אני מקלל את היום הזה שביבי הזבל הזה עלה לשל&#1 - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מקלל את היום הזה שביבי הזבל הזה עלה לשל&#1

Born2Kill

Recommended Posts

1.ביבי לא דפוק,בין הפוליטיקאים בארץ הוא פחות או יותר היחיד שמבין משהו.

2.שיטת הממשל דפוקה - כי אחרת אני מאמין שהוא היה עושה כמה רפורמות במגזר הדתי וחוסר לנו הרבה מיסים אבל מה? אין ממשלה (תודה ציפי)

3.פול גז,אני זוכר שאהבת להשתחצן בצריכת הדלק בקטנוע שלך שואפת ל0 (למעשה הוא רץ על מים) אז למה אתה מתלונן ? זה דופק את "נהגי המכוניות הבזבזניות" שאתה כל כך שונא.

4.אם לא ביבי,אז מי?

בכל אופן תתחילו לסוע בתחבורה ציבורית,אם תיהיה דרישה יהיה גם שיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

1. רק היום בעיתון הייתה כתבה על כך ששטיניץ העלה הצעת חוק לצמצום שכר השרים סגני שרים וראש הממשלה ב-5%.

2. לא יודע אם אתה מכיר קצת כללכלה אבל יש דבר אשר נקרא גירעון, זה משהו מוזר כזה שבעצם אומר שהמדינה חייבת כסף למדינות,בנקים,מחזיקי איגרות חוב ממשלתיות וכו'.

3. גירעון גדול אומר דירוג אשראי נמוך

4. דירוג אשרי נמוך= פחות השקעות זרות במדינה= פחות מפעלים מחברות זרות כגון אינטל, MS, AMDOCS, וכו'= פחות מקומות עבודה לאלפי אנשים= פחות כסף לאנשים= כח קנייה יורד= אינפלציה עולה= משכנתאות עולות.

עובדה נחמדה לסוף, אני לא מאמין שאתה זוכר את שנת 90-96, בעלי המשכנתאות פשוט לא יכלו לעמוד במדד שקפץ כמו מטורף ואינפלציה מטורפת אשר גרמו לכך שאם לקחתה 1ש"ח משכנתה הייתה צריך להחזיר תוך שנה 50ש"ח וכך על כל שנה זאת אומרת שלא יכולתה לקנות דירה אם לא היה לך את כל הסכום.

בשנת 96 הגיעה המפנה, הגיעה לנו ראש ממשלה שיש לו הבנה בסיסית בכללכלה ( כן ההוא ביבי) ואיך שהו גילו במדינה שלנו שלא צריך גירעון שנתי של 16% כדי לשרוד מספיק להפריט את בנק לאומי,קואופ,כללית, ודומיהן ומסתבר שאפשר לעמוד על גרעון של 3% שנתי איזה תדהמה משנת 96 עד עכשיו המשכנתה שלי עלתה בפחות מאשר מ-90 עד 96 אז כל החכמים ובעלי הדעות כמה הפוליטיקים שלנו חרא וכמה המדינה מסריחה פשוט תחשבו טוב, תנשמו עמוק, ותציע אלטרנטיבות במקום להגיד זה לא טוב זה פוגע רק בחלשים ולא בעשירים וכו'.

*אין אני אומר שהקדנציה הראשונה של ביבי הייתה הצלחה אבל אני אומר שבזכותו אני יכול לגדל את ילדי בדירה שלי ולממן את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גרעון וצריך לדאוג לו כפי שהסביר קודמי , והעלאה הזאת דווקא רעיון טוב אחרת הפגיעה היתה באה לכיוון נכים או אמאות חד הוריות זקנים וכולי .

עד עכשיו אני די מבסוט מביבי אבל זה רק ההתחלה ימים יגידו

ממתי בעל תואר במנהל עסקים נחשב לכלכלן???

זה עדיף מבן אדם שלא למד אפילו מבוא למיקרו .

ד"א תהיה בטוח שביבי מתייעץ עם טובי הכלכלנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4. דירוג אשרי נמוך= פחות השקעות זרות במדינה= פחות מפעלים מחברות זרות כגון אינטל, MS, AMDOCS, וכו'= פחות מקומות עבודה לאלפי אנשים= פחות כסף לאנשים= כח קנייה יורד= אינפלציה עולה= משכנתאות עולות.

לא בדיוק.

