מתלבט בין קניה PS3 או XBOX360 ? - עמוד 6 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין קניה PS3 או XBOX360 ?

alex15

Recommended Posts

ואו..... שמישהו יכניס את ערמת מפגר הזה לכלוב....

ממתי הפורום הגיע לרמות כאלו?... בושה!

עריכה: אם אתה ב-24, אני צב נינג'ה.

תסתום תפה שלך יא חתיכת הומו מזדיין ככה אתה מודה למי שעוזר לך יא אפס לך לך תחפש בגוגל אתה בן 12 אידיוט לך תעשה ביד יא ילד מייפל מסכן .. אני מגדל אותך יא מסכן , חתיכת מפגר וגם השאלות שלך ככה .. טמבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי. אני יעשה את זה. אתה מגדל אותי. אני מזד** בתחת. אני אלך לשחק מייפל.

עריכה: היי!!! שמתם לב שהוא השתמש ב- ,??

אה, גם נזכרתי עכשיו שאני מחפש בגוגל כי אני אידיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד בנאדם, אתה טוען שאתה כל כך בוגר אבל ככה אתה מתבטא? כמו ילד בכיתה ד'?

ומה נסגר עם ה"אני מגדל אותך יא קטן, אני מגדל אותך" :screwy:

דרך אגב, בקרוב תקבל חסימה מהפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד בנאדם, אתה טוען שאתה כל כך בוגר אבל ככה אתה מתבטא? כמו ילד בכיתה ד'?

ומה נסגר עם ה"אני מגדל אותך יא קטן, אני מגדל אותך" :screwy:

דרך אגב, בקרוב תקבל חסימה מהפורום.

אני עונה בהתאם לאנשים תת רמה חחחח אקבל חסימה לא מזיז לי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח .. כאלו שהפורום הזה מטיל ביצי זהב חחח ולך תזדיין ותחפש את החברים שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בן 24 אז המצב שלך באמת גרוע. בחיים שלי לא הכרתי ופגשתי בנאדם בגיל כזה שמדבר כמו ילד כאפות חסר חברים. חביבי, אתה לא בן 24 על מי אתה עובד, אתה כולה ילד קטן שגם מנסה לשקר שהוא בן 24. אומנם בFXP האמינו לך, אבל פה הרמה יותר מדי גבוהה בשבילך.

ולמה לעזאזל אתה אומר שאתה מגדל אותי (או את בBashash) מילא היית משקר שאתה בן 20 אז היית אומר "אני שומר עלייך" אבל איך בדיוק אתה מגדל אותי בגיל 24? אני יכול לזכותך להגיד שאתה מלמד אותי כמה שהרמת ההשכלה שלך היא גרועה, אבל אתה לא מגדל אותי. אני מתפרנס בכוחות עצמי, ממזמן אני התנתקתי מתלות ההורים ואני קונה את כל מה שאני צריך מהכסף שאני אישית עובד עליו יום יום. אתה לא מגדל אותי, אתה מגדל את עצמך (ואם כבר אתה מגדל את עצמך להיות טיפש).

עשה טובה, המילים שלך לא עובדות פה, אתה קורא לנו הומואים, מקלל, ואומר לנו שאנחנו ילדים בני 12. עכשיו למעשה מכל מה שאתה מקלל אני רק יכול לנחש שבאמת אתה בן 13, אתה הומו ואתה לא באמת מקלל במציאות כי אתה פוחד שיכסחו לך את הצורה. אתה כולה עבריין מקלדת קטן.

אגב, רק נציין שFXP הם אלה שמתיימרים להגיע לרמה של הפורום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי. אני יעשה את זה. אתה מגדל אותי. אני מזד** בתחת. אני אלך לשחק מייפל.

עריכה: היי!!! שמתם לב שהוא השתמש ב- ,??

איזה הומו לך לך שחק מחבואים עם בנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קריקין מה אתה נדחףףףףף מההה עלק מספיק קונסולות בחיים

כולה היה לך פס2 וWII!

אין לך זכות דיבור בחיים לא היה לך אקס בוקס ובחיים לא נגעת באחד כזה.

כן נגעתי ויש לי גם גימפאד של 360

מה קרה עוד לא הרחיקו אותך ?

