מתלבט בין קניה PS3 או XBOX360 ? - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין קניה PS3 או XBOX360 ?

alex15

Recommended Posts

אתה צודק מאוד, כל אחד רואה את זה אחרת!

אני רק חושב שבאמת שמי שרוב הזמן משחק במחשב כמוני למשל אני באמת מעדיף לשחק עם עכבר ומקלדת למשל במשחקים כמו אני הרבה יותר יהנה במחשב אבל אחרים יעדיפו בשלט ומי שבאמת לא משחק במחשב אז בטח שיקנה 360 למה לא? משחקים "חינם" ומשחקים שבכל מקרה לא יצא לו לשחק בהם במחשב אבל מי שכן משחק במחשב למה שיקנה קונסולה ש 90% מהמשחקים שלה מגיעים למחשב?

וזה למה במצב כזה כדי ללכת על הסוני כי שמה באמת יש משחקים אקסלוסבים( גוד אוף וור 3 , פיינל פנטסי, מטל גיר , ליטל ביג פלנט , אינפמוס ועוד משחקים ) שמדי פעם שווה לקנות כדי להנות ממשחקים איכותים שאין למחשב ..

ובכלל כל מי שמתלבט, תשאלו את עצמכם אם אתה באמת צריכים קונסולה או שבכלל כדי להשקיע במחשב? אני השקעתי במחשב חדש ואני מאושר ברמות! כל המשחקים פועלים לי על האיכות הכי גבוה ויש בלי סוף משחקים למחשב אז תשאלו את עצמכם קודם כל אם צריך קונסולה או שאתם בכלל טיפוס של מחשב הרבה יותר משל ...

אני שאלתי חבר שיש לו קונסולה שאלתי אותו סתם מה תעדיף פרוטוטיפ לקונסולה שלך או למחשב והוא ישר אמר לי משחקים כאלו רק למחשב וזה רק מראה שאפשר גם להסתדר בלי קונסולה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וזה למה במצב כזה כדי ללכת על הסוני כי שמה באמת יש משחקים אקסלוסבים( גוד אוף וור 3 , פיינל פנטסי, מטל גיר , ליטל ביג פלנט , אינפמוס ועוד משחקים ) שמדי פעם שווה לקנות כדי להנות ממשחקים איכותים שאין למחשב ..

למה אתה מז*** בשכל ?

ב360 אין אקסקלוסיבים?

(בו נתעלם מהעובדה ששניים מהאקסקלוסיבים שציינת כבר לא ממש אקסקלוסיבים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מז*** בשכל ?

ב360 אין אקסקלוסיבים?

ולמה את נעלב? אחי אני נותן דעה אישית אני בעצמי שקלתי לקנות ואני אמרתי שאין ל 360 אקסלוסבים .

תקרא את התגובות הקודמות לפני שאתה קופץ , ב הכריזו על אקסלוסבים שהם: הילו חדש, ספלינטר סל (שיוצא ל-מ-ח-ש-ב גם!) , אלן וויק (שיוצא גם ל-מ-ח-ש-ב) , left 4 dead (שיוצא גם ל-מ-ח-ש-ב) ו Forza 3 (שאני אישית לא מת על מרוצים בכלל) בכל אופן כמעט - ואם אני לא טועה כול המשחקים שהוכרזו לאקסבוקס יוצאים גם לסוני וגם חלק לא קטן למחשב...) זה לפחות היה השיקול שלי למה לא לקנות 360 כי אני טיפוס של מחשב ואני מציין את מה שאני רשמתי פה כדי שאנשים יראו אם בכלל יש טעם לקנות 360 אם יש להם מחשב טוב ורוב הזמנים הם משחקים בו משחקים ,שומעים שירים וגולשים באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה את נעלב? אחי אני נותן דעה אישית אני בעצמי שקלתי לקנות ואני אמרתי שאין ל 360 אקסלוסבים , תקרא את התגובות הקודמות לפני שאתה קופץ , ב הכריזו על אקסלוסבים שהם הילו חדש ספלינטר סל (שיוצא ל-מ-ח-ש-ב גם!) , אלן וויק (שיוצא גם ל-מ-ח-ש-ב) , left 4 dead (שיוצא גם ל-מ-ח-ש-ב) Forza 3 שאני אישית לא מת על מרוצים בכלל בכל אופן וכמעט ואם אני לא טועה כול המשחקים שהוכרזו לאקסבוקס יוצאים גם לסוני וגם חלק לא קטן למחשב...) זה לפחות היה השיקול שלי למה לא לקנות 360 כי אני טיפוס של מחשב ואני מציין את מה שאני רשמתי פה כדי שאנשים יראו אם בכלל יש טעם לקנות 360 אם יש להם מחשב טוב

עזוב עזוב לא משנה אני ראוה שאתה לא בדיוק מנסה להבין מה שאומרים לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מז*** בשכל ?