הממשלה מגלגלת הלוואות כל הזמן ומשלמת ריבית עליהם. אם דרוג האשראי יורד זה אומר שמעריכים שיש פחות סיכוי שהממשלה תחזיר את ההלוואות (ומה קורה שהממשלה לא יכולה לשלם את ההלוואות שלה חזרה? מה שקרה בארגנטינה 2001) ואז מי שמלווה לממשלה מבקש ריבית גבוהה יותר כדי לכסות את הסיכון.

הממשלה כיום משלמת 35 מליארד שקל בשנה ריבית. זה יותר מכל תקציב החינוך או הבריאות.

מה שקובע את הריבית על המשכנתאות זה בעיקר הריבית של הבנק המרכזי. צריך לזכור שריבית שהורדה מלאכותית לשיעור נמוך מדי היא הסיבה למשבר הנוכחי.

ממתי בעל תואר במנהל עסקים נחשב לכלכלן???

הוא לא כלכלן אבל יש לו הבנה די טובה איך השוק עובד... יחסית לפוליטיקאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם, אני כמו רוב האנשים, זועם. הקטע הזה שכל פעם לשטייניץ יש גחמה כזו או אחרת אז הוא מעלה מיסים פה ושם בהתראה של שעות בודדות במקרה הטוב זה דבר שלא צריך להתקיים בכלל. זה עצוב שהדבר הזה שנקרא "מס בלו" הוא כרגע מעל 50% ממחיר הדלק, כלומר, על דלק יש מס של מעל 100%. עד כמה שזה נשמע הזוי, מתחיל ברצינות להיות משתלם יותר לייבא דלק בכמויות קטנות באופן פרטי מחו"ל, עד הנקודה שבה זה מפסיק להיות פתור ממס :screwy:

אוקיי, אז אין מנוס מלהעלות את מחירי הדלק, בסדר- אפשר לקבל בבקשה התראה של 24 שעות? באמת שזו לא בקשה גדולה ולא קשה לבצע....

ודבר אחד אני לא מבין-

בהתחלה טענו שאת מחירי הסיגריות העלו ב 2 שקלים בשביל שלא יצטרכו להעלות את מחירי הדלק.

פתאום זה גם וגם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לקזז או להטיל מס על דברים שנחשבים יותר כמותרות(סיגריות,אולכוהול,בריכות פרטיות,,מס בקניה של X אחוזים בבתים מעל מטר רבוע מסוים ועוד...)

הממשלה החליטה לקזז ברגלים של המדינה

שגם ככה סובלים ממסים מפה ועד להודעה חדשה...

פשוט אין גבול לטימטום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקרניהו נשאר שקרניהו...

הבטיח: הקטנת הגירעון, הפחתת הוצאות הממשלה, הפחתת מיסים.

קיים: הגדלת הגירעון, הממשלה הכי מנופחת בתולדות המדינה (מפתח של שר/סגן שר לכל 2 ח"כים), עידוד ילודה ובטלה (קצבאות ילדים), העלאת מיסים (מע"מ, דלק).

מי מופתע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה פה שכולם רק אוהבים לדבר

תעמדו על שלכם תעשו הפגנות נראה לכם שמיסים כאלה היו מתקיימים באירופה?

ברגע שכולם יתאחדו יהיה פה יותר טוב

יתאחדו נגד מה?

בגלל השכנים שלנו יש לנו תקציב שלא היה עובר בשום מקום אחר בעולם. חלק לא נורמלי הולך לביטחון. בזה אי אפשר להאשים לא את הימין ולא את השמאל. אם כולם יתאחדו מה יהיה יותר טוב? מי יתאחד? גם הערבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מותק לך תקרא איך כולם התאחדו ועשו הפגגנות בעולם שהדלק היה מעל 100 דולר

בצרפת שהעלו את המחיר על הבאגט אני לא רוצה להגיד לך מה הלך שם

אז תפסיקו אתם לדבר שטויות

אנחנו כמו תמיד רק יודעים לבכות ולא לעשות כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? תסביר לי למה לעשות את המהלך המלוכלך הזה? כדי לממן את השרים המושחתים שלך? מישהו שמע במקרה על קיצוץ המשכורות של השרים?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3719100,00.html

אם לא היה את חוקי הפורום הייתי רושם פה רשימה של קללות עליו.

זה עוד החל לפני הבחירות עם תרגילים שיווקיים של "אני אוריד מיסים..." ואני אעשה כך ואני אעשה כך אח"כ זה המשיך אחרי הבחירות מתי שהוא נבחר, "אנחנו בגירעון ובינתיים נקפיא את הורדת המיסים" ואז זה המשיך להעלאת מס הסיגריות, המשיך עם הפירות והירקות ולקינוח על הדלק.

