כתבה עלובה מלאת קללות באתר "וואלה" על לימוד נהיגה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה עלובה מלאת קללות באתר "וואלה" על לימוד נהיגה

stio

Recommended Posts

עם כל הקללות והצורת דיבור המגעילה שהכותב השתמש בה, אני נוטה להסכים עם כל מילה שלו.

אני כרגע באמצע למידת נהיגה ואני חייב להגיד שכל פעם שאני עומד ברמזור, והרמזור מתחלף לירוק, לא עוברת שנייה והנהג מאחורי כבר מצפצף כמה פעמים.

אתם לא מאמינים איזה מטריף זה. בא לי חשק כל פעם שזה קורה פשוט לעצור הכל, לצאת ולהכניס לו נבוט בראש. זה אחד הדברים היותר מעצבנים.

מה לעשות נערים שלומדים לנהוג עדיין לא מנוסים כמו הנהגים ה"מעולים" שיש לנו בכביש בארץ, אבל כן, בהתחלה משחררים את הקלאץ' לאט לאט. מה יקרה להם אם הם יחכו בדיוק עוד שניה.

באמת שאני מסכים עם כל מילה שלו וכל קללה. זה פשוט משגע.

אני יודע שיש פה הרבה אנשים שלא מעט שנים נמצאים על הכביש. כנראה שפעם זה לא היה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:kopfpatsch:

אני מבין מה אתה אומר ומסכים עם זה שנהגים צריכים לדעת בדיוק מה מצפה להם על הכביש.... אבל נראה לך הגיוני שתלמיד נהיגה יכשל בגלל מישהו אחר שעובר על חוקי התנועה?...

מן הסתם שזה לא הגיוני.

אבל אני בספק שכאשר תלמיד נהיגה נכשל בטסט זה לא רק בגלל אותם אלו שמצפצפים.

וגם אם כן,

סה"כ מדובר בטסט, לא בניתוח מוח,

אותו תלמיד צריך להיות ער לסביבה ולהתרחשויות.

יכול להיות שאני קצת קשה וקיצוני... אבל נהיגה זה לא משהו שצריך לבוא בקלות.

את השפשוף האמיתי עוברים על הכביש בלי מורה לנהיגה. אני כל יום מתמודד עם סיטואציה חדשה החל מאיזה אידיוט שמחליט לדפוק ברקס מלחמה משום מקום כי הוא נזכר שצריך לפנות שמאלה בפנייה הקרובה או איזה מטומטמת שעוברת ברמזור אדום (קרה לי אתמול) וכמעט נכנסת בי. הטסט נועד לבדוק אם יש ברשותך כישורי נהיגה מינימלים לא לעשות תאונה אחרי חמש דקות. זהו.

אם כבר צריך לבטל משהו זה את חוק המלווה האידיוטי הזה.

מן הסתם שעוברים את ה'שפשוף' האמיתי בלי המורה נהיגה.. אבל כדי להגיע למצב שתיהיה מוכן לנהוג בלי מורה נהיגה,

זה אומר שצריך לעבור לפני זה את אותם מקרים ולדעת איך להתמודד איתם (אנשים שמצפצפים מאחורה, משאית באה מולך בכביש מאוד צר, כדור עף לכביש וכד' וכד')

לגבי החוק המלווה.. זה עוד צעד לפני הנהיגה האמיתית.. בדיוק כמו לנהוג עם מורה נהיגה.. (אך רק עם קווים מנחים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ מדובר ב-500 שקל....

ובסה"כ מדובר בחיים או מוות...

(ד"א.. אני עברתי בטסט שני.. אני יודע מה זה "הבאסה" שלא לעבור טסט ראשון וגם חלק העניין להכשל בגלל אותם אנשים..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ובסה"כ מדובר בחיים או מוות..."

ואיך זה קשור לאותם נכשלים?... זה אשמתם שהמדינה דפוקה? בגלל הניהול ה"חאפרי" הזה אנשים צעירים צריכים לשלום המון כסף? זה כבר עניין של המדינה המפגרת שלנו שמאפשרת לחארות כאלו לישאר על הכביש. המדינה צריכה לשלם על הטעויות שלה לא אנחנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ובסה"כ מדובר בחיים או מוות..."

ואיך זה קשור לאותם נכשלים?... זה כבר עניין של המדינה המפגרת שלנו שמאפשרת לחארות כאלו לישאר על הכביש.

