אמינות של XBOX360 ? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אמינות של XBOX360 ?

BloodyW

Recommended Posts

היי,

הסיבה היחידה שמנעה ממני לקנות את הקונסולה הייתה בעיית אמינות, שהקונסולה יכולה לשבוק ככה חיים בלי סיבה. האם יש גרסה עם 0% תקלות?

יש בעיות טבעת המוות למיניהן או שהן נפתרו? ואני יודע שקיימות מין שגיאות חומרה, לא טבעת המוות, זה קיים?

ומה מדיניות האחריות של החנות אם במקרה קורה דבר כזה למכשיר, מחליפים לי במוצר חדש?

במידה ואין את הבעיות הנ"ל- אבקש המלצה מאיפה לקנות עם או בלי HDD (הוא נחוץ?)

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

gamestation

just it .

אני ינצל את הבמה הזאת כדי לייעץ לגבי משהו,

מנסיון מהחנות, ומידע קטנטן בענייני הXBOX360, המוצרים שגיימסטיישן מוכרים הם Refurbished.

זה מוצרים [קונסולות ואפילו שלטים, רק לגבי זה אני יכול לדווח ב100%] שנשלחו לתיקון וחזרו לארץ אחרי ניקוי קל. זה בקצרה.

במקרה שלא ממש אכפת לצרכן, שיהיה לו בכיף המחירים שהם מציעים באמת זולים, ואפילו אפשר להוריד לרוב עוד הרבה,

אבל לי זה צורם וחשוב, ראיתי כבר פאשלות ובעיות בעתיד עם שחברים שלי קנו מהם, ולכן הלכתי על חדש בלבד.

חוץ מהעניין הזה, במקרה שאתה הולך על ARCADE, כדאי לך לחפש את הדגם החדש JASPER. כמובן שהשם לא מוטבע

על הקופסא. תזהה אותו עפ"י ספק כוח של 150W. יש לו כרטיס מסך של 65NM וזכרון גדול שיחליף את הכרטיס זכרון

שבא בקופסא בדגם הזה יש בטחון של כמעט 100% ללא RRoD.

בכל מקרה הFALCON ELITE שלי עובד מעולה, קורא הכל ומעודכן. לא נתן לי אף פעם שום מנורה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה יש לך אחריות שנה אצל רוב המוכרים אם תקבל את טבעת המוות במשך שנה.

הכי חשוב שתקנה את ה Jasper שיהיה לך לב שקט.

לי היה Falcon והוא קיבל טבעת המוות ככה שאני לא אמליץ לך לקחת אחד כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדגם הזה יש בטחון של כמעט 100% ללא RRoD.

אין 100% RRPD זה הסימן שיש בעיה שמצריכה תיקון פיזי

ואין דבר כזה קונסולה שחסינה ב100%

אם יש איזה הלחמה לא טובה לדוגמה בגלל בעיה ביצור (סתם דוגמה ) ואתה אחד ממיליון שנפל על זה

אתה יכול לקבל RROD -השאלה זה לא אם זה אפשרי או לא כי זה כן אפשרי השאלה מה הסיכוי ובדגמים החדשים כניראה הרבה יותר נמוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה מבאג. אני קניתי את שלי משם. היית לי בעייה עם השלט והוא הוחלף בחדש במקום, לאחד שנבדק ואומת כלא תקין.

המחיר לא הכי זול, אבל השקט שלך שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן -באמת לא ידעתי שMS גם מיבאת את ה360 לארץ וגם נותנת פה אחריות על מכשירים פרוצים ... ::)

בקיצור להתרחק מהחנות?... ולא ענית לי על השאלה, באמת אין פה יבואן רישמי של מיקרוסופט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...