המלצה על חנויות מחשבים אמינות באזור באר שבע והסביבה - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על חנויות מחשבים אמינות באזור באר שבע והסביבה

gtabak_37

Recommended Posts

קודם כל - פנדה אכן מעולים.

דבר שני, יש לי נסיון לא רע בכלל גם עם FOX (כשהוא עוד היה רק FOX). מימוש אחריות מהיר ומשלוח בדואר שליחים על חשבונם.

ת'כלס, אחרי הרכישות שלי בפנדה ו FOX אני בכלל לא מתקרב ל KSP. עם IQPC לא היה לי נסיון, אבל אני לא מאמין שאפשר לגבש דעה על חנות לפי התייחסות ללקוח אחד ספציפי בחנות אחת ספציפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כתבתי זאת כמה פעמים ואני אכתוב שוב:לדעתי,IQPC חנות מעולה,הכי טובה באיזור הדרום.

נתחיל בכך שהחנות נמצאת בתוך נמל אשדוד,מה שחוסך לה סכום בלתי מבוטל על משלוח מוצרים לחנות(הבעלים אשכרה יכול לרדת עם האוטו,להעמיס לבגאז' ישר מהקונטיינר וליסוע לחנות..או ללכת ברגל),וזה טוב כי במקום לנסות להבין מה הקאצ' כשמוצר מסויים זול(למשל בKSP,שם הרבה פעמים מתגלה כי המוצרים הזולים מועדים לתקלות ופגמים)-אתה יודע שהמוצר זול כי נחסכות לחנות עלויות ההעברה.

מעבר לזה,חנות עם שירות טוב,מגוון מוצרים טוב,ידע לא רע בחומרה ומחשבים ומחירים הוגנים(אם כי לא הכי זולים)..אני קניתי שם ולא הצטערתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KSP פשוט קונה מוצרים סוג ב' בלי קשר למשלוח בגלל זה המחירים בריצפה אני מעדיף לקנות אצל דימה או סטס בפנדה(חחח) ולדעת שיש לי "גב" לגבי כל חלק ולגבי כל בעיה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי זאת כמה פעמים ואני אכתוב שוב:לדעתי,IQPC חנות מעולה,הכי טובה באיזור הדרום.

נתחיל בכך שהחנות נמצאת בתוך נמל אשדוד,מה שחוסך לה סכום בלתי מבוטל על משלוח מוצרים לחנות(הבעלים אשכרה יכול לרדת עם האוטו,להעמיס לבגאז' ישר מהקונטיינר וליסוע לחנות..או ללכת ברגל),וזה טוב כי במקום לנסות להבין מה הקאצ' כשמוצר מסויים זול(למשל בKSP,שם הרבה פעמים מתגלה כי המוצרים הזולים מועדים לתקלות ופגמים)-אתה יודע שהמוצר זול כי נחסכות לחנות עלויות ההעברה.

מעבר לזה,חנות עם שירות טוב,מגוון מוצרים טוב,ידע לא רע בחומרה ומחשבים ומחירים הוגנים(אם כי לא הכי זולים)..אני קניתי שם ולא הצטערתי.

שוב אני מצטרף לחיזוק כאן על IQPC.

קיבלתי מהם שבוע שעבר את המחשב שלי (אני גר בת"א ולומד בב"ש), השירות של מנחם שהביא לי את המחשב עד הבית בעצמו (בנאדם זהב) ויאיר (מבין עניין) פשוט מעל למצופה.

המחשב עצמו הורכב ברמה גבוהה מאוד ועבר אצלם בדיקות מקיפות וקינפוגים והכל פשוט מעולה.

כפי שנאמר פה , המחיר הוגן מאוד ויחסית למקומות אחרים הם גם לא יקר בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...