מבקש המלצה למאוור תיקרתי שיוציא אוויר - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה למאוור תיקרתי שיוציא אוויר

dorratz

Recommended Posts

אצלי לדוגמא יש אחד שמכניס ושניים שמוציאים וזה לא יעיל בכלל.

עדיף שיהיו יותר מוציאים ממכניסים ולא להיפך (מניסיון), אך תמיד עדיף לשמו על איזון ולשים מאוורר חזק אחד שיוציא ושניים חלשים שיכניסו, או שניים חלשים שיוציאו ואחד חזק שיכניס ולא להגיע למצב שחזק וחלש יכניסו ואחד חזק יוציא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תמיד עדיף יותר שהחזק יותר יכניס אויר בצורה ישרה על החלק שרוצים לקרר (אם בכלל) והשאר שיוציאו...

אצלי יש שניים מכניסים ושלושה שמוציאים אם כוללים את הספק.

ה80מ"מ זורק על המעבד והצ'יפסט וה60מ"מ שהופתעתי מהCFM שלו זורק אויר על הראדון 9500 פרו שלי של הרקולס...

משאיר אותו קריר מאוד :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שנכנס חייב לצאת ומה שיוצא חייב להיכנס, זה בסיסי מאוד.

אם יש לך מאוורר 120ממ אחד ואתה מוסיף שני הסל"ד של הראשון יעלה בהתאם לספיקת האויר הנוספת (שהיא לא תהיה פי שניים).

גם אם תשים שניים שמכניסים זה לא יכפיל את הספיקה כי הלחץ במארז יגדל והם יעבדו מול התנגדות גבוהה יותר.

יכול להיות מצב שמוסיפים מאווררים שמוציאים אבל הספיקה לא משתנה כי המאוורר שמכניס חונק אותם, פתרון יכול להיות סתם לקדוח חורים בתחתית המארז בשביל שישאבו משם אויר.

בקשר לנושא, אני אוהב מאווררי 120ממ כי הם מוציאים הרבה אויר יחסית לרעש שהם עושים.

הייתי ממליץ על האנרמקס 120ממ מכמה סיבות

-יחסית שקט ומוציא הרבה אויר

-מגיע עם כפתור לכיוון ידני של המהירות

-מגיע עם גריל מוזהב

-שני מיסבים כדוריים

-שקוף ומעוצב טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, שום דבר לא יבוא לבד.. דרך אגב בקשר לשאלה שלך "איך תידע את הגודל של החורים" יש במאמר על "חורי אוורור" שבאתר, שבלונות להדפסה של מאווררים בגדלים שונים עם החורים של הברגים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שנכנס חייב לצאת ומה שיוצא חייב להיכנס, זה בסיסי מאוד.

אם יש לך מאוורר 120ממ אחד ואתה מוסיף שני הסל"ד של הראשון יעלה בהתאם לספיקת האויר הנוספת (שהיא לא תהיה פי שניים).

גם אם תשים שניים שמכניסים זה לא יכפיל את הספיקה כי הלחץ במארז יגדל והם יעבדו מול התנגדות גבוהה יותר.

יכול להיות מצב שמוסיפים מאווררים שמוציאים אבל הספיקה לא משתנה כי המאוורר שמכניס חונק אותם, פתרון יכול להיות סתם לקדוח חורים בתחתית המארז בשביל שישאבו משם אויר.

בקשר לנושא, אני אוהב מאווררי 120ממ כי הם מוציאים הרבה אויר יחסית לרעש שהם עושים.

הייתי ממליץ על האנרמקס 120ממ מכמה סיבות

-יחסית שקט ומוציא הרבה אויר

-מגיע עם כפתור לכיוון ידני של המהירות

-מגיע עם גריל מוזהב

-שני מיסבים כדוריים

-שקוף ומעוצב טוב

אני יכול להחליף את הגנרי הקדמי שלי עם אנרמקס אבל ראיתי שיש לו גריל ולכן לא ברור לי איך הוא יכנס במקום הגנרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתום?הוא נראה שחור-אפור!על מה אתה מדבר?

וכבר אמרו פה שהוונטק זבל, ויש לו רק CFM 53, שלפי מהשהבנתי ממש נמוך, הוא לא עושה את העבודה לפי מה שאמרתם. בקשר למקום במארז-אני עומד לקנות את ה-COMPUCASE CI 6A19 MIDI TOWER, יש שם מקום,לא?

תגידו:

מאוורר ג'נרי בא עם ברגים?בכלל זה נראה לי סיפור מהתחת להרכיב מאוורר, איך אני אדע איפה לקדוח את החורים כדי שהם יתאימו בול?

התמונה היא של SF1 ולא של SF2...ה-SF2 הוא כתום !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יישפכו מים ישירות על מאוורר שמוציא אויר ללמעלה אז חלק מהמים יישפכו לתוך המארז (כמה מים זה תלוי במהירות של המאוורר) וכל שאר המים ישפריצו על הסביבה..... על הרבהההה מהסביבה.... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...