סוף סוף אוזניות SURROUND 7.1 איכותיות לכאורה למישחקי מחשב מבית לוג'יטק - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף סוף אוזניות SURROUND 7.1 איכותיות לכאורה למישחקי מחשב מבית לוג'יטק

dan79

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני גם חושב שאוזניות גיימינג הן גימיק שיווקי של מוצרים חרא במחיר יקר. עד היום לא שמעתי שום אוזניית גיימינג שנהנתי מהשימוש בה. וסקרתי לא מעט דגמים.

Anatoli.

אני גם ניסיתי אישית 3 גיימינג מתוצרת 3 חברות שונות (זלמן,מדוזה ועוד חברה שאני לא זוכר את שמה)

בשלושת המקרים הייתי מאוכזב ולכן לא קניתי.

יחד עם זאת,אני לא מבין מדוע אתה שולל את האוזניות האלו על הסף,עוד לפני שניסית אותם,

שהרי הן משתמשות בטכנולוגיה מיתקדמת ושונה מהותית מהטכנולוגייה הקודמת (שהתבססה על ריבוי אלמנטים חלשים ,קרובים אחד לשני

וגם לא כול כך איכותיים).

ברור ששום גיימינג לא יתקרבו למערכת קולנוע ביתית ,אפילו גרועה במיוחד,

השאלה היחידה על הפרק היא :

האם עם האוזניות הללו ניתן לקבל לפחות חלק מהאפקטים של surround ,מעבר למה שאוזניות סטריאו רגילות מסוגלות לתת ??

(כלומר אפקטים הנובעים מהערוצים המופרדים של שמאל וימין)

ההתרשמות שלי שלראשונה יש גיימינג שראויות לתואר הזה,אולם עד שאני אנסה אותם אישית

זה הכול בגדר ספקיולצייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לגמרי מסכים עם dan79, זה לא הוגן שתפסלו על הסף את האוזניות רק בגלל שהיו לכם ניסיונות קודמים מאכזבים.

אי אפשר לתת דעה נחרצת לגבי דבר שעוד לא ניסיתם כלל, אין כל היגיון בדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מי פסל את המוצר הזה?!

אמרתי שאוזניות גיימינג הן גימיק שיווקי למכור מוצר חרא במחיר יקר. זו דעתי, ועד היום לא נתקלתי בשום סט שסתר אותה. בדקתי לא מעט כאלה (כל מה שבמדור ביקורות הסאונד, ואחרות גם כן).

את הלוג'יטק עוד לא בדקתי, ואני בהחלט מקווה שהן ישללו את דעתי, עד שלא אשמע אותן בעצמי אני לא מגיב לגביהן אישית.

אגב, אפשר לדעת מה כל כך "חדשני" בטכנולוגיה של האוזניות הללו? אתם מודעים לזה שאתם מדברים על תחום שבו כבל בצבע כחול נחשב חדשנות, כן?

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מי פסל את המוצר הזה?!

אמרתי שאוזניות גיימינג הן גימיק שיווקי למכור מוצר חרא במחיר יקר. זו דעתי, ועד היום לא נתקלתי בשום סט אוזניות שסתר אותה. בדקתי לא מעט אוזניות כאלה (כל מה שבמדור ביקורות הסאונד, ואחרות גם כן).

את הלוג'יטק עוד לא בדקתי, ואני בהחלט מקווה שהן ישללו את דעתי, עד שלא אשמע אותן בעצמי אני לא מגיב לגביהן אישית.

אגב, אפשר לדעת מה כל כך "חדשני" בטכנולוגיה של האוזניות הללו? אתם מודעים לזה שאתם מדברים על תחום שבו כבל בצבע כחול נחשב חדשנות, כן?

Anatoli.

אתה צודק כשאתה אומר שמוצרי גיימינג זה לעיתים קרובות גימיק שיווקי,וגם אני חשדן לגביהם.

יש מצב שאתה עושה עליהם ביקורת \ מנסה אותם בעצמך בקרוב?

יחד עם זאת,יש לי תיקווה שהניסיון הזה של לוג'טק לא יתברר כפיאסקו כמו שהיה עם כל אוזניות הגיימינג הקודמים,

וזאת משום שמדובר בחברת ענק,עם תקציבים כבדים למחקר ולפיתוח.

אני אשמח אם מישהו כאן יתן לינק לביקורת של אתר מיקצועי באמת.

בכל מקרה מדיווחים ראשונים,עולה שזה מוצר מושקע עם הנדסת אנוש טובה,שעשוי מרכיבים איכותיים.

קצת קשה לי להאמין,על סמך ניסיון העבר שלוגיטק יוציאו לשוק זבל שלא עושה לפחות את רוב הדברים שהוא אמור לעשות

(כמובן שאני לא משלה את עצמי לרגע ,שאוזניות טובות ככול שיהיו מסוגלות לשמש ולו חלקית במקום מערכת קולנוע ביתית כולשהיא,

בסך הכול מבחינתי זה תחליף חלקי ביותר ,עבור אותם שעות מאוחרות שבני הבית האחרים יושנים, ואין לