ת'ראד הוודקה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'ראד הוודקה

Avi Levin

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וואלה זה גרייגוס אז לא היו הקאות אלא סתם כאבי ראש קטנים ומעצבנים שמלווים אותך עד ל7 בערב.

אותו דבר קרה לי בפעם הראשונה, כששתיתי (כביכול) אבסולוט מזוייף, זה רק מזה שלא שתיתי מספיק מים הרגשתי לא משהו בבוקר שלמחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב SKYY יותר טובה מאבסולוט ופינלנדיה!!

הכי גרוע אני אפילו לא זוכר משהו זול מבקבוק מלפסטיק שאחרי יום הייתי קם כדי להקיא וחוזר לישון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב SKYY יותר טובה מאבסולוט ופינלנדיה!!

הכי גרוע אני אפילו לא זוכר משהו זול מבקבוק מלפסטיק שאחרי יום הייתי קם כדי להקיא וחוזר לישון...

WHITE? :)

עם ציור של נשר עליו?

ראיתי כזה בסופר, חבר שלי הפיל אותו בטעות והוא לא נשבר, אחרי זה צחקנו כמו מטורפים.

ולפי מה שאני רואה לכל אחד יש טעם משלו בנוגע לוודקה...

בפעם אחת היתה וודקה אקסקלוסיב שחבר שלי אמר שהיא אחלה, שתיתי כמה שוטים והיא היתה נוראית.

אגב, ניסיתי גם PRIME אחרי האקסקלוסיב, זה היה סביר (או שפשוט הייתי יותר מדי שיכור וכבר לא הרגשתי בטעם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כל כך מנוסה אבל מה שהולך אצלנו זה אבסולוט/פינלנדיה/חורטיצה שניסיתי בזמן האחרון והייתה ממש אחלה...

הכי גרועה קגלביץ' ואלכסנדרוף, האחרונה פשוט זוועתית.. כמו דלק :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ששותים מגיל 15 לפעמים המצב בכיס היה קשה ואי אפשר היה להביא פינלנדיה אפילו. מאז התקדמנו קצת אבל.

בכל אופן, מעבר לטעם המבחיל וכמויות גדולות של מתאנול, אין הבדל בין וודקה זולה לאיכותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שהדאבל אספרסו טוב, על מה אתה ממליץ וכמה עולה?

הדאבל אספרסו טעים מאוד אבל מה אני מבין כמה סוגי שתיה שתיתי כבר אני סה"כ בן 16 וחצי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן, מעבר לטעם המבחיל וכמויות גדולות של מתאנול, אין הבדל בין וודקה זולה לאיכותית.

אתה משלם בשביל עוד 5 fps אז לא תשלם בשביל וודקה קצת יותר טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז פעם ראשונה זה היה אלסקה :errrr: אני משווה את הוודקה הזו לדלק ,זה היה פשוט זוועה ,יותר בחיים לא היתקרבתי לבדבר הזה .

הוודקה הכי גרוע ,ללא ספק קיגלביץ' ,בטעם פירות יער או משהוא כזה (פשוט זוועה ) ,הסיבה היחידית ששתיתי את זה זה בגלל שהחברה היתקמצנו ולא הסכימו לקנות משהוא יותר סביר ,תאמינו לי אחרי זה בחיים לא קנינו משהוא יותר זול מאבסולוט (ועם לא יכולנו להרשות לעצמינו אז לא שתינו ,אני לא מבין אנשים שקונים וודקה זולה רק בשביל להשתכר )

הוודקה הכי טובה : ללא ספק grey goose ,זה היה פושט תענוג ,חברה שלי קנתה לי ליום ההולדת ;D ,אחת הוודקות הטובות בעולם ,מי שלא שתה הפסיד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...