מחר בגרות במתמטיקה-בהצלחה לכולם:) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחר בגרות במתמטיקה-בהצלחה לכולם:)

eran256

Recommended Posts

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אה ז"א לא כדאי לבזבז כסף להשלים לי ל5 יחידות מתמטיקה? אלא פשוט לקבל מעל 90 ב4 יחידות?

נגיד אם אני רוצה להנדסת תוכנה.

מנסיון, על תבנה על זה אחי.

אני גם חשבתי ככה והוצאתי 96 ב4 יח''ל

עכשיו מצאתי את עצמי חורש ומשלם כסף ליואל גבע לכדי להלשים ל5 יח''ל.

כי חסר לי כמה נק' להתקבל לאוני'.

במיוחד עם אתה עושה הנדסת תוכנה.

כמובן שתנאי הקבלה מאוני' לאוני' משתנים אבל אם אתה הולך להנדסה... חובה 5 יח'.

אגב עכשיו עשיתי שאלון 006, הלך בן ז** אבל טעיתי טעות מפגרת בתת סעיף TT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי עכשיו 002 היה רמה גבוהה יותר מהמגן והמיקוד (פעם ראשונה שכזה דבר קורה) אבל בסוף פטרתי 5 שאלות כמו שתכננתי ולפי האתר של יואל גבע הכל נכון :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל קבלה לאונ' נורמאלית למסלול נורמאלי צריך 5 יחידות, או 4 בציון ממש טוב

זה מאוד תלוי מה אתה רוצה ללמוד ואיך הציונים שלך בשאר המקצועות... ובתכלס, גם במוסד הספציפי שאתה מנסה להתקבל אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את 006

הכל טוב מאוד, אבל יש לי שאלה,

בשאלה 4 שואלים מהם ערכי ה x של נקודות הקיצון , צריך לציין אם זה מינימום או מקסימום ?

לא נראה לי, אני לא רשמתי ולא היה כתוב...

בכלל שאלה 4 הייתה יפה.. אהבתי אותה (רק אלה שממש מבינים את העיקרון יצליחו לענות עליה).

שאלה 1 הייתה מעצבנת עם הפתרונות עם השורשים שלא מתבטלים, אז עשיתי את 2, וגם את 4 ואת 5. בכללי הלך בסדר...

ונתנו לכוולם חצי שעה הארכת זמן :yelclap: :yelclap: כנראה בגלל הגראדים באזור בתחילת השנה (אני באיזור קרית מלאכי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד תלוי מה אתה רוצה ללמוד ואיך הציונים שלך בשאר המקצועות... ובתכלס, גם במוסד הספציפי שאתה מנסה להתקבל אליו.

נגיד הנדסת תוכנה. באונ' ת"א ובטכניון.

4 יחידות עם ציון 90 מספיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד הנדסת תוכנה. באונ' ת"א ובטכניון.

4 יחידות עם ציון 90 מספיק?

יואבי, ברור שזה תלוי בשאר הציונים ויותר בפסיכו, אבל תסכים איתי שבמקום הנדסי נחשב הרוב יהיו 5 עם ציונים טובים.

בקשר ל90 ב4 יחידות. כמובן שזה תלוי בפסיכומטרי ובשאר הבגרויות, אבל בעקרון זה גבוה (יוצא ציון משוקלל פחות מ100 אפילו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואבי' date=' ברור שזה תלוי בשאר הציונים ויותר בפסיכו, אבל תסכים איתי שבמקום הנדסי נחשב הרוב יהיו 5 עם ציונים טובים.

בקשר ל90 ב4 יחידות. כמובן שזה תלוי בפסיכומטרי ובשאר הבגרויות, אבל בעקרון זה גבוה (יוצא ציון משוקלל פחות מ100 אפילו)

[/quote']

יעני רק כדי להתקבל. אם יש לך פסיכו' טוב. ובגרות שהממוצע מגיע לדרוש, אבל מה? מתמטיקה 4 יחידות (עם ציון טוב כמובן)

אז הסיוכי להתקבל יהיה קלוש? או שסיכוי טוב?

עדיף להשקיע כסף בשיעורים להשלים ל5 יחידות מתמטיקה? או שעדיף להשקיע את זה בפסיכו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעני רק כדי להתקבל. אם יש לך פסיכו' טוב. ובגרות שהממוצע מגיע לדרוש, אבל מה? מתמטיקה 4 יחידות (עם ציון טוב כמובן)

אז הסיוכי להתקבל יהיה קלוש? או שסיכוי טוב?

עדיף להשקיע כסף בשיעורים להשלים ל5 יחידות מתמטיקה? או שעדיף להשקיע את זה בפסיכו?

אם השילוב של הפסיכו והממוצע בגרויות מספיק אז אתה מתקבל, זה לא משנה כמה יחידות.

פשוט ב4 יחידות הבונוס הוא 10% כדומני, ואילו ב5 יחידות 25-30%

ובדרך כלל צריך ממוצע מעל 100,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...