יש "חארות" שלא נוהגים כמו שצריך ויש כאלו שפשוט לא יודעים להתמודד כמו שצריך עם המצבים (והם לא "חארות"..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי החוק המלווה.. זה עוד צעד לפני הנהיגה האמיתית.. בדיוק כמו לנהוג עם מורה נהיגה.. (אך רק עם קווים מנחים)

היעילות של החוק תלוייה מאד ברמה של המלווה, אם בכלל. לאמא שלי אין רישיון. אבא שלי קורע את התחת כל היום. אין לו כוח לעשות לי בייביסיטר על הכביש. כתוצאה מכך נהגתי רק ביום שבת וגם אז על כביש ריק. שלושה חודשים בקושי נהגתי ברכב. כתוצאה מכך שכחתי איך לנהוג ונאלצתי ללמוד זאת שנית בדרך הקשה אחרי גמר המלווה. לא חבל? מה הטעם במלווה הזה בכלל? מלווה לא יכול לבלום את הרכב. מקסימום יזיין בשכל על כל שטות.

אבל בסדר, שיהיה. תעשו מלווה. תרגישו שאתם כאילו מונעים תאונות. אבל למה לא להגביל את המלווה עד גיל מסויים? אני הוצאתי רישיון בגיל 22 אחרי הצבא. למה אני צריך שמרטף על הכביש? עם כל הכבוד יש לי מספיק שכל ובגרות כדי לא להתפרע עם הרכב. שפרחחים בני 17 יסעו עם מלווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היעילות של החוק תלוייה מאד ברמה של המלווה, אם בכלל. לאמא שלי אין רישיון. אבא שלי קורע את התחת כל היום. אין לו כוח לעשות לי בייביסיטר על הכביש. כתוצאה מכך נהגתי רק ביום שבת וגם אז על כביש ריק. שלושה חודשים בקושי נהגתי ברכב. כתוצאה מכך שכחתי איך לנהוג ונאלצתי ללמוד זאת שנית בדרך הקשה אחרי גמר המלווה. לא חבל? מה הטעם במלווה הזה בכלל? מלווה לא יכול לבלום את הרכב. מקסימום יזיין בשכל על כל שטות.

אבל בסדר, שיהיה. תעשו מלווה. תרגישו שאתם כאילו מונעים תאונות. אבל למה לא להגביל את המלווה עד גיל מסויים? אני הוצאתי רישיון בגיל 22 אחרי הצבא. למה אני צריך שמרטף על הכביש? עם כל הכבוד יש לי מספיק שכל ובגרות כדי לא להתפרע עם הרכב. שפרחחים בני 17 יסעו עם מלווה.

מן הסתם שיש מקרים שהמלווה לא רלוונטי וזה די מיותר.. / צריך להיות פחות זמן...

אך מי אומר שברגע שמישהו עבר טסט ינהג בלי שום בעיות לבד על הכביש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיכאל-

"חיים או מוות"? אין לזה קשר.

דביל ישאר דביל, נהג שומר חוק ישאר נהג שומר חוק.

כמות התאונות שנוצרת כתוצאה מחוסר נסיון של מישהו קטנה מאוד, בעוד שהרוב המוחץ של התאונות נגרמות, כמה מפתיע, שמישהו עובר על חוקי התנועה.

אין שום הכנה לדברים כאלו חוץ מנסיון, אז אלא אם אתה מאריך את תקופת שיעורי הנהיגה ל 3 שנים, אין לך פתרון לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך מי אומר שברגע שמישהו עבר טסט ינהג בלי שום בעיות לבד על הכביש...

לכולם יש בעיות על הכביש בתחילת הדרך. אני לא רואה איך מלווה מסייע. אני כן רואה איך מלווה מפריע. מאד. אבל לך תסביר את זה לאידיוטים במשרד התחבורה שרוצים להאריך את המלווה לחצי שנה, השם ישמור, כי על הנייר מלווה נראה חוק גאוני. חבל שלא בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין נושא הכתבה לבין ניסוח הכתבה.

לא ייתכן שכל ערס בן 17 יעלה כתבה כזאת לרשת.

היום הוא קורא לעונש מוות למצפצפים, מחר הוא עוד עלול לדקור מישהו כי ציפצפו לו בכביש. פשוט בושה.

ייתכן ייתכן, זה אתר פרטי ושייעלו מה שבא להם,

אם לא בא לך לקרוא, אל תקרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...