ת'ראד הוודקה - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'ראד הוודקה

Avi Levin

Recommended Posts

ראשונה - אבסולוט אצל חבר באיזה ערב משעמם ביותר (אאלט , זה היה מזמן) , חשבתי אז שאני מאוהב בוודקה.

הכי גרועה - אממ יצא לי לקחת טעימה מאלסקה , אבל לשתות זה נראה לי קגלביץ משהו (מלון או אשכולית , אלוהים זוכר - חוסר תקציב).

הכי טובה - עקרונית גריי גוס , למרות שאותה טעמתי אחרי שהבנתי שוודקה זה מגעיל ברמות ויש דברים יותר טובים מזה. ככה שממש לא התלהבתי , בשבילי היא דומה לשאר הוודקות הזולות יותר (פינלנדיה וסמירנוף). לעומת זאת ליקר עשבים טוב / סינגל מאלט טוב זה אחד הדברים.

איפה אני שותה? או בבר שבוא אני עובד (ואז גם מקבל אחוזי הנחה לא קטנים) או מדי פעם טיפה ערק אצל חבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עבר הרבה אלכוהול בכבד שלי מאז הפעם הראשונה.

את הגרועה שלי אני גם לא זוכר (ואולי טוב שכך) כי על טעויות לא חוזרים וזה היה מזמן.

פינלנדיה אני שותה ככה ביומיום עם חברים.

לפינוק עצמי ואירועים מיוחדים יש לי גריי גוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראשונה פינלנדיה בבר מצווה

הכי גרועה אלאסקה ששתיתי ממנה ממש טיפה תכלס שממש שתיתי אימפריאל מלון

הכי טובה אני לא ממש מבין גדול בוודקה ולא שתיתי גריי גוס (שכולם אומרים לי שהיא אחלה וודקה) אז קשה להגיד

בתכלס אני לא הכי אוהב וודקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראשונה קיגלביץ'

הכי גרועה קיגלביץ'

והכי טובה סמירנוף

הכי טובה סמירנוף? :x[br]פורסם בתאריך: 27.05.2009 בשעה 12:22:54

איפה אני שותה? או בבר שבוא אני עובד (ואז גם מקבל אחוזי הנחה לא קטנים) או מדי פעם טיפה ערק אצל חבר.

:hizuk:

הארק אחד הדברים :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראשונה הייתה אבסולוט שאבא שלי נתן לי לטעום בכיתה ה'..... אחרי זה הראשונה ששתיתי באמת הייתה אני חושב פינלנדיה.

הכי גרועה מן הסתם קגלוביץ'... ועוד אחרי שחבר שלי דחף פנימה דובדבן שבועיים לפני ששתיתי...

האהובה עליי פינלנדיה (כי לצערי לא יצא לי לטעום את הדברים היקרים של ה100-200 שקל)

ובד"כ עם חברים זה או פינלנדיה או אבסולוט... תלוי במלאי בחנות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד בקיוסק,והבוס שלי פעם אמר לי שאם אני רוצה לראות את הכבד שלי יוצא החוצה ודופק לי כאפה,

אז כדאי לי לשתות אלסקה.זה דלק מדולל.

פרפקט זבל אבל משם מה אני יכול לסבול אותה,גם לקיגלביץ' פיתחתי סיבולת.

בדרך כלל יושבים כל החברים בשכונה על כמה בקבוקי סמירנוף/פינלנדיה/אבסולוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוט קלאסי שווה 60 מ"ל.

שוט ברוב המקומות בארץ הוא 55-56 מ"ל, עקב שיקולי קיצוץ וחיסכון..כמו שעושים עם צ'ייסרים, 22 מ"ל במקום 30 בצורה הקלאסית.

בכל מקרה, וודקה ראשונה אבסולוט, גרועה לחלוטין

מאז פעמים בודדות שניסיתי וודקות כלשהן,

אבל הטובה ביותר ששתיתי היא הסטולי גולד, לא שתיתי משהו יותר טוב מזה כמו גרייגוס, אם אני אנסה אני לדעתי יאהב אותה יותר רק פשוט לא נראה לי להוציא 60 שקל לשוט של וודקה.

כנ"ל לגבי LEVEL של אבסולוט, לא נדלקתי על זה מי יודע מה, עדיין שרפה לי בגרון למרות שהיא וודקה יקרה (150 ש"ח בערך)

סטוליצניה היא וודקה ממש טובה לעומת האבסולוט, אבל ממש, ועולה 50 ש"ח לרוב פה באיזור.

הכי זולה וכיפית שאני מעדיף היא הפינלנדיה..כנראה המי קרחונים שיש בה עושים אותה ממש חלקה לעבור בגרון עד שלא מרגישים אותה, ובמיוחד כשהיא קפואה.

:silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...