"פאנבויז" פודקאסט חדש בנושא משחקי וידאו - בעברית! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"פאנבויז" פודקאסט חדש בנושא משחקי וידאו - בעברית!

Godmoney

Recommended Posts

כמה פעמים קרה לך שישבת עם חברים, ודיברתם שעות, הזמן כמו התמסמס לו מבעד לאצבעות,

מישהו זורק יציאה, אתם על הריצפה, מתגלגלים מצחוק ואז אתה חושב לעצמך חבל שאנחנו לא מצלמים או מקליטים את זה...

אז לנו זה קורה המון, בעיקר כשאנחנו מדברים על גיימינג, אז החלטנו לעשות מעשה, ולהפוך רעיון למציאות, גם בגלל שאף אחד לא עשה את זה קודם אבל בעיקר בגלל שאנחנו נהנים מזה מאוד.

אנחנו מתרגשים וגאים להציג:

פאנבויז - הפודקאסט העברי הראשון בנושא גיימינג.

קודם כל, מה זה בכלל פודקאסט?!

פודקאסטים (באנגלית: Podcasts) הם מעין תוכניות מבוססות אודיו או וידאו (Vidcasts) העוסקות בנושא מסוים. ניתן לאתר את הפודקאסטים באינטרנט בחינם ולהוריד אותם לשמיעה במחשב האישי או על נגן ה-MP3. את התוכניות ניתן להוריד ישירות מהאתר או דרך תוכנות עזר כמו iTunes.

קל לסנכרן כל נגן mp3 נייד עם קובצי קול אלו, וכך להאזין לפודקאסט המבוקש, בזמן ובמקום הנוחים. (יש אפילו מכשירים סלולארים התומכים באפשרות זו).

התכנים מופצים בקובצי קול פשוטים. כיום, אלפי אנשים פרטיים משדרים פודקאסטים בתדירויות שונות, בנושאים כיד הדמיון הטובה. במקרים רבים, אנשים אלו הם מומחים בתחומם החולקים את הידע והאגנדה האישית שלהם עם מאזיניהם. תוכניות רבות עשויות ברמה מקצועית לחלוטין, המתחרה ברמה של תוכניות רדיו ידועות.

קצת עלינו (למי שלא מכיר ):

על הרעיון והביצוע מופקדים שלושה אבות מזון:

יוגב סיטון: הבעלים והעורך הראשי של האתר NextGN

עם שנים של אהבה והתמקצעות בתחום, יוגב מביא את כל החדשות הכי חמות ישר מהתנור, אנחנו לא יודעים איך הוא עושה את זה אבל נדמה כי הוא תמיד מעודכן לפני כולם.

אייל בנדרסקי (סיב): גיימר אמיתי בכל רמח איבריו, אם היה יכול היה משתיל גויסטיק במקום כפות ידיים, בגישה הצינית והמשעשעת שלו אייל מביא מבט מהצד ותוקף כל נושא מכיוון שאפילו לא חשבתם עליו.

ולוני זקוטו: מנהל פורום קונסולות בתפוז. לא באשמתו. אם היה יכול היה עובד שעתיים ומשחק את השאר, בעוד שיוגב ואייל מקצועיים לגמרי ומבינים עניין, הוא מייצג את הגיימר הפשוט, זה שמקועקע לו ביד תנו לי לשחק ועזבו אותי באימא שלכם.

הבייבי שלנו נקרא "פאנבויז פודקאסט" והוא עוסק בקונסולות משחק, וחדשות בתחום הגיימינג.

בגדול מדובר כאן על כמה חברה בראש טוב שאוהבים לשחק יחד ואוהבים עוד יותר לדבר על זה.

באתר שלנו, תוכלו ללמוד מעט עלינו, על הרקע של הפודקאסט שלנו ולהתעדכן בכל פעם שפרק חדש יוצא ובנושאיו.

הפודקאסט יוקלט אחת לשבוע, ויהיה זמין להורדה/שמיעה כל יום שישי קבוע.

בכל פודקאסט נכסה מספר נושאים בוערים העומדים על הפרק.

יהיו בו חוות דעת אישיות על גרסאות דמו של משחקים חדשים, אביזרים וגאדג'טים נוצצים, חדשות לוהטות מעולם הקונסולות, רשמים ראשונים מבטות סגורות (אפשר לספר לכם איך השגנו אותן אבל אז נצטרך לחסל אתכם )

יהיו אורחים מפתיעים וראיונות חודרים, בקיצור - כל מה שמעניין.

