מבקש המלצה למאוור תיקרתי שיוציא אוויר - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה למאוור תיקרתי שיוציא אוויר

dorratz

Recommended Posts

לפי דעתי הכי מומלץ לשים למעלה מאוורר עם לדים, ג'נרי של זיגזג, אחד "איכותי" יותר או אפילו כזה עם קטודה אם נגיש ובתקציב, זה המקום הכי נוח במארז לצפות במאוורר מאיר ואפשר לוותר קצת על ביצועים Highend בשביל קצת יופי 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בקשר לזה שבגלל שהמאוור מוציא אוויר הוא יעיף את המים שכביכול ינזלו לתוכו...

חחח הוא יעשה כמו ממטרה ויפזר את המים , לא "יעיף" אותם למעלה חחח ! :)

תנסה, אני כבר ניסיתי ורק טיפה אחת של מים נשפכה דרך המאוורר והשאר השפריצו עליי ועל כל השולחן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי הנה חזרתי,ואני מאוד מבולבל!

אז ככה, הנה קצת מידע על מה שקורה:

אני מתכוון לקנות מחשב חדש:

P4 2.4C/2.6C

MSI NEO2-ILS

2X256 DDR400(עוד החלטתי איזה חברה,יש המלצות?)

והמארז שאני מתכוון לקנות הוא ה-COMPUCASE CI 6A19 MIDI TOWER. התוכנית שלי היא:

בנוסף למאוורר ה-120MM שנמצא מאחורה ומוציא אוויר ובא עם המארז, אני מתכוון להכניס עוד מאוורר 120MM מקדימה שיכניס אוויר, ועוד מאוורר למעלה שיוציא אוויר.

האם זה טוב התוכנית שלי?האם המאוורר שבא עם המארז הוא חכם?זאת אומרת, משנה את מהירותו לפי הטמפרטורה? ואני לא חושב שאני אוכל לקחת 2 מאווררי 120MM של ENERMAX, מכיוון שזה יוצא 240 שקל, זה יותר מדי. אז מה דעתכם שאני אקנה מאוורר אחד של ENRMAX 120MM, ומאוורר אחד ג'נרי 120MM?מה דעתכם, איפה אני צריך לשים אותם?את מי לשים למעלה ואת מי לשים מקדימה? האם כל זה יהיה יעיל?

ועוד משהו:

אמרתם שהמאוורר של ENRMAX ניתן לשליטה, אבל איך?

ומה זה מסב כדורי?

הרבה שאלות, אני יודע ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 120 המקורי מגיע עם חיישן טמפ' אוטומטי - אבל הוא לא עושה שום דבר

הוא די שקט ואפקטיבי, אין צורך להחליף אותו

עוד אנרמקס 120ממ יחד עם המקורי זה מעל ומעבר, אם אתה רוצה שלישי למעלה זה טוב רק בשביל עצם עשית המוד, זה ממש לא נחוץ.

אם אתה רוצה מאוורר למעלה אתה יכול פשוט לוותר על המאוורר הקדמיאו את המקורי לשים מקדימה ואת האנרמקס למעלה ובלי מאוורר מאחורה.

מיסב כדורי הוא שתי טבעות פלדה על גולות פלדה ביניהן, זה יוצר חיכוח נמוך ויש לזה אורך חיים גבוה (50,000 שעות).

הסוג השני זה מיסב שרוול שהוא סתם שתי שכבות פלסטיק עם קצת שמן באמצע, זה מרעיש יותר ולא עמיד לאורך זמן בסל"ד גבוה.

למאוורר המקורי של המארז יש מיסב שרוול, אבל בגלל שהוא מסתובב רק באיזה 1300 סל"ד זו לא בעיה גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל אני ממש רוצה נראה לי לעשות ככה:

להשאיר את המאוורר המקורי מאחורה(שיוציא אוויר).

לשים את האנרמקס 120MM מקדימה(שיכניס אוויר).

ולשים מאוורר ג'נרי על הגג(שיוציא אוויר).

מה דעתך?סירקולוציה טובה?יעשה את העבודה היטב?ואם מוותרים על המאוורר למעלה זה גם בסדר?

לא ענית לי על השאלה הזאת:

אמרת שהמאוורר של ENRMAX ניתן לשליטה, אבל איך?

ועוד משהו:

אז אתה אומר שהמאוורר שבא עםהמארז הוא עם חיישן, אבל הוא לא משנה את מהירותו לפי החיישן?זאת אומרת, הוא לא פועל כמו SF?אם לא, אז בשביל מה החיישן?