באמת "תודה" לאותם אלו שבחרו בזבל הזה, דוחף לנו מיסים לכל מוצר אפשרי, עוד מעט יהיה גם מיסים על נשימה.... 4 שנים של סבל.... רק שזה ייגמר.

כנראה שאנשים פה נפלו על הראש שבחרו את ביבי דווקא בעת משבר כלכלי, הבחירה הכי רשלנית שהייתה יכולה להיות. :screwy:

רק תסתכלו על הטוקבקים, כולם מתים שהוא ייעוף מהשילטון ובצדק.

אני חושב שתשב,

קח אוויר,

יש לי משהו חשוב לגלות לך.

יש משבר עולמי בכלכלה.

(עולמי גם אומר שאת ביבי לא ניתן להאשים בזה)

עכשיו אחרי שנרגעת תבין משהו. אני לא מבין גדול בכלכלה, אבל כל מי שאני מכיר שמבין בכלכלה (ורובם שמאל) אומרים שביבי הוא האיש הנכון במקום הנכון.

אז אם אפשר, תשיג קודם כל הבנה רחבה בכלכלה (לעניינו, תואר ראשון יספיק) או שתצטט מומחה בכלכלה (ולא פוליטיקאי שיש לו אינטרס כמובן)

למעשה, אני מזמין אותך לקרוא את הכתבה מסוף השבוע האחרון של סבר פלוצקר שאמר שעד עכשיו כולם דגלו בקיצוץ בתקציב כאשר ההגיון הכלכלי אמר אחרת (כל המשקים הגדולים בעולם מוציאים יותר כסף כדי לצאת מהמשבר ורק בישראל חושבים שהמציאו את הגלגל ונערי האוצר אומרים לקצץ. כמובן שהדבר הכי טוב שהיה זה שמישהו הסביר להם שהם עושים מה שהפוליטיקאים אומרים להם לעשות (להזכירך בדמוקרטיה הציבור בוחר נציגים שאמורים להחליט, לא קבוצה של פקידים שחושבים שהם יודעים יותר מכולם)[br]פורסם בתאריך: 22.05.2009 בשעה 00:52:20

מותק לך תקרא איך כולם התאחדו ועשו הפגגנות בעולם שהדלק היה מעל 100 דולר

בצרפת שהעלו את המחיר על הבאגט אני לא רוצה להגיד לך מה הלך שם

אז תפסיקו אתם לדבר שטויות

אנחנו כמו תמיד רק יודעים לבכות ולא לעשות כלום

מישהו אמר לך לא לעשות?[br]פורסם בתאריך: 22.05.2009 בשעה 00:53:00

העם מטומטם ולכן העם ישלם

מי שהצביע לביבי בבחירות יכול עכשיו רק להסתכל על עצמו ולהגיד כמה דפוק הייתי.

איך אפשר להצביע למי שפישל כל כך הרבה פעמים בקריירה שלו???

בתור מומחה ביבי אפשר לשמוע כמה פעמים הוא פישל ואיפה?

תמיד שמעתי את השטויות האלה (כולל "ביבי שקרן") ולא הבנתי איך זה שרוב האנשים נותנת לתקשורת השמאלנית לחשוב במקומם, השכל שיש לכם בראש זה רק לקישוט?

דרך אגב, חידה, מי יודע מי מראשי הממשלה שלנו אמר (כשהוא עדיין מתפקד כראש ממשלה) "לפעמים צריך לשקר לעם".

התשובה לא קשה. יצחק רבין. מופתעים? אני לא. השמאל תמיד דגל בשקר והטעיות.[br]פורסם בתאריך: 22.05.2009 בשעה 01:00:52

אל תרשום את מה שלא אמרתי.

לא היה עדיף אף מועמד אחר.

בגלל זה כל כך כואב שבמדינה הזאת אפילו אין פוליטקאי אחד ששווה קול.

תן לי להבין, הפתרון שלך הוא לפזר את הכנסת ושלא יהיה משהו שיחליף אותו?

באיזה עולם ורוד אתה חי? תהנה שם. בנתיים על קרקע המציאות צריך מישהו שיקבל החלטות.[br]פורסם בתאריך: 22.05.2009 בשעה 01:02:49

1. רק היום בעיתון הייתה כתבה על כך ששטיניץ העלה הצעת חוק לצמצום שכר השרים סגני שרים וראש הממשלה ב-5%.

2. לא יודע אם אתה מכיר קצת כללכלה אבל יש דבר אשר נקרא גירעון, זה משהו מוזר כזה שבעצם אומר שהמדינה חייבת כסף למדינות,בנקים,מחזיקי איגרות חוב ממשלתיות וכו'.

