אני מקלל את היום הזה שביבי הזבל הזה עלה לשל&#1 - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מקלל את היום הזה שביבי הזבל הזה עלה לשל&#1

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נושא אחר שקשורה לנתניהו ולכישלון של הממשלה שלו ושל שר החוץ בנושא המדיני (לא רציתי לפתוח נושא תדאר נוסף אם יש צור תעבירו):

אחרי שמול ארצות הברית ומול אירופה הם הראו שיש להם ביצים ולא שכל וטקט בא הצד הרוסי וקופץ על ההזדמנות להעמיק את ההשפעה שלו ולהגביר את הכוח במזרח התיכון:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3720801,00.html

בדרך הזאות אנחנו נשאר מבודדים ללא תמיכה בינלאומית וכמובן שלא נוכל לעשות כלום מול האירנים מה גם שאחרי הכישלון של ביבי בארצות הברית והנסיון (הדי מטופש) של ליברמן לרוץ אל חיקם של הרוסים, אנחנו מקבלים חיזוק של החמאס והסורים במקום להחליש אותם

ועוד ליברמן אחרי שלא קיבלו אותו בארצות הברית הולך ורץ למפגש עם הרוסים במוסקווה - אותם הרוסים שבאו לסוריה וחיזקו אותה

וזה די ברור שלרוסים יש אינטרס הרבה יותר גדול במדינות כמו סוריה מאש בנו...

פשוט בושה והשפלה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה תגיד לי שאתה צוחק.

זה הטיעון שלך?

לא צוחק, סליחה שאני מבאס אותך אבל יש גבול עד כמה אפשר להסתמך על הטכנולוגיה בכל הקשור לתאונות.

נושא אחר שקשורה לנתניהו ולכישלון של הממשלה שלו ושל שר החוץ בנושא המדיני (לא רציתי לפתוח נושא תדאר נוסף אם יש צור תעבירו):

אחרי שמול ארצות הברית ומול אירופה הם הראו שיש להם ביצים ולא שכל וטקט בא הצד הרוסי וקופץ על ההזדמנות להעמיק את ההשפעה שלו ולהגביר את הכוח במזרח התיכון:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3720801,00.html

בדרך הזאות אנחנו נשאר מבודדים ללא תמיכה בינלאומית וכמובן שלא נוכל לעשות כלום מול האירנים מה גם שאחרי הכישלון של ביבי בארצות הברית והנסיון (הדי מטופש) של ליברמן לרוץ אל חיקם של הרוסים, אנחנו מקבלים חיזוק של החמאס והסורים במקום להחליש אותם

ועוד ליברמן אחרי שלא קיבלו אותו בארצות הברית הולך ורץ למפגש עם הרוסים במוסקווה - אותם הרוסים שבאו לסוריה וחיזקו אותה

וזה די ברור שלרוסים יש אינטרס הרבה יותר גדול במדינות כמו סוריה מאש בנו...

פשוט בושה והשפלה!!!

בדיחה ששמו את ליברמן כשר החוץ, כבר נכנס לתפקיד ועשה פאדיחות, אין לו טקט בגרוש.

אם אפשר להקביל אותו לכישלון של מינוי זה את עמיר פרץ לשר ביטחון. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיחה ששמו את ליברמן כשר החוץ, כבר נכנס לתפקיד ועשה פאדיחות, אין לו טקט בגרוש.

אם אפשר להקביל אותו לכישלון של מינוי זה את עמיר פרץ לשר ביטחון. :-\

איזה טקט אין לו? החנפנות והפצלפנות שהייתה לציפי לבני שהובילה לשום מקום? כן, אין לו את זה. הוא החליף את זה בשוק בדבר אחר שקוראים לו ביצי פלדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה טקט אין לו? החנפנות והפצלפנות שהייתה לציפי לבני שהובילה לשום מקום? כן, אין לו את זה. הוא החליף את זה בשוק בדבר אחר שקוראים לו ביצי פלדה.

אם אתה שונא שמור את זה בפנים.

אבל אתה יודע מה קורה שפולטים דברים לא במקום, מיד מגיע גל מהומות... והכל בגלל משפט אחד שהיה נראה לעיני רבים בישראל כמשפט לגיטימי שצריך להיאמר.

ואח"כ באים ההתנצלויות כדי לנסות להשקיט את הצד הנפגע.

כשאתה מדבר לעם מסויים אתה צריך לדעת מה הוא אוהב לשמוע ומה לא.

ואם אתה שונא את העם הזה אז גם אין טעם לעשות פגישות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שונא שמור את זה בפנים.