ואתה חתיכת ילד טמבל אידיוט מסכן , ילד כאפות בקיצר אני מגדל אותך שמור על הפה שלך יא תת רמה זבל ואתה לא מבין כלום בחיים שלך מה אתה מקנא ב FXP לפחות יש להם פורום לכל קונסולה ולא כמו פה סלט חחחח יא אפס אני מגדל אותך אתה בן 13 וחושב שהוא בן 25 .. מבחינתי אתה בשיא הטמטום כי הניחוש שלך לא נכון . יא נבזי .... אלק קרירין הרבה יותר מנוסה חחח אין לו 360 והוא בטח קרא איזה כתבה לא נכונה וסתם מזיין תשכל והוא גם דיסלקט תסתכל כמה שגיאות כתיב יש לו ואז תדבר אתה חתיכת טיפש ואפס וזבל גם .. ובואנה יא חתיכת אפס אתה תתן כבוד למישהו שמבוגר ממך ומבין ומנוסה יותר ממך אל תתפוס תחת יא דביל אתה תופס יותר מדי מעצמך יא נבלה לך לך חפש תחברים שלך וכשמש תזרח לי מהתחת אתה תהיה מבוגר ואל תאיים יא חתיכת חרא ושקול מילים .. מי שתופס תחת זה אתה יא טמבל מה אתה חושב שמי נכנס לפה הוא בן 13 כמוך שתדע לך יא טמבל אני בן 24 . לך לך תעשה ביד יא אפס מאופס מה היום גילית את האינטרנט מתלהב יא ... חתיכת בור ועם ארץ אפילו מבוגרים וזקנים מתלהבים מקונסולות אז אתה יצאת אהבל גדול הקנאה והשנאה אוכלת אותך לך לך תישן על האף ילד מסכן שלובש שמלה לך תשחק מייפל ובבקשה תחזור לחור שיצאת ממנו ..

מדובר פה על חבורה של טרולים שלא יודעים לנהל דיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, השפה פה הדרדרה, אנשים, קצת כבוד עצמי! :nono:

דבר שני, סוף סוף משהו שקשור לת'ארד, האם לקחת PS3 או XBOX360.

התשובה היא כן ולא.

אני אישית רכשתי לפני 3 ימים PS3 60GB מקולקל במחיר של 750 ש"ח, ותיקון עולה 650, קנייה חכמה :)

מצבו טוב, הוא מסוגל להפעיל משחקי PS2 ומשחקי PS1, עם קורא כרטיסים, WIFI, ועוד ועוד ועוד....

אני מציע לך לרכוש את הPS3 (רק בתנאי שמדובר בPAL 60GB, סביר להניח משומש) מפני ש:

*ניתן לרכוש משחקי PS3 בEBAY ב100 ש"ח, ובגלל שהPS3 הוא MULTIZONE, אז לא צריך לחפש רק את הPAL (וכן בדקתי, רוב המשחקים כולל משלוח עולים 100 ש"ח)

*האינטרנט שלו חינמי, לא כמו הXBOX שבתשלום שנתי,

*מקרי החימום יתר נדירים מאוד עד אפסיים בPS3 לא כמו בXBOX (חבר שלי קיבל 2 כאלה בזמן האחרון)

*כוח עיבוד וכרטיס גרפי חזקים יותר משל הXBOX

*אז נכון שאין קורא צרובים, מצד שני, במחירים האלה? והXBOX מסתכן בבאן בדרך כלל

אני רואה היום את הPS3 60GB PAL כקונסולה הטובה ביותר שישראלי יכול לרכוש (גם כשהיא משומשת)

אם מדובר בגירסא שהיא לא 60GB היא לא מסוגלת להריץ כותרי PS2 וחסרה בכמה פיצ'רים, בקיצור לדעתי פחות מומלץ אך עדיין אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה הומו לך לך שחק מחבואים עם בנות

טוב אני ילך לשחק עם בנות כי אני הומו.

אור, תעשה לעצמך טובה, עזוב את הנושא.... הוא מזמן נבלע לתוך הקללות שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בן 24 אז המצב שלך באמת גרוע. בחיים שלי לא הכרתי ופגשתי בנאדם בגיל כזה שמדבר כמו ילד כאפות חסר חברים. חביבי, אתה לא בן 24 על מי אתה עובד, אתה כולה ילד קטן שגם מנסה לשקר שהוא בן 24. אומנם בFXP האמינו לך, אבל פה הרמה יותר מדי גבוהה בשבילך.

ולמה לעזאזל אתה אומר שאתה מגדל אותי (או את בBashash) מילא היית משקר שאתה בן 20 אז היית אומר "אני שומר עלייך" אבל איך בדיוק אתה מגדל אותי בגיל 24? אני יכול לזכותך להגיד שאתה מלמד אותי כמה שהרמת ההשכלה שלך היא גרועה, אבל אתה לא מגדל אותי. אני מתפרנס בכוחות עצמי, ממזמן אני התנתקתי מתלות ההורים ואני קונה את כל מה שאני צריך מהכסף שאני אישית עובד עליו יום יום. אתה לא מגדל אותי, אתה מגדל את עצמך (ואם כבר אתה מגדל את עצמך להיות טיפש).

עשה טובה, המילים שלך לא עובדות פה, אתה קורא לנו הומואים, מקלל, ואומר לנו שאנחנו ילדים בני 12. עכשיו למעשה מכל מה שאתה מקלל אני רק יכול לנחש שבאמת אתה בן 13, אתה הומו ואתה לא באמת מקלל במציאות כי אתה פוחד שיכסחו לך את הצורה. אתה כולה עבריין מקלדת קטן.

אגב, רק נציין שFXP הם אלה שמתיימרים להגיע לרמה של הפורום הזה.

