האם עידכון BIOS מפר את האחריות? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם עידכון BIOS מפר את האחריות?

The Shark

Recommended Posts

אם בזמן העידכון, העדכון נכשל והלוח נהרס {הביוס ליתר דיוק} אז אין אחריות.

זה המצב האמיתי

זה שיש חנויות כמו זיגזג וכו שאם זה קורה לך יעזרו לך ,זה לא משנה את העובדה שאם הם לא יצליחו היבואן לא יחליף לך את הלוח .

וכמו שאמרו פעולת העדכון עצמה לא מפרה אחריות כשל בפעולה זאת מפר אחריות.

וידידי אם במידה ובאמצע הצריבה של הביוס ונכבה המחשב

פרט להפעלת דואל ביוס אין שום דרך לתקן את הביוס בעזרת אחד !!! (צריך לקחת עוד לוח תקין ורק אז לבצע HOT-FLASH )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונת HOT SWIP.

אם כבר אז זה נקרא

HOT SWAP!

אתה רואה, זה לא נעים כשמסתכלים עליך בזכוכית מגדלת...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אני לא יודע אם זה תמיד ככה....אבל..

הלוח P4VXASD2 המעפן שלי עשיתי לו עדכון ביוס וכנראה שעדכנתי לRevision אחר ואחרי העדכון הלוח לא עלה יותר

כעיקרון הוא נקנה מחנות "שכונתית" ליד סניף רשל"צ של אקסלנט והם תיקנו לי את הלוח וקיבלתי אחד שעובד אחרי כמה ימים.

ואני מתעקש על זה שתיקנו לי את הלוח כי שמתי לב שטיפה שאריות של משחה טרמית שנפלה הקליפס של הסוקט למעבד נשאר שם גם אחרי שקיבלתי את הלוח המתוקן.

עריכה:

חוץ מזה מה הבעייה של היבואנים להחליף את הBIOS? למה כמה היחידה עצמה עולה? לי נראה שזה עולה זול מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי כדאי לך ללכת על זה בכל מקרה, אומנם יש את חוק מרפי אבל עדיין.. ב2 דקות היחידות בשנה שאתה מעדכן ביוס יקרה משהו לחשמל? מקסימום כבה את המזגן לפני זה למנוע סיכוי לעומס יתר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון ביוס ממש אבל ממש לא מפר את האחריות של הלוח.

עידכון ביוס זה דרכה של החברה לתקן בעיות בלוח שלה שהתגלו.

אין שום קשר למאמץ!

נכון זה כבר מה שארמתי בעמוד 2 למה אתה ממשיך לשאול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי משהו אחר ::)

חוצמיזה שהיו גם כאלו שטענו אחרת.. לצערי לא קניתי את המחשב בחנות נפלאה כמו זיגזאג ::)

חחח טוב אני לא סתם יגיד משהו אם אני לא בטוח או לא יודע אני לא ידבר ... טוב סליחה גבר... אני ממליץ לכולם לקנות זיגזג

רק זיגזג

אני חושב שהם צריכים לעשות פרסומת חחח באמת בטלוויזיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכותרת אומרת בערך הכל :)

אני רוצה לעדכן את גרסת ה- שלי (ללוח NF7-SL), אבל אני מפחד שהמחשב יתקע באמצע או משהו כזה וידפק ה-...

אז אני רוצה לשאול, האם עידכון מפר אחריות?

תודה לעונים ;)

*דבר שכדאי שתדע לגבי הלוח שלך:

הביוס מאפשר שיחזור מדיסקט במקרה ועידכנתה עם עידכון נכון, ללוח שלך בגירסה REV2.0 קובץ העידכון nf7d**.exe(**=גירסה של ביוס, כרגע זה 18)

יש לי ניסיון עם זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי פשוט תעדכן ותפסיק לשאול שאלות מקסימום אם קורה משהו אתה מתווכח איתם שיתנו לך לוח חדש ובטוח יתנו לך ואם לא אתה יכול לשלוח אימייל לחברה ולהגיד לה שמשהו דפוק בעידכון הביוס שלהם ואז הם כבר יהיו חייבים להחזיר לך חדש כי הלכת לפי הוראות החברה....

אבל הסיכויים שתגיע למצב כזה הם אפסיים ! שמע לי : עדכן את הביוס בלי שום דאגות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...