מארז TT Element S יהיה מחליף ראוי ל-CM690? או משהו אחר בתקציב של עד 700 ש"ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז TT Element S יהיה מחליף ראוי ל-CM690? או משהו אחר בתקציב של עד 700 ש"ח

Usagi

Recommended Posts

שלום רב.

יש לי את המארז CM 690, ואני רוצה להחליף אותו ולהעביר את ה-CM למישהו אחר.

האם ה- THERMALTAKE Element S With window, הוא מארז טוב?

אני מחפשת מארז שיהיה לי קל לנקות את המאווררים שלו, הקליפה המחוררת של ה-CM690 קצת מקשה ומעצבנת.

וגם הכפתורי הדלקה וריסטרט וה-2 USB למעלה מאוד צמודים אחד לשני ומקשים על חיבורי התקני USB.

האם קירור המעבד THERMALRIGHT ULTRA-120 יכנס ללא בעיות במארז TT (מבחינת הדלת הנסגרת)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבנה המארז, הדלת והמאורר על הדלת לא מאפשרים הרכבת ה-120.

מבחינת פלסטיקה את עלולה קצת להתאכזב בהשוואה למארזי CM.

יש לך הצעה לגבי מארז שהוא יותר נוח לניקוי, וכפתורי הפעלה וריסט נוחים וגם חיבורי ה- שלא יהיו צמודים אחד לשני, אבל שיהיו למעלה? ובתקציב של עד 550 ש"ח.

וחשוב שיהיה מרווח ואפשרות סידור חוטים נוחה, סידור דיסקים קשיח נוח, יש לי את ספק הכח קרוסייר 620W וחשוב לי שההתקנה לספק הכח תהיה למטה ולא למעלה.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו מסנני אבק, ככה שלא תצטרכי לנקות אותו לעיתים דחופות.

אם אני לא טועה לא אמור להיות קושי מיוחד בניקוי של המאוררים למעלה

והמארז הזה ישנו גם ב- RSM במחיר קצת יותר נמוך, ומשלוח של שליח עד הבית במחיר נוח.

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=263

מארז שגם אני מאוד ממליץ עליו

אגב, יפה שנציג של חנות X, נותן את מוצר המתאים ביותר לצרכן מחנות Y.

לא רואים את זה הרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו מסנני אבק, ככה שלא תצטרכי לנקות אותו לעיתים דחופות.

אם אני לא טועה לא אמור להיות קושי מיוחד בניקוי של המאוררים למעלה

והמארז הזה ישנו גם ב- RSM במחיר קצת יותר נמוך, ומשלוח של שליח עד הבית במחיר נוח.

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=263

מארז שגם אני מאוד ממליץ עליו

אגב, יפה שנציג של חנות X, נותן את מוצר המתאים ביותר לצרכן מחנות Y.

לא רואים את זה הרבה

הבעיה שהכניסות שלו צמודות אחת לשניה ולי זה מאוד מפריע כי אני משתמשת ב-2 הכניסות העליונות וזה לא נוח שהן צמודות ככה.

אם אני יעלה את התקציב ל-650-700 איזה מארז אפשר לרכוש שהוא מרווח עם אפשרות לסידור כבלים (קרוסייר 650W) ופאנל תפקוד עליון עם כפתורי ההפעלה וכניסות לא צמודות ושהקירור שלי יכנס ללא בעיות.

ואפשרות ניקוי מאווררים ומארז קלה ואם אפשר פילטר אבק.

תודה רבה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה TEMPEST נירא לי הכי יתאים לך ,את צריכה ללכת לחנות לראות את המארז הבעיה שאני לא יודע איפה יש תצוגה שלו ,צריך לראות אותו תכלס :xyxthumbs:

ולא כזה יקר לתמורה שהוא נותן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה תמורה הוא נותן לעומת ה CM690 ?

ה- CM690 הוא מארז ממוצע

הוא נותן טוב, מבחינת שקט הוא נסבל, סירקולציה נוחה. בעצם כל מה שמשתמש ממוצע/ממוצע+ צריך

עם זאת, אין לו באמת איזשהי תכונה שאפשר להגיד עליה שהיא מצויינת.

בנוסף ל- CM690 יש את בעית הזמזוז עם המאוורר צד, שבשבילי לפחות מורידה מאוד מהערך של המארז.

הטמפסט בא עם 6 מאווררים, שקט יותר מ- CM690, גימור יותר איכותי מה- CM690, עיצוב יפה עם חלון צד.

הוא עולה על ה- CM690 בכל פרמטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- CM690 הוא מארז ממוצע

הוא נותן טוב, מבחינת שקט הוא נסבל, סירקולציה נוחה. בעצם כל מה שמשתמש ממוצע/ממוצע+ צריך

עם זאת, אין לו באמת איזשהי תכונה שאפשר להגיד עליה שהיא מצויינת.

בנוסף ל- CM690 יש את בעית הזמזוז עם המאוורר צד, שבשבילי לפחות מורידה מאוד מהערך של המארז.

הטמפסט בא עם 6 מאווררים, שקט יותר מ- CM690, גימור יותר איכותי מה- CM690, עיצוב יפה עם חלון צד.

הוא עולה על ה- CM690 בכל פרמטר

עשיתי חיפוש וראיתי גם ביקורות ותמונות ב-יוטוב וכו', אני חושבת שאני אלך על CM STORM SNIPER

אהבתי את הפשטות של שליפת הגרילים, ושאיפה שלוח האם אמור להיות מוקם ישנו חור שמאפשר גישה לחלק האחורי של המעבד על מנת לטפל בקירור של המעבד באם צריך גישה לחלק האחורי של לוח האם להתקנה או הורדה, וזה חוסך מפירוק לוח האם בשביל זה.

המחיר שלו מעבר לתקציב שקבעתי, אבל אני חושבת שאני אלך עליו

אתה צודק ל-CM690 יש זמזום של מאוורר הצדדי!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...