ואיך בעצם זה יראה אם אני אשים מאוורר מקדימה?כאילו, הבנתי שיש מקדימה ב-6A19 מקום מובנה למאוורר 120MM, אבל איך זה יראה כאילו אחרי שאני יתקע שם את המאוורר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר של אנרמקס בא עם פוטנציומטר שבעזרתו ניתן לשנות מהירות הסיבוב.

זה שבא עם הקומפיוקייס מגיע עם חיישן אבל לא ממש ראיתי אותו משתנה בקשר לסביבה: גם כשהחיישן מוצמד לזכרונות לוהטים של כרטיס מסך וגם כשהוא סתם זרוק במארז הוא יסתובב על כ1400 RPM עם שינויים קלים, אומרים שקיצור החיישן מעלה אות ל1800.

במארזים של קומפיוקייס יש מין מקומות מובנים בשביל מאווררים. המקומות האלו נמצדים למארז (אפשר להוציא) ואוחזים+לוחצים את המאוורר מסביב ללא ברגים וביציבות מלאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה זה הפונטצויומטר הזה?איך הוא נראה?יש תמונה?

ומה דעתך על התוכנית שלי:

כן אבל אני ממש רוצה נראה לי לעשות ככה:

להשאיר את המאוורר המקורי מאחורה(שיוציא אוויר).

לשים את האנרמקס 120MM מקדימה(שיכניס אוויר).

ולשים מאוורר ג'נרי על הגג(שיוציא אוויר).

מה דעתך?סירקולוציה טובה?יעשה את העבודה היטב?ואם מוותרים על המאוורר למעלה זה גם בסדר?

אשמח לשמוע עוד דעות של עוד אנשים :)!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים את האנרמקס למעלה שיראו אותו, שים לו אולי כמה לדים גם כי הוא שקוף.

הפוטנציומטר הוא סתם כפתור סיבובי שמחובר לחוט, אפשר עם קצת מאמת לעשות לו מוד שתוכל לשלוט עליו מהפנל הקדמי אם תקדח אחזה חור באחד הפתחים של ה 5.25" או 3.5".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשים את האנרמקס למעלה "כדי שיראו אותו"?יופי הוא לא הדבר הקובע אצלי, מה שאני מנסה להבין הוא איפה יהיה יותר חכם לשים את האנרמקס:

1)לשים אותו למעלה שיוציא אוויר והג'נרי יהיה מקדימה ויכניס אוויר.

2)לשים את האנרמקס מקדימה שיכניס אוויר והג'נרי יהיה למעלה ויוציא אוויר.

מה דעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האפשרות שנראית לי יותר נכונה היא 2 . לשים את האנרמקס מקדימה שיכניס אוויר והג'נרי יהיה למעלה ויוציא אוויר .

מכיוון שהאוויר החם עולה למעלה , המאוורר לא צריך הרבה כח דחיפה כדי להוציא את האוויר , הוא פשוט מוציא

את מה שבסביבתו הקרובה , אולם , להכניס אוויר לתוך המארז - זו פעולה שמצריכה מאוורר חזק - אנרמקס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז אתה אומר פשוט להשאיר את המאוורר שמגיע עם המארז מאחורה, ואת האנרמקס 120 לשים מקדימה, ושלא צריך לשים שום ג'נרי למעלה, אבל אני בכל זאת רוצה מאוורר למעלה שיוציא אוויר,למה?בגלל שכאשר רוצים לעשות חורים, חייבים לעשות את זה שכל החלקים מחוץ למארז, ובגלל שאני עומד לקנות שילוש חדש+מארז חדש, אז אני מעדיף לעשות הכל לפני שאני מכניס דברים למארז,אוקי? אז זה התיכנון:

1)להשאיר את המאוורר שמגיע עם המארז מאחורה,שיוצא אוויר.

2)לתקוע ENERMAX 120MM מקדימה שיכניס אוויר.

3)לתקוע מאוורר ג'נרי 120MM למעלה שיוצאי אוויר.

זה מעולה נכון?סירקולוציה טובה?ולפי מה שהבנתי הג'נרי יעשה את העבודה בלי יותר מדי רעש, נכון?

עוד משהו:

האם המקום המוכן מקדימה לעוד מאוורר ב-61A9 אומר שאני לא צריך לקדוח כלום מקדימה,יענו פשוט לתקוע את המאוורר בלי שום ברגים או קדיחות?נשמע ממש מגניב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...