אבל אתה יודע מה קורה שפולטים דברים לא במקום, מיד מגיע גל מהומות... והכל בגלל משפט אחד שהיה נראה לעיני רבים בישראל כמשפט לגיטימי שצריך להיאמר.

ואח"כ באים ההתנצלויות כדי לנסות להשקיט את הצד הנפגע.

כשאתה מדבר לעם מסויים אתה צריך לדעת מה הוא אוהב לשמוע ומה לא.

ואם אתה שונא את העם הזה אז גם אין טעם לעשות פגישות.

אתה מחבר משפטים בלי שום קשר אחד לשני - תתחיל למקד בדברים שלך. אמרת שליברמן עשה פליטות פה כשר חוץ שהזיקו למדינה, איפה הוא עשה אותן בדיוק (שוב, כשר חוץ)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לדברי החכמה של אין עבודה בשוק וכו' אני כבר 4 חודשים מחפש עובד לענף המעליות, אני לא דורש ידע ולא דורש נעלים אני נותן צמוד ונותן משכורת של בערך 4000 ש"ח שזאת המשכורת בענף. אתה יודע כמה פניות היו לי עד עכשיו? אפס!!! למה? כי ענף המעליות זה ענף קשה, כי זאת עבודה מלוכלכת וקשה. ולא עבודה שכל ישראלי רוצה של לשבת במשרד עם משכורת של 20000 ש"ח אז לכל פליטי ההייטק אשר לרובם אין הרבה בקופסה וישבו בהייטק כי הייתה דרישה גם לקופים שידעו ללחוץ על מקשי המקלדת ולתכנת ועכשיו כי אין להם שאיפה למצוינות, ואין שאיפה להתפתחות ואין שאיפה להיות יותר טובים נשארו ללא עבודה. אני לא מאמין שאם אתה בן אדם רציני עם ראש על הכתפיים לא תצליח למצא עבודה, אלה עם את סוציופת שאחרים לא סובלים.

לעזאזל אם סבא שלי בן 84 יכול ללכת ובלילות לנקות בנייני משרדים ברמת גן כל אחד יכול למצא עבודה ואל תזיינו לי את השכל, גם אם הייתה רגיל לתנאים של הייטק ומשכורות של הייטק אם אנשים היו רציניים ורואים שאחרי כמה חודשים הם לא מוצאים עבודה הם היו הולכים על כל עבודה אחרת. אין מה לעשות כל עבודה מכבדת את בעלייה וזאת לא בושה לפרנס את המשפחה שלך בכבוד ולהוריד את רמת החיים שלך מהרמה שייתה רגיל רק כי זמנים מצריכים את זה. ועל זה נאמר "עם קצת רצון וקצת יכולת גם פיל יכול ל*** תרנגולת".

אתה מקבל נשים? אשתי עכשיו מחפשת עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צוחק, סליחה שאני מבאס אותך אבל יש גבול עד כמה אפשר להסתמך על הטכנולוגיה בכל הקשור לתאונות.

אז על מה להסתמך אם כך? על העובדה שאתה נוסע כבר 20 שנה ברכבים שלא תוכננו להשאיר אותך שלם בתאונה? זה פשוט טיעון דבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מקבל נשים? אשתי עכשיו מחפשת עבודה.

לצערי אני חושב שאשתך לא תעמוד בזה :nixweiss:

אני לא ממש מבין איך רכבת קלה שתהיה בתל אביב בשנת 2100 בערך תעזור ליצור סביבה טובה יותר? למה פשוט לא לחסום צירי תנוע מרכזיים לתחבורה ציבורית בלבד? קח לדוגמא את רחוב אבן גבירול תחסום אותו לתנועה פרט לתחבורה ציבורית ורחוב דיזינגוף לשני הכיוונים ולא לכיוון אחד בלבד, תפתח תשתיות טובות אוטובוסים מסובסדים, אשראי לאגד לקניית ציי אוטובוסים חדש וגדול יותר ותקבל בן לילה. בנוסף תארגן חניות בתשלום מסובסדות ולא בבעלות פרטית בכניסה למרכז ת"א וקבלתה פתרון הולם לכל בעיות התנועה. כניסה לרכבים פרטיים תנתן בלילה לפריקה וטעינה של סחורה וזהו, אותו דבר תעשה בכביש 4 בכביש 2 וכו וקבלתה אשר תחזיר את ההשקעה תוך כמה שנים וקבלתה איכות חיים נורמליים בתוך זמן סביר של עד שנה.

