America's Army 3 - הדיון הראשי - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

America's Army 3 - הדיון הראשי

Milk-Inc

Recommended Posts

אז הבעיות עדיין ממשיכות אני רואה.. עשיתי את הM16 TRAINING על 100% ACCURACY והם קוראים לי NO GO...

אוח האמריקאים האלא...[br]פורסם בתאריך: 19.06.2009 בשעה 12:37:09

היה צריך להעביר בין החיילים שבאו לעזור לצוות הפיתוח משהו כמו "חוק איסור כיפכוף" כדי שהעבודה הייתה יותר חלקה ופחות ממולת באגים..

מה אתה רוצה? לאמריקאים יש סטנדרט גבוה, 100% זה פשוט לא מספיק בשבילם...

אני שמח שאני לא היחיד עם הבעיה הזאת, עשיתי כמה פעמים את האימונים לפני שהתיאשתי סופית מהמשחק, וכל פעם קיבלתי בסוף ציון נכשל למרות שהיה נראה לי שהצלחתי דווקא לא רע. לפחות אני מבין שזה עוד אחד מהבאגים האין סופיים שבמשחק. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 430
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבנתי שזאת הסיבה, אני עדיין חושב שזה באג או תכנות דפוק של המשחק. אם יש בעיות בתקשורת לאינטרנט אז לפחות שהמידע ישמר על המחשב שלך עד שהתקשורת תחזור ולא שזה ילך לאיבוד (זה גם מה שדפק אותי בAA2 במשימות אימון ל SPECFORCES).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי לא ממש.

כאשר אני עובר לתפריט הראשי נעלם כל התקדמות ותג שעשיתי. (אז צריך לעשות עוד פעם ENLIST)

והמשחק לא מגיע לי לאימון שאחרי הM16 שאני לוחץ "המשך" אחרי האימון של הM16 אני פשוט חוזר לתפריט הראשי וצריך לעשות עוד פעם מהתחלה. (ENLIST)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, המשחק פשוט דפוק וכל הסיפורים שלהם על צפי נמוך לנרשמים זה חרטה!

אין שום סיבה בעולם שכל מי התקין את המשחק ימצא את עצמו באימון אחר לגמרי :

Ctrl+Alt+Del :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את המשחק אתמול ונחרדתי לגלות כמה אי שחיק הוא.

קראתי באחד האתרים שהמפתחים עובדים על Hot Fix לבעיות החיבור עם השרתים שלהם והם מקווים שנוכל לשחק ב"סוף השבוע".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטענה הרווחת ברוב הפורומים היא שבגלל שהשרתים עמוסים זה לא מעלה את התוצאות..מה שלא מובן לי זה איך רשום לי באתר הרשמי של AA3 שעברתי עם ה M320 ועם הM249 ועם הרימון לא ?..

מה השרת עושה סלקציה?

את שלושתם דרך אגב עשיתי מאה פעם ורק התת מקלע והיורה רימונים מתעדכן ואפילו משתנה לפי הפגיעות שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטענה הרווחת ברוב הפורומים היא שבגלל שהשרתים עמוסים זה לא מעלה את התוצאות..מה שלא מובן לי זה איך רשום לי באתר הרשמי של AA3 שעברתי עם ה M320 ועם הM249 ועם הרימון לא ?..

מה השרת עושה סלקציה?

את שלושתם דרך אגב עשיתי מאה פעם ורק התת מקלע והיורה רימונים מתעדכן ואפילו משתנה לפי הפגיעות שלי

מה שהכי דבילי במשחק זה מילא אם הוא לא מצליח להתחבר לשרת המרכזי, אבל למה זה גורם למשחק עצמו לקפוא ואז חייבים לעשות ALT+CTRL+DEL ולעשות END TASK למשחק?! :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכי מעצבן!

וזה לא קשור בשיט לעומס על השרתים, זה באג במשחק. נקודה.

תגידו, שיחקתם קצת ברשת?

נכנסתי וראיתי איזה 50 שרתים (חתיכת עומס :lol: ) די מלאים, עפ פינגים של עד 100

יש מצב שהסטים מסנן לי רק את השרתים הקרובים?[br]פורסם בתאריך: 19-06-2009, 16:38:58

פיטרו את המפתחים ?:

America's Army Development Studio Closed

The American Army has closed their publicly-staffed America's Army 3 development studio one day after the free-to-play action-recruitment-sim was launched on Steam. According to Shacknews, development will continue in an somewhere in Redstone, Alabama, presumably under complete military control (rumours persisted throughout AA3's development of internal discourse, with several high-profile, long-term staffers departing under mysterious circumstances):

"This consolidation will allow us to gain efficiencies between our public and government applications," the representative explained. " We appreciate all the hard work that every member of the America's Army team has contributed to the project, and we look forward to delivering future America's Army game releases in the months ahead."

As for the game itself, the launch has been less than fantastic.

http://ve3d.ign.com/articles/news/48427/Americas-Army-Development-Studio-Closed/p1/c2/

פיתרון שלא בדקתי לפריזים:

In VIDEO menu change DISPLAY MODE to WINDOWED

In AUDIO menu chnage SOUND DEVICE to Generic Software or Optimal

(also, got more luck entering servers, or was it my imagination)

in AUDIO menu change VOICE CHAT to DISABLE

http://forum.americasarmy.com/viewtopic.php?t=298014

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...