3. גירעון גדול אומר דירוג אשראי נמוך

עובדה נחמדה לסוף, אני לא מאמין שאתה זוכר את שנת 90-96, בעלי המשכנתאות פשוט לא יכלו לעמוד במדד שקפץ כמו מטורף ואינפלציה מטורפת אשר גרמו לכך שאם לקחתה 1ש"ח משכנתה הייתה צריך להחזיר תוך שנה 50ש"ח וכך על כל שנה זאת אומרת שלא יכולתה לקנות דירה אם לא היה לך את כל הסכום.

בשנת 96 הגיעה המפנה, הגיעה לנו ראש ממשלה שיש לו הבנה בסיסית בכללכלה ( כן ההוא ביבי) ואיך שהו גילו במדינה שלנו שלא צריך גירעון שנתי של 16% כדי לשרוד מספיק להפריט את בנק לאומי,קואופ,כללית, ודומיהן ומסתבר שאפשר לעמוד על גרעון של 3% שנתי איזה תדהמה משנת 96 עד עכשיו המשכנתה שלי עלתה בפחות מאשר מ-90 עד 96 אז כל החכמים ובעלי הדעות כמה הפוליטיקים שלנו חרא וכמה המדינה מסריחה פשוט תחשבו טוב, תנשמו עמוק, ותציע אלטרנטיבות במקום להגיד זה לא טוב זה פוגע רק בחלשים ולא בעשירים וכו'.

*אין אני אומר שהקדנציה הראשונה של ביבי הייתה הצלחה אבל אני אומר שבזכותו אני יכול לגדל את ילדי בדירה שלי ולממן את זה.

אל תתרגש,

גם כך רוב האנשים אלה אנשים שהתשקורת חושבת בשבילם. אתה לא תצליח לשכנע אותם רק עם כמה עובדות. הם פשוט לא מוכנים לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לקזז או להטיל מס על דברים שנחשבים יותר כמותרות(סיגריות,אולכוהול,בריכות פרטיות,סלולר,מס בקניה של X אחוזים בבתים מעל מטר רבוע מסוים ועוד...)

הממשלה החליטה לקזז ברגלים של המדינה

שגם ככה סובלים ממסים מפה ועד להודעה חדשה...

פשוט אין גבול לטימטום.

אם יש לך פיתרון יותר טוב אני ממליץ שתשלח מייל לשר האוצר. אתה יכול למצוא את זה באתר הכנסת.[br]פורסם בתאריך: 22.05.2009 בשעה 01:11:45

שקרניהו נשאר שקרניהו...

הבטיח: הקטנת הגירעון, הפחתת הוצאות הממשלה, הפחתת מיסים.

קיים: הגדלת הגירעון, הממשלה הכי מנופחת בתולדות המדינה (מפתח של שר/סגן שר לכל 2 ח"כים), עידוד ילודה ובטלה (קצבאות ילדים), העלאת מיסים (מע"מ, דלק).

מי מופתע?

אני מופתע שלא קיבלו את ההצעה שלך.

מה ההצעה שלך?

לדאוג לממשלה צרה? אתה יודע שזה פחות כסף לשרים אבל אלה שישארו יכולים לסחוט מליונים אם לא מיליארדים יותר כי אם הם יממשו את האיום הממשלה תיפול?

אני לא יודע אם שמת לב, אבל הרבה אנשים שעבדו הפסיקו לעבוד, אתה יודע למה? שוק העבודה הצטמצם, זה אומר שגם אם רוצים לעבוד אין איפה. אתה מציע לתת לילדים של האנשים לגווע ברעב? (למרות שזו טקטיקה טובה, אם הוא נותן, תתלונן שהוא נותן, אם הוא לא נותן, תתלונן שהוא לא אנושי.)

יש לך איך לממן תוכנית להוצאת המשק מהמיתון בללי להעלות מיסים? אל תבכה פה בפורום, שלח מכתבים לתקשורת ולממשלה. קדימה, נראה אותך...

ועוד שאלה קטנה, במה בדיוק שיקר ביבי?[br]פורסם בתאריך: 22.05.2009 בשעה 01:18:18

אךךךךך... מולדתי... קנדה.

כן קנדה' date='

אנטישמיות לא מדאיגה אותך?

[url']http://www.israelisincanada.com/Default.asp?page=details&newsID=775

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/185626

וכמובן

http://www.jcpa.org/phas/phas-prutschi-f04.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...