בקשר לפדיחות של ליברמן, עצוב לראות שאנשים קונים כל שטות של התקשורת. באמת אתם מאמינים שמדינות העולם יפסיקו לתמוך בישראל על כל שטות שאיזה פוליטיקאי איפה שהוא אי פעם אמר? נו באמת תגדלו. מילים לחוד ומעשים לחוד ככה העולם עובד. אתם באמת מאמינים שלמשנו באירופה איכפת אם אתם מפציצים את עזה? תוריד על עזה פצצה ביום הראשון שתהרוג 100000 וביום השני תהרוג 20000 ואתה כבר הומני.

ולראייה כך את יפן במלחמת העולם השנייה, האם זה היה הומני להפיל שתי פצצות אטום על יפן או לא? מחקר מוכיח שכן זה היה מעשה הומני אשר אילו לא היה נעשה היו מתים לפחות מיליון בני אדם עפ"י ההערכות שנעשו עפ"י הביצורים שהיו שם ועל אופי הלוחמים היפנים אשר היו מוכנים למות למען המדינה בלי שום בעייה ולא היו נכנעים ועפ"י שבעלות הברית בשביל לכבוש את האי רצו כבר להצניח ולהנחית 700000 חיילים אשר מתוכם היו מתים בערך 500000 זה היה טבח כמו בפלישה לנורמנדי.

*עזה זאת רק דוגמה ואין אני ציע לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מחבר משפטים בלי שום קשר אחד לשני - תתחיל למקד בדברים שלך. אמרת שליברמן עשה פליטות פה כשר חוץ שהזיקו למדינה, איפה הוא עשה אותן בדיוק (שוב, כשר חוץ)?

אני זוכר בימים הראשונים שלו כשר החוץ הוא פלט איזה אימרה על נשיא מצרים חוסני מובארק שגרם לזעזוע קטן אצל המצרים ואח"כ כמו הומואים הממשלה שלחה מכתב התנצלות על מה שהוא אמר, כזה גן ילדים מה שהולך בממשלה... :s07:

אז על מה להסתמך אם כך? על העובדה שאתה נוסע כבר 20 שנה ברכבים שלא תוכננו להשאיר אותך שלם בתאונה? זה פשוט טיעון דבילי.

אז אתה אומר שרכבים חדשים תוכננו להשאיר אותי שלם בתאונה.

צודק, אם משאית תעלה עליי לא יקרה לי כלום, בגלל שהרכב חדש נכון?

חדל לבלבל את המוח, אתה מתייחס אל כאילו הוא מפלדה בלתי חדירה או משהו כזה, זה כולה פחית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדל לבלבל את המוח, אתה מתייחס אל כאילו הוא מפלדה בלתי חדירה או משהו כזה, זה כולה פחית.

רכב חדש יותר -> מערכות חדשות מתקדמות ויעילות יותר למניעה אקטיבית של תאונה.

בנוסף: מערכות פסיביות טובות יותר להקטנת נזקי התאונה. (בעיקר בגלל מבחני הריסוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדע הנדסת האנוש לרכבים חדשים גבוהה יותר, כנראה שאם משאית תעלה עליך שום בעולם לא יציל אותך, אבל אם תהיה מעורב בתאונה רגילה אז יהיה לך הרבה יותר סיכוי ברכב חדש.

לראייה:

1. כריות אוויר - אל תתחיל להתווכח שכרית אוויר מצילה חיים בתאונות. (כן אני יודע שהיא עלולה לגרום לך לנזק בפני עצמה אבל היא עדיין מצילה חיים).

2. מנוע שבמהלך תאונה יורד לרצפה ולא נכנס לך ברגליים ומשאיר אותך נכה.

3. מערכות ABS EPS ודומיהן אשר נותנות לך היגויי בזמן בלימת חירום ולא נועלות את הגלגלים ונותנות אזהרה על מצבים מסוכנים.

4. מערכת בקרת יציבות אשר מונעת מהרכב להתהפך.

5. חיישני רוורס מונעות ממך לדרוס ילדים קטנים.

6. מערכות סופגות זעזועים, אני לא מתכוון למתלים אלה לשלדה עצמה שסופגת המון מכח הפגיע כאשר היא מתכווצת ומתכוונת להדוף את האנרגיה לאחורי הרכב.

ועוד, כל אלה מצילות חיים, ואין לך מה להגיד עליהן זאת עובדה סטטיסטית שמכוניות חדשות לעומת מכוניות ישנות בטוחות לנהג יותר בזמן תאונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז נגיד אין התנגשות חזיתית (למרות שלהגיד שאתה יוצא שלם ובריא מתאונה יכול להיות משהו דיי מופרך), יש התנגשות צדדית, אתם חושבים שדלת מפח יכולה לעזור לבנאדם לשרוד את ההתנגשות? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...