ב360 אין אקסקלוסיבים?

חח אבל אחי מה אני כן יכול להבין מה 3 שורות האלו? -_-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מ גיירס אוף וור והילו ו FORZA מה עוד יוצא רק! ל 360?

בבקשה תרשום אני בעצמי רציתי לקנות 360 אולי תגרום לי לחזור בהחלטה שלי , בוא תרשום איזה אקסלוסבים יש שהם רק ל360 ולא למחשב אני באמת רוצה לדעת ולא כדי להתווכח או לריב פה אם זה מה שאתה חושב כי אין פה שום כוונה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Alan Wake

America's Army: True Soldiers

Amped 3

Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts

Crackdown

Crackdown 2

Dead or Alive 4

Ninja Gaiden II

Lost Odyssey

Halo 3

Halo Wars

Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned

Gears of War 2

Forza Motorsport 2

Fable II

Race Pro

Saints Row

Too Human

זה הבולטים יותר שביניהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Alan Wake *יוצא למחשב*

America's Army: True Soldiers קיבל בגיימספוט 5.0 !!

Amped 3 קיבל ב גיימ ספוט 7.6

Crackdown קיבל בגיימספוט 7.7

Crackdown 2

Dead or Alive 4 לא חסרים משחקי מכות כמו סולקיבר או טקן שבאמת בשביל משחק מכות כזה צריך לקנות 360

Ninja Gaiden II הוא כבר לא אקסלוסבי יוצא כותר חדש גם לסוני 3

Lost Odyssey קיבל 7.5

Halo 3

Halo Wars

Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned זה הרחבה ולא משחק שלם אבל עדין שווה

Gears of War 2

Forza Motorsport 2

Fable II *יש שמועות שהוא בפיתוח למחשב ויצא עוד כמה חודשים*

Race Pro

Saints Row *יש למחשב* ומשחק מאוד גרוע קיבל בקושי 5

Too Human קיבל בגיימספוט 5.5!

זה הבולטים יותר שביניהם

(המשחקים האלו רובם לא שמעתי עליהם אפילו ולא קשור בגלל שאין לי את ה 360 למשל את המשחק infamous שיצא לסוני 3 שמעתי ואין לי גם סוני 3)עכשיו לעומת האקסלוסבים שבסוני רובם פה אין להם הייפ גדול סביבם חוץ ממה שסימנתי ברשימה ורובם קיבלו ציונים ממש נמוכים ועדין חלק מהרשימה יוצאת גם למחשב, וחלק מהמשחקים הם משחקי מרוצים שיש גם לסוני כמו גראן טורני (ושוב משחקי מרוצים הם הדבר האחרון שאני מחפש בקונסולה) ובדיוק בגלל אותה רשימה של האקסלוסבים חשבתי לעצמי כמה באמת אני צריך את המשחקים האלו כי רובם לא משהו בכלל /יוצאים למחשב =\

ואגב חלק מהאקסלוסבים האלו הם די ישנים וכבר יצאו מלפני משנה ואפילו יותר~! בתערוכה שהתקיימה ממש לא מזמן חשבתי יכריזו על אקסלוסבים חדשים אבל זה לא קרה והדברים היחדים שהכריזו הם כותרים שגם יהיו בסוני או בכל קונסולה אחרת ואין אקסלוסבי חדש חוץ מהילו חדש ואני מצפה למשחקים חדשים וטובים שלא יצאו גם למחשב או לסוני

בכל מקרה כמו שאמרתי בהתחלה מי שלא משחק במחשב כמעט אז באמת מומלץ לו לקנות 360 זה חוסך המון כסך ולא חסרים משחק כי בכל מקרה הוא לא משחק במחשב ומי שכן משחק במחשב אז לא שיקנה קונסולה ויבזבז כסף בזמן שהוא יכול לשחק בהם במחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Alan Wake *יוצא למחשב*

America's Army: True Soldiers קיבל בגיימספוט 5.0 !! מה זה משנה כמה הוא קיבל ?

Amped 3 קיבל ב גיימ ספוט 7.6 מה זה משנה כמה הוא קיבל ?

Crackdown קיבל בגיימספוט 7.7 מה זה משנה כמה הוא קיבל ?

Crackdown 2

Dead or Alive 4 לא חסרים משחקי מכות כמו סולקיבר או טקן שבאמת בשביל משחק מכות כזה צריך לקנות 360

Ninja Gaiden II הוא כבר לא אקסלוסבי יוצא כותר חדש גם לסוני 3

Lost Odyssey קיבל 7.5 מה זה משנה כמה הוא קיבל ?