אגב, לכל פודקאסט יהיה דף משלו ובו הצגה כללית של הנושאים עליהם דיברנו, לינקים שימושיים הרלוונטים לאותו הפודקאסט (כגון מוצרים חדשים או סרטונים מעניינים) וכמובן אפשרות הורדה של הפודקאסט או ניגון היישר מהאתר.

אז מבלי למשוך יותר מדי זמן בהקדמה, ברוכים הבאים לפודקאסט שלנו, מקווים שתהנו, ונשמח לשמוע רשמים והצעות לשיפור.

האזנה נעימה

הפאנבויז

האתר שלנו: http://fbpc.wordpress.com/

לינק לפרק הראשון: http://pod.icast.co.il/5df9ce53-9161-4e5f-8a01-b57130f6d818.icast.mp3

לינק לפרק הפיילוט: http://pod.icast.co.il/1427922a-7465-4190-88d1-b5e6d620d09b.icast.mp3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל דבר שמפתח את קהילת הגיימינג בישראל הריי-הוא-משובח

תודה.

מי ייתן ויום אחד נהיה כמו האירופאים והאמריקאים.

לדעתי יותר מתאים לקונסולות ואממ... לדעתי חבל שלא התייחסם לWII. (לפחות לא ממה שאני שומע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בקטע של console wars אם לזה אתה מכוון.

אני פשוט חושב שיהיה נחמד וגם יעלה את הרמה אם תהיה דעה ו"מומחה" מהצד השני, של .

נכון שהם דיברו על אקסקלוסיבים לPS3, אז באותה מידה ניתן לדבר על אקסקלוסיבים לבוקס, ממש לא על הקופסא עצמה,

גם לWII אבל אני מניח שזהו לא קהל היעד אלא יותר ההארד-קור הוא קהל היעד של הפודקאסט.

סך הכל זהו פודקאסט לקונסולות ומשחקי ולא לPS3 בעיקר.

וכן, אני שמתי לב שדיברו על NATAL ועוד, לכן אמרתי PS3 בעיקר.

ד"א, האם תעדכן על כל פודקאסט בפורום או אולי יהיה לייב בקרוב?

או שמא נצטרך להתעדכן באתר של הפודקאסט כל יום לבדוק אם יש משהו חדש? [או שאולי תהיה הוצאה קבועה?]

[אכן יותר מדי שאלות בסוף ההודעה :) ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שהם דיברו על אקסקלוסיבים לPS3, אז באותה מידה ניתן לדבר על אקסקלוסיבים לבוקס, ממש לא על הקופסא עצמה,

גם לWII אבל אני מניח שזהו לא קהל היעד אלא יותר ההארד-קור גיימר הוא קהל היעד של הפודקאסט.

mad-world-wii-04.jpg

זה די מעצבן שאנשים שמים את הWII בקטגוריה כזאת שיוצא לה מספיק משחקי קור בתקופה האחרונה

וזה שMS דוחפת את ה360 לקהל הרחב אם פרויקטים כמו "מילו" "אנחנו בסרט" "גיטר אירו" וכו

יש ויש יש הרבה זבל ומשחקי ברביות בWII זה לא סוד אבל יש גם קור ואנשים מתהלמים מזה

בעניין הפודקאסט -אני מברך על זה הבעיה שלי זה איכות הקול שהייתה מאוד גרוע

אם תשפרו אני ישמע את זה באופן קבוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק גם לא כזה טוב להגיד את האמת ושיהיה לי כוח אני יכתוב ביקורת

אבל תגדיר מה זה ארד קור ?

אם אתה מתכוון למשחקים מאתגרים ?-יש בWII

משחקים אלימים ?-יש

משחקי ? -יש

מה שפעם נחשב ארד קור ? (מגאמן לדוגמה ) יש

אני לא אומר שהקונסולה מופלאה ומתאימה לכולם אבל די נימאס אם זה שמתיחסים אליה בזילזול בגלל שטויות לקהל הרחב שיצאו לה

במיוחד שמפותחים כרגע משחקים כמו זלדה חדש \מטרואיד חדש \MH3\Red Steel 2\Silent Hill: Shattered Memories

ועוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל משחק יכול להיות אלים אבל אם השליטה בו לא מבוססת על יכולת/רפלקסים ודברים שכאלה אז אי אפשר באמת לקרוא לזה הארד קור

זה כמו לשחק COD4 שאתה יורה אוטומטית באויבים וכל מה שצריך לעשות זה לזוז ממקום למקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...