כתבה עלובה מלאת קללות באתר "וואלה" על לימוד נהיגה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה עלובה מלאת קללות באתר "וואלה" על לימוד נהיגה

stio

Recommended Posts

היום עלתה לאתר "וואלה" כתבה עלובה, שפלה, מלאת קללות, העלבות, השפלות ועלבונות. מבלי להיכנס לנושא הכתבה (שהוא דבר נכון), צורת הכתיבה מתחת לכל ביקורת.

אני קורא למחיקת הכתבה הזאת מאתר "וואלה" ואף פיטורי/ אזהרת הכתב שיירגע בעתיד.

קישור לכתבה:

http://zone.walla.co.il/?w=/2751/1496145&m=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה אתה רוצה?

מדובר בכתבה הומוריסטית ונכונה על נושא רציני.

אני, לצערי, מאחורי ההגה כ-15 שנה, מאחורי בערך מליון ק"מ על שלל רכבים שונים, וכל פעם אני נדהם מחדש מתרבות הנהיגה הבהמתית של אזרחי .

אם אני הייתי צריך לנסח את הכתבה לא הייתי משתמש בביטויים עדינים כמו כותב הכתבה "שערוריתית" הזאת, הדבר היחידי ששערוריתי בעניין הוא שכל שבוע אנשים מתים בגלל דברים כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכן להתערב על זה שאתה פתחת את העצומה. ::)

לא שמת לב שזה לא נכתב במדור החדשות של וואלה, אלא ב-ZONE תחת הקטגוריה "זין"?

נו באמת, עד כמה יפה נפש אתה? מדובר בכתבה הומוריסטית לחלוטין, ואני חייב לציין שהיא העלתה לי חיוך. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם כתבה. ישראלים בהמות חסרי סבלנות. לא פעם ראיתי נהגים צופרים לתלמידי נהיגה. כאילו מה אתם לא למדתם נהיגה? נולדתם עם כישרון של שומאכר? תנו לבן אדם ללמוד בשקט, לקבל קצת ביטחון עצמי על הכביש. מי ישמע יקרוס העולם אם תמתינו עוד דקה ברמזור בפחית הקוריאנית האוטומטית שלכם עם מזגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת כתבה מעליבה. אני מאוד מאוד נפגעתי. ירדו לי דמעות (של צחוק) אפילו תוך כדי הקריאה.

ולגבי העצומה. רעיון אדיר! אפילו חתמו על זה לא אחד(שיש סיכוי של0.83% שזה מישהו אחר ולא מקים העצומה), אלא שני אנשים!!!

אם כולנו נתאחד, נוכל להגיע תוך שבוע עד רבעון ל-5 אנשים, או מי יודע, אולי 6!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת.. אני לא מבין מה כל כך הבעיה באותם אלו שכן מצפצפים בתלמידי נהיגה. (לא, אני לא כזה... האמת שאני אחד שלא מצפצף אלא אם ממש אבל ממש אבל ממש אין ברירה)

כן, אני מתכוון גם לאלו שמצפצפים לתלמיד נהיגה בטסט.

סה"כ (לפי דעתי) כול הקטע של שיעורי הנהיגה הם ללמד את התלמיד איך לנהוג ולהתמודד עם הכבישים ונהגים בפרט.

הרי ידוע לכולם שהמצב לא בשמיים בכבישים וידוע לכולם שלא כולם הולכים לפי "הכללים",

אז עדיף כבר שהתלמיד "ישתפשף" בהתחלה וידע על בשרו עד כמה המצב הוא באמת כזה בכבישים...

ככה, אני חושב, בחיים לא הייתי יכול להתמודד עם הכבישים והמצב שבו כפי שאני מתמודד איתו כיום (בין אם זה להיות סבלני אפילו שכבר אי אפשר, או לצפות לזה שיחתכו אותי וכול דבר אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין נושא הכתבה לבין ניסוח הכתבה.

לא ייתכן שכל ערס בן 17 יעלה כתבה כזאת לרשת.

היום הוא קורא לעונש מוות למצפצפים, מחר הוא עוד עלול לדקור מישהו כי ציפצפו לו בכביש. פשוט בושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת.. אני לא מבין מה כל כך הבעיה באותם אלו שכן מצפצפים בתלמידי נהיגה. (לא, אני לא כזה... האמת שאני אחד שלא מצפצף אלא אם ממש אבל ממש אבל ממש אין ברירה)

כן, אני מתכוון גם לאלו שמצפצפים לתלמיד נהיגה בטסט.

סה"כ (לפי דעתי) כול הקטע של שיעורי הנהיגה הם ללמד את התלמיד איך לנהוג ולהתמודד עם הכבישים ונהגים בפרט.

