האם אפשר לשלב מדעי המחשב עם עוד משהו? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אפשר לשלב מדעי המחשב עם עוד משהו?

BedB0y

Recommended Posts

אנו לומדים בדיוק את כל קורסי התכנות והחובה - אלגוריתמים,חישוביות,מכונות ושפות פורמליות,מערכות הפעלה,מסדי נתונים,מבנה מחשבים ספרתי,לוגיקה,מערכות לינארייות,מבנה נתונים, מערכות משובצות,אלגוריתמים מבוזרים,עיצוב מונחה עצמים מתקדם ומבחר קורסי הבחירה זהה.

לגבי הפיסיקה, הלוואי והיינו לומדים פיסיקה 1+2 כמו שאר הפקלטות להנדסה בארץ, אנו לומדים בשנה א' פיסיקה לפיסיקאים שזה קשה עשרת מונים (אם אתה רוצה אתן לך לינקים למבחנים).. בשנה ב' לומדים גלים ומכניקה קוונטית, פיסיקה של מצב מוצק, אופטיקה מודרנית ועוד.

אצלנו יש את השילוב הטוב ביותר - הנדסת מחשבים + פיסיקה יישומית (מה שאני עושה)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתכלתי על הסילובוס שלך, זה אותו דבר, רק שאצלנו אין בחירה של אשכולות, אצלנו זה מכוון ל-"מערכות חומרה" לפי הסילובוס שלכם (אני בבר אילן).

אם לוקחים שם את המסלולים המכוונים לגמרי למחשבים זה באמת יוצא כמעט כל התואר של מדעי המחשב, מסכים...

למרות שזה קצת מאבד מהנדסה לטעמי, אבל ניחא.

ואין לכם כל כך הרבה פיסיקה, בהנדסת אלק'\פיסיקה עושים יותר...

נחמד שיש לכם אשכולות בחירה :\ מעצבן שאין לנו עדיין - פקולטה חדשה יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בת"א עם בגרות 104~ ופסיכו 715 לא היה לי בעיה, נדמה לי שהרף היה בערך 700, הנדסה דרש 715-720 אם זכור לי נכון.

בבר אילן זה בערך 670 אני חושב למדעי המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ולא.

הרוב המוחץ של המרצים הם בכלל לא מרצים של בר אילן, אלא ת"א, בן גוריון והטכניון, ואם המרצים באים המבחנים שלהם והש.ב. שלהם.

מצד שני, זה פקולטה חדשה, אז אני מניח שיחסית אנחנו מקבלים קצת יותר פקטור כי הם רוצים להעלות את הממוצע.

יש 3 חסרונות לבר אילן.

1. צריך לעשות קורסים השלמה ביהדות, וזה הרבה קורסים.

2. להנדסת מחשבים אין ממש מסלולי בחירה, זה דיי קבוע מראש בשבילך, רק כמה קורסים לבחור, אבל זה מכיוון מאוד ספיצי של חומרה, לוגיקה ועיבוד אותות.

3. יחסית פקולטה חדשה (נדמה לי שאני מחזור 6, ואני שנה 3, אז משהו כמו 8 שנים), אז יש עוד הרבה קצוות מחוספסים וקורסים וסיליבוסים לא הגיונים שאם הזמן ירגעו. מצד שני, פותחים משנה הבא גם תואר שני ( ודוקטורט כבר יש ), אז אני מניח שהם בסדר :)

אני לא יודע מה לת"א יש להציע.

אני כן יכול להגיד שבר אילן בהחלט תואר נחשב, ושאני מתאר לעצמי שהלימודים יותר כיפיים ( שלא לדבר על בניין חדש דנדש שהוא של הנדסה בלבד ).

אם זה בר אילן או ת"א לא יודע לאן הייתי הולך ( היה לי את האופציה, לקחתי בר אילן כי הם היו יותר נחמדים + חברה שלי הלכה לשם ).

אם יש את האופציה לטכניון אז כמובן שהוא יותר נחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...