תשמע יא חתיכת מסכן מניאק אני לא בגיל שלך מובן מי שמדבר כילד כאפות חסר חיים זה אתה ואין לך ביטחון עצמי יא מסכן , שתוק יא תת רמה , חח ואני גם מתפרנס בזכות עצמי יא אפס מאופס ותאכל את הלב מצידי ולא מעניין אותי החיים העלובים המסכנים שלך יא חתיכת בור ועם ארץ ומפגר יש לך שכל של ציפור ותעשה לי מצווה המילים שלך לא מזיזות לי את הביצה השמאלית ולא משפיעות עליי אולי כן משפיעות על ילדים בני 13 בגיל שלך , במציאות אני אעשה ממך סלט וקציצות ואכסח לך תצורה יא מושפל חסר חיים בואנה תשקול מילים יא אפס אלק עבריין מקלדת .. מי שעבריין מקלדת זה אתה תראה איך אתה מדבר , פחדן עלוב במציאות אתה מקבל מכות יום יום ובורח כמו נמושה אתה תת רמה אז אל תדבר על רמות פה יא מסכן .[br]פורסם בתאריך: 6.06.2009 בשעה 13:36:10

כן נגעתי ויש לי גם גימפאד של 360

מה קרה עוד לא הרחיקו אותך ?

מדובר פה על חבורה של טרולים שלא יודעים לנהל דיון

תראו מי מדבר הדיסלקט האנאלפיבתי .. מא שלומכ ? [br]פורסם בתאריך: 6.06.2009 בשעה 13:37:21

טוב אני ילך לשחק עם בנות כי אני הומו.

אור, תעשה לעצמך טובה, עזוב את הנושא.... הוא מזמן נבלע לתוך הקללות שלו...

ואתה תעשה לעצמך טובה לך תחפש בגוגל ותחזור לחור שיצאת ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע יא חתיכת מסכן מניאק אני לא בגיל שלך מובן מי שמדבר כילד כאפות חסר חיים זה אתה ואין לך ביטחון עצמי יא מסכן , שתוק יא תת רמה , חח ואני גם מתפרנס בזכות עצמי יא אפס מאופס ותאכל את הלב מצידי ולא מעניין אותי החיים העלובים המסכנים שלך יא חתיכת בור ועם ארץ ומפגר יש לך שכל של ציפור ותעשה לי מצווה המילים שלך לא מזיזות לי את הביצה השמאלית ולא משפיעות עליי אולי כן משפיעות על ילדים בני 13 בגיל שלך , במציאות אני אעשה ממך סלט וקציצות ואכסח לך תצורה יא מושפל חסר חיים בואנה תשקול מילים יא אפס אלק עבריין מקלדת .. מי שעבריין מקלדת זה אתה תראה איך אתה מדבר , פחדן עלוב במציאות אתה מקבל מכות יום יום ובורח כמו נמושה אתה תת רמה אז אל תדבר על רמות פה יא מסכן .[br]פורסם בתאריך: 6.06.2009 בשעה 13:36:10

תראו מי מדבר הדיסלקט האנאלפיבתי .. מא שלומכ ? [br]פורסם בתאריך: 6.06.2009 בשעה 13:37:21

ואתה תעשה לעצמך טובה לך תחפש בגוגל ותחזור לחור שיצאת ממנו

אחי, בבקשה,

תפסיק להשתמש בשפה בוטה בפורום, זה לא עוזר לאף אחד.

אני מבקש ממך,

אל תקלל יותר, אל תעליב יותר, אל תיטור טינה יותר.

אני מבקש, לפחות היום, לפחות עכשיו,

תשים לזה סוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו מי מדבר הדיסלקט האנאלפיבתי .. מא שלומכ ?

נכון, אתה לא בגיל שלי. אני הרבה יותר מבוגר ממך ;)

בוא נראה אם אתה כזה חזק, אני רוצה לראות אותך פה ועכשיו נותן לי פרטים מלאים עלייך כולל שם משפחה, כתובת, ועיר. אני כמובן יודע שאתה לא תיתן לי ותגיד "אמא אמרה לי לא לתת פרטים באינטרנט!" אבל למעשה אי הפרסום פרטים שלך יעיד שאתה כולה פחדן שגם כן אומר שאתה תכסח אותי אבל אתה לא. (וגם נציין שאני מציע לך לא לזלזל באנשים באינטרנט כי לחלקם יש כוח פיזי חזק)

אני סיימתי פה איתך, אתה ילדותי מדי, ואתה טיפש מדי. למעשה בואו כולם נתייחס אליו כמו שמתנהגים לילד קטן בגן. מה ילד קטן בגן עושה כדי להשיג תשומת לב? הוא מתפרע, מה עושים המבוגרים כדי שהוא יירגע ויסתום? הם מתעלמים ממנו :)

וזה בדיוק מה שאני אישית הולך לעשות, אני סיימתי פה איתך, אני מבזבז את הזמן שלי איתך, עדיף לי ללמוד לבגרות שלי מחר מאשר לשבת פה ולהקשיב לבכיינות שלך שאמא שלך לא חיבקה אותך מספיק ואתה הומו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...