הרי ידוע לכולם שהמצב לא בשמיים בכבישים וידוע לכולם שלא כולם הולכים לפי "הכללים",

אז עדיף כבר שהתלמיד "ישתפשף" בהתחלה וידע על בשרו עד כמה המצב הוא באמת כזה בכבישים...

ככה, אני חושב, בחיים לא הייתי יכול להתמודד עם הכבישים והמצב שבו כפי שאני מתמודד איתו כיום (בין אם זה להיות סבלני אפילו שכבר אי אפשר, או לצפות לזה שיחתכו אותי וכול דבר אחר

טסט זה דבר מלחיץ, אין מה לעשות.

נראה לך הוגן שתלמיד נכשל בטסט בגלל כמה דבילים שצופרים מאחורה כי לא מתאים להם שהוא עצר ליותר מרבע שניה לפני שנכנס לכיכר, ואז בא איזה שמוק משום מקום וחותך למרות שזכות הקדימה בכלל לא שלו, והטסטר נאלץ לתקוע ברקס?

לעבור טסט הפך להיות עניין של מזל (והמצברוח של הטסטר), וכבר מזמן לא עניין של יכולת נהיגה. שיש לך רשיון, אתה שם פס על המפגר שצופר מאחוריך, אתה תיכנס למעגל התנועה גם עוד 100 שנה אם תרצה.

שאתה בטסט, אתה לא יודע על מה הבוחן כן עלול לפסול ועל מה לא, אז אתה מנסה תמיד לשמור על איזשהו "אמצע".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעבור טסט הפך להיות עניין של מזל (והמצברוח של הטסטר), וכבר מזמן לא עניין של יכולת נהיגה. שיש לך רשיון, אתה שם פס על המפגר שצופר מאחוריך, אתה תיכנס למעגל התנועה גם עוד 100 שנה אם תרצה.

שאתה בטסט, אתה לא יודע על מה הבוחן כן עלול לפסול ועל מה לא, אז אתה מנסה תמיד לשמור על איזשהו "אמצע".

כל כך נכון.... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טסט זה דבר מלחיץ, אין מה לעשות.

נראה לך הוגן שתלמיד נכשל בטסט בגלל כמה דבילים שצופרים מאחורה כי לא מתאים להם שהוא עצר ליותר מרבע שניה לפני שנכנס לכיכר, ואז בא איזה שמוק משום מקום וחותך למרות שזכות הקדימה בכלל לא שלו, והטסטר נאלץ לתקוע ברקס?

זה מה שאני אומר....

שהתלמיד צריך להשתפשף לפני כניסה אל הנהיגה האמיתית...

אומנם, לא לעבור טסט ראשון זה מסריח ולו בגלל אותו אחד שצפצף מאחורה, אבל היות והגעת למצב שבו אתה מוכן לטסט (לרוב.. יש מורי נהיגה שלא שולחים את התלמידים שהם מוכנים.. אבל זה לא קשור לדיון הזה) אתה צריך להיות גם מוכן לכול הבעיות שמסביב, שאני מאמין שנתקלת בהם במהלך 28-40 שיעורים שעשית.. - בדיוק כמו מבחן בבית ספר.. כדי לקבל את ה100 אתה צריך לתרגל לפני ולזהות ולהצליח בשאלות מכשילות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

אני מבין מה אתה אומר ומסכים עם זה שנהגים צריכים לדעת בדיוק מה מצפה להם על הכביש.... אבל נראה לך הגיוני שתלמיד נהיגה יכשל בגלל מישהו אחר שעובר על חוקי התנועה?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאני אומר....

שהתלמיד צריך להשתפשף לפני כניסה אל הנהיגה האמיתית...

אומנם, לא לעבור טסט ראשון זה מסריח ולו בגלל אותו אחד שצפצף מאחורה, אבל היות והגעת למצב שבו אתה מוכן לטסט (לרוב.. יש מורי נהיגה שלא שולחים את התלמידים שהם מוכנים.. אבל זה לא קשור לדיון הזה) אתה צריך להיות גם מוכן לכול הבעיות שמסביב, שאני מאמין שנתקלת בהם במהלך 28-40 שיעורים שעשית.. - בדיוק כמו מבחן בבית ספר.. כדי לקבל את ה100 אתה צריך לתרגל לפני ולזהות ולהצליח בשאלות מכשילות...

את השפשוף האמיתי עוברים על הכביש בלי מורה לנהיגה. אני כל יום מתמודד עם סיטואציה חדשה החל מאיזה אידיוט שמחליט לדפוק ברקס מלחמה משום מקום כי הוא נזכר שצריך לפנות שמאלה בפנייה הקרובה או איזה מטומטמת שעוברת ברמזור אדום (קרה לי אתמול) וכמעט נכנסת בי. הטסט נועד לבדוק אם יש ברשותך כישורי נהיגה מינימלים לא לעשות תאונה אחרי חמש דקות. זהו.

אם כבר צריך לבטל משהו זה את חוק המלווה האידיוטי הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...