Halo 3

Halo Wars

Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned זה הרחבה ולא משחק שלם אבל עדין שווה

Gears of War 2

Forza Motorsport 2

Fable II *יש שמועות שהוא בפיתוח למחשב ויצא עוד כמה חודשים* יש שמועות שפריס הילטון הולכת להיות היורשת של מלכת אנגליה - שמועות

Race Pro

Saints Row *יש למחשב* ומשחק מאוד גרוע קיבל בקושי 5 באמת יש את המשחק הזה למחשב? לא ידעתי . אתה יכול להראות לי ? והוא קיבל יותר מ5 .

Too Human קיבל בגיימספוט 5.5! מה זה משנה כמה הוא קיבל ?

זה הבולטים יותר שביניהם

בקיצור אתה מדבר הרבה שטויות , לא היה לי כח להגיב לקטע שכתבת - מלא שטויות !

נ.ב מה ישך מגיימספוט ? מה אתה מאוהב בהם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שטיות אחי עוד אחד פה נעלב לי , מה אתם ילדים קטנים ? או שזה בגלל שיש לכם את הקונסולה וזה פוגע בכם? אחי אני כולה אומר מה דעתי וכן המשחקים האלו רובם הם תת רמה הם לא משחקים בעלי הייפ חוץ מבודדים שמה שכולם מכירים אפילו שאין להם קונסולה\

ובו תרשום מה שטטיות שאני יבין אותך אני רוצה לקנות קונסולה אני פשוט מתלבט ..

ומה יש לי מגייםספוט? זה אולי אחד האתרים הכי מוכרים בעולם של גיימינג יש גם את IGN ו gametrailers שהם בין המוכרים בעולם אז הביקורות שמה די אמינות..

והנה הוכחה ש SR2 יצא למחשב http://www.gamespot.com/pc/action/saintsrow2/index.html?tag=result;title;2 ושיחקתי וסיימתי אותו והוא ממש משחק גרוע הוא כאילו יצא בשנת 2002 ואין בו עלילה משהו בכלל והכל שמה כאילו משוגע אבל תכלס אני רוצה לראות מישהו שסיים את המשחק הזה ויכנס אליו עוד פעם או יסיים אותו שוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא נעלב אחי

קודם כל למקרה שאתה חיי בעולם ורוד גייםספוט עם כל המעמד שלו הדרדר ברמות

ואולי כבודו יועיל להוציא לי מהרשימה הזאת את כל האקסקלוסיבים הגדולים לפלייסטישן ?

http://en.wikipedia.org/wiki/PS3_exclusives

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שזה משנה כמה המשחקים קיבלו! הבנאדם הביא פה כותרים שלא מעניינים אף אחד וגם נקטלו בביקורות(AA:TRUE SOLDIERS),לא הייתי קורא להם בדיוק "מצדיקי קניה"..

בכל מקרה,אני,כמישהו שהוא אינו בעליו של בוקס(אבל חושב על לקנות אחד) יכול לשתף אותך במשחקים שגורמים לי לרצות בוקס..מה לעשות,יש ז'אנרים מסויימים שפורחים בקונסלות ונשכחו לחלוטין במחשב האישי..ולטעמי הם מצדיקים קניה של קונסולה:

מירוצים:

-PGR3

-PGR4

-FORZA 2

-FORZA 3(אמנם לא יצא עדיין,אבל רואים שהמשחק יהיה ענק,ולצערי לא יגיע למחשב.)

-MIDNIGHT CLUB-L.A

וזה עוד בלי להזכיר משחקי XBOX המקורי מעולים שלא יצאו למחשב אבל נראים מעולה גם היום(PGR1/2,FORZA/RALLISPORT CHALLENGE2,MIDTOWN MADNESS 3 ועוד ועוד)

מכות:

-DEAD OR ALIVE 4

-SOUL CALIBUR 4

-MORTAL KOMBAT VS.DC

-DEF JAM ICON

-FIGHT NIGHT

ושוב פעם,כל זה בלי להיכנס בכלל למשחקי הבוקס המקורי,ומשחקים שעתידים לצאת(TEKKEN6,DEAD OR ALIVE 5,MARVEL VS 2 וכולי)

עוד פעם,כדי להבהיר,אין לי בוקס ולכן אני לא מנסה לשכנע אותך שכדאי לקנות אחד,אני נייטרלי לגמרי,אבל מה לעשות שישנם משחקים שלא הגיעו ולא יגיעו למחשב,ומדובר במשחקים מעולים שאתה מרגיש שאתה מוכרח לשחק בהם,בעיקר כשמדובר דווקא במשחקים המיועדים לשחק עם חברים/באינטרנט(מה שהופך אותם לעוד יותר מושכים ומעניינים)

מעבר לאלה ישנם כמובן פה ושם משחקים נוספים בז'אנרים שונים שלא יגיעו למחשב,וכמובן שיש גם כמה וכמה פנינים בשירות הארקייד של הבוקס..

בקיצור,אם המשחקים והז'אנרים שציינתי למעלה מעניינים ומושכים אותך,ואם אתה מעוניין לשחק עם חברים,אין שום ספק שכדאי לך לקנות בוקס..כי אלא דברים שפשוט לא קיימים יותר במחשב..

אם אתה מתעניין בעיקר במשחקי פעולה/אסטרטגיה/תפקידים,אז כן,בהחלט אפשר לומר שרוב המשחקים מגיעים בסופו של דבר למחשב,ומהבחינה הזו באמת יש לשקול האם כדאי לקנות בוקס בשביל מעט המשחקים אשר לא יגיעו למחשב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה ברשימה שהבאת לי כולם שמה אקסלוסבים אבל בעלי ההיפ הם (חלקם יותר חלקם פחות):

Afrika (video game)

Fat Princess

Final Fantasy Versus XIII

Flower (video game)

God of War III

Gran Turismo 5

Haze (video game)

Heavenly Sword

Heavy Rain

Infamous (video game)

LittleBigPlanet

MAG (video game)

Metal Gear Online

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

MotorStorm

Ninja Gaiden Sigma 2 (יוצא גם למחשב אבל הודיעו על זה רק ב 2009 )

The Punisher: No Mercy

Quantum Theory (video game)

Ratchet & Clank Future: A Crack in Time (עוד לא יצא אבל יוצא בקרוב מאוד)

Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction

Resistance 2

SOCOM: U.S. Navy SEALs Confrontation (סוקום המשחק המצליח מPS2)

Uncharted: Drake's Fortune

Uncharted 2: Among Thieves (הוכרז ב 2009 ונראה פשוט מדהים! )

White Knight Chronicles

יש את המשחק רשת שנקרא HOME שהוא למעשה קהילה וירטואלית שכל מי שיש לו יכול להיכנס לשם וזה כמו צ'אט וירטואלי עם דמויות וירטואלית ואפשר להסתובב בעיר וכל השטיות האלו..

ויש גם את המשחק

The agency אבל הוא גם יוצא למחשב.

ולזה שמעלי אחלה תגובה באמת אחי , אבל כמו שאמרת זה תלוי אם כהזאנרים מושכים ואתי מכות ומרוצים הם הזאנרים האחרונים שבאמת מושכים אותי , אני מחפש יריות הרפתקאות קווסטים ועולם פתוח דברים כאלו.. דבר שברובו יש בסוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שטיות אחי עוד אחד פה נעלב לי , מה אתם ילדים קטנים ? או שזה בגלל שיש לכם את הקונסולה וזה פוגע בכם? אחי אני כולה אומר מה דעתי וכן המשחקים האלו רובם הם תת רמה הם לא משחקים בעלי הייפ חוץ מבודדים שמה שכולם מכירים אפילו שאין להם קונסולה\

ובו תרשום מה שטטיות שאני יבין אותך אני רוצה לקנות קונסולה אני פשוט מתלבט ..

ומה יש לי מגייםספוט? זה אולי אחד האתרים הכי מוכרים בעולם של גיימינג יש גם את IGN ו gametrailers שהם בין המוכרים בעולם אז הביקורות שמה די אמינות..

והנה הוכחה ש SR2 יצא למחשב http://www.gamespot.com/pc/action/saintsrow2/index.html?tag=result;title;2 ושיחקתי וסיימתי אותו והוא ממש משחק גרוע הוא כאילו יצא בשנת 2002 ואין בו עלילה משהו בכלל והכל שמה כאילו משוגע אבל תכלס אני רוצה לראות מישהו שסיים את המשחק הזה ויכנס אליו עוד פעם או יסיים אותו שוב..

איך רואים שאתה מזבל בשכל ואתה לא בקיע בכלל בנושא שאתה מדבר עליו.

קודם כל היה מדובר על SR לא על SR2

ואיך בדיוק SR2 יצא בשנת 2002 מה אתה מסטול ?

SR הראשון יצא רק ב2007 אם אני לא טועה .

וSR2 יצא רק בתחילת שנה או בסוף שנה שעברה.

וSR הראשון אין אותו למחשב.

ויש עוד מלא שטויות שאמרת , כמו gears of war שהוא רק לאקס בוקס.. יש אותו גם על המחשב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...