מחר בגרות במתמטיקה-בהצלחה לכולם:) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחר בגרות במתמטיקה-בהצלחה לכולם:)

eran256

Recommended Posts

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בהצלחה,עושה 001 .

רציני? :screwy:

(דרך אגב, זה תמיר... אם אתה זוכר ;D)

אני עושה 006 ו-005.

ב006 לצערי אין לי בחירה בכלל כי בעיות תנועה לא למדנו בכלל השנה ולא היה לי כוח למוד לבד. פירמידה כנ"ל למרות שקצת למדתי לבד.

בהצלחה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תלמד היום בלילה, אם יש לך עבר של בלק ולחץ אתה יכול לנסות לקחת כדור הרגעה(רק משהו שיש לך ניסיון איתו, שלא יהיו הפתעות ותרדם באמצע המבחן). תקום כמה שעות לפני המבחן, תאכל ארוחה טובה, תתקלח, תתארגן ותלך לפחות רבע חצי שעה לפני. אם אתה נכנס ללחץ תשתה משהו ותעשה נשימות עמוקות, אם אתה נתקל במשהו שקשה לך תדלג עליו ותחזור אליו מאוחר יותר.

בהצלחה לניגשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפים, לא יודע אם להרגיע אבל, ל006:

- באינדוקציה: תמיד תקרא את השאלה טוב טוב, אל תשכח שאם זה זוגי הקפיצות הן בשתיים ומתחילים מn הגדול מ1 (ולא מn=1). יש יותר מדי פרטים קטנים לזכור אבל זה בתכלס קל לזכור אותם אחרי תרגול קליל. אצלנו פשוט חפרו על זה כל השנה.

- בבעיות קיצון: לזכור הרבה מהגיאומטריה של ה005. הרבה דימיון ופיתגורס. כמו כן גם יש שמה לפעמים קצת חקירות. לא לשכוח את העיקרון שעליו בעיות קיצון עובדות - צריך לסמן את הדבר שאיתו רוצים להביע את הפיתרון בx או כל משתה נוח אחר, להביע את המשוואה הסופית בעזרתו, לגזור ולהשוואות לאפס (על מנת למצוא נקודם קיצון :)). לא לשכוח לבדוק ולהראות שזה מינימום או מקסימום.

יש לציין שגם אינטרגלים יכולים להיכלל פה וצריך לזכור ולדעת איך עושים אינטגרל :xyxthumbs:

- בטריגו: באינטרגלים; צריך לזכור שאת הפונקציה הפנימית שבפעולה הטריגונומטרית צריך לחלק (כלומר, האינטגרל של cos x/2 יהיה 2sin x/2 כי אנחנו מחלקים בחצי). בנגזרות; בדיוק להיפך, את הפונקציה הפנימית מכפילים. כמובן שצריך גם לזכור את הזהויות השונות ובעיקר אלו של זוויות כפולות והבסיסית של sin^2 x + cos^2 x = 1.

- בחקירה: לדעתי זה הנושא ההכי קל. צריך לזכור שאסימפטוטה אופקית של פונקציית שורש בודקים עבור מקרה המינוס והפלוס לחוד (שואף ל+ אינסוף ושואף ל- אינסוף בנפרד). גם צריך לזכור את הכלל למציאת נקודת אי-הגדרה ("חור").

זהו נראה לי. בהצלחה לכולם שוב :yelclap::hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש טיפים לרגיעה וכאלא לפני הבחינה?

אגב... 006 מגן 60 :-S

ליתיום או ואליום...תמיד מרגיע אותי..... חח סתם.

אל תלמד יותר, אחרת אתה סתם תכנס ללחץ שאתה "לא יודע"...

ערן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניגש ל- 06 מגן 80... המורה הבטיחה שאם אני מוציא יותר על כל נקודה הפרש היא תצ'פר אותי במגן של 007 בשנה הבאה.

אתה יודע שהמורה יכול לשנות את הציון הגשה שלך גם אחרי הבגרות? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...