המלצה על חנויות מחשבים אמינות באזור באר שבע והסביבה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על חנויות מחשבים אמינות באזור באר שבע והסביבה

gtabak_37

Recommended Posts

עם רמת הרכיבים כיום, די מסוכן לקנות ציוד רחוק מהאזור בו אתה נמצא...

הרבה רכיבים מתקלקלים די מהר היום, שזה חבל.

כשאבא שלי יסגר על זה שהוא רוצה , אני אקנה בחנות בראשון, ולא בפנדה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני קניתי את המחשב בפנדה לפני יותר משנה, הכל פיקס.

הרכבתי לבד אז אני לא יכול להעיד על זה. אבל אני כן יכול להעיד על הייעוץ הרציני שקיבלתי כשקניתי שם - חסכתי לא מעט בגלל העצות שלהם. זה כנראה תלוי מי בדיוק עובד באותו יום, אבל כל מי שפגשתי ידע בדיוק על מה הוא מדבר (דיברתי עם 3 מוכרים שונים).

אגב, זה אמנם תלוי מאד ברכיבים עצמם, אבל בסוף גם יצא לי די זול, קצת יותר יקר מ-KSP (שהיו הכי זולים) אבל ההבדל היה די זניח.

ממליץ בחום :xyxthumbs:

עריכה - קניתי בפנדה באר שבע כמובן, לא סניף אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם רמת הרכיבים כיום, די מסוכן לקנות ציוד רחוק מהאזור בו אתה נמצא...

הרבה רכיבים מתקלקלים די מהר היום, שזה חבל.

כשאבא שלי יסגר על זה שהוא רוצה , אני אקנה בחנות בראשון, ולא בפנדה...

ממליץ לך על גולדטופ באזור תעשייה חדש ליד קניון הזהב

כשהייתי צריך להחליף את הrazer copperhead שלי הם עשו את זה תוך פחות משבוע

ולא ממליץ על KSP כי הם פשוט גועל נפש, הם טובים רק שצריך איזה חלק קטן שעולה קצת כסף כי זול אצליהם

רגע, לא היה פה פעם איזה חוק נגד דיבור על חנויות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם ! זה יאיר מ - IQPC.

רציתי לנצל את ההדמנות להגיד שלום , ולדבר על נקודה חשובה.

בתקופה האחרונה הייתי עד למס' מקרים בפורום של תגובה כזו או אחרת מצד לקוחות כלפי חנויות שונות.

חובה להבין, כוחו של הפורום הוא אדיר - אך עליו להישאר גם הוגן. יש לתת את אפש' התגובה לצד השני (כמובן, עדיף שתהיה פנייה טלפונית או פיזית לחנות מצד הלקוח).

בכל מקרה, אני אהיה איש התקשורת למקרה של כל שאלה או אי אילו הבנות.

חשוב להבין - לבוא ולחבל בעבודה קשה של הרבה אנשים על דפי הפורום ככה במחי יד לפני שהתלוננות / ביקשת לשנות / ביקשת שיבואו לקראתך , או בכלל הסברת את עצמך- זה פשוט לא הגון !

אנחנו אנשים פשוטים וישרים. אנחנו עובדים מול כל ספקי החומרה הוותיקים והמוכרים בארץ. אנחנו עומדים לעבור לתקן איזו 9002. אנחנו מקפידים על מע' בדיקות קפדנית ביותר. אנחנו משתדלים לספק שירות איכותי. נותנים שירות לאחר קנייה ללא פשרות.

בכל מקרה, רציתי להתנצל על התגובה הלא מאוזנת שלי פעם קודמת (עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא..)

. זוהי היתה דוגמא לאן דברים יכולים להדרדר במקרה של חוסר תקשורת. כוונת רעות אני מבטיח שלא היו....

יש לנו רק רצון ללמוד ולהתשפר ולהשתדרג ברמת השירות המקצועיות והאתר - כדי באמת לשדרג את התחום .

בקיצר, המלצתי שיהיו נציגים לכל חנות וחנות. ויהיה באמת שיח מפרה ואמיתי ונכון לפורום - וכל גם רמתו תשתדרג עם הזמן..

לב - תשלח לך הודעה בפרטי.

שיהיה רק טוב !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

חבל רק שלא טרחת לשלוח את ההודעה הזאת לגורמים המתאימים + ללב...

כי התגובה שלך לא ממש קשורה לדיון הזה, מאחר ואשדוד לא ממש נמצאת בבאר והסביבה.

ובנוסף לכך, הנהלת האתר לא תפנה לכל החנויות כל פעם שמישהו אומר משהו על החנות, אלא אם כן החנויות הללו יתחילו לשלם כסף להנהלת האתר בשביל לקבל את השירות הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...