מבקש המלצה למאוור תיקרתי שיוציא אוויר - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה למאוור תיקרתי שיוציא אוויר

dorratz

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי מה שהבנתי בפורם אחר, ה-120MM יותר יעיל ויותר שקט, אז בטח עדיף אותו. כמה ה-SF2 של TT שקט?הוא נראה פשוט יפהפה... ;D

tt%20smart%20fan%20wpcfan-sm8.jpg

למישהו יש ניסיון אישי איתו?

YAK & YETI,

אתה ממש ביאסת אותי.. :-\

כל המדריכים ממליצים לעשות את זה...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד לא תשים ליד המחשב כוסות אוכל נוזלים למינהם ועוד אתה תיהיה בסדר ;) שמור מטר וזהו.

זה בסדר לעשות את החור והייתי ממליץ לעשות.

בקשר ל 120 או 80 לא יודע מה להגיד לך זה תלוי איזה מאוור זה גם יש 120 שיותר רועשים מ 80 או שווים להם

אולי מישהו שיש לו ניסיון עם 120 יעזור לך יותר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי סבבה אני לא ישים יותר כוסות עם חומצה גופרית על המחשב שלי... ;D

זה בסדר אל תדאגו, אני אשמור על זה. המחשב מתחת לשולחן, ככה שאני לא בא במגע איתו. לאחר YAK & YETI סיפר כמה שהוונטק הוא זבל, החלטתי לוותר עליו ולשמוע המלצות. שוב, אני שואל על ה-SMART FAN של TT:

כמה הוא שקט?יש למישהו ניסיון איתו?הוא עושה את העבודה או שהוא כמו הוונטק?ואיך בדיוק בקרת הטמפרטורה שלו תעבוד פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי בפורם אחר, ה-120MM יותר יעיל ויותר שקט, אז בטח עדיף אותו. כמה ה-SF2 של TT שקט?הוא נראה פשוט יפהפה... ;D

tt%20smart%20fan%20wpcfan-sm8.jpg

למישהו יש ניסיון אישי איתו?

YAK & YETI,

אתה ממש ביאסת אותי.. :-\

כל המדריכים ממליצים לעשות את זה...?

המאוורר הזה הוא כתום...עולה 60-80 ש"ח.

בקשר ל-120mm תבדוק שיש לך מקום במארז ! הייתי ממליץ לך בחום על Vantec Stealth (אם אין לך בעיה של תקציב) 120mm...

אם לא , אתה יכול לקחת 120MM ג'נרי... :)

SUBX אני מקווה שאתה צוחק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתום?הוא נראה שחור-אפור!על מה אתה מדבר?

וכבר אמרו פה שהוונטק זבל, ויש לו רק CFM 53, שלפי מהשהבנתי ממש נמוך, הוא לא עושה את העבודה לפי מה שאמרתם. בקשר למקום במארז-אני עומד לקנות את ה-COMPUCASE CI 6A19 MIDI TOWER, יש שם מקום,לא?

תגידו:

מאוורר ג'נרי בא עם ברגים?בכלל זה נראה לי סיפור מהתחת להרכיב מאוורר, איך אני אדע איפה לקדוח את החורים כדי שהם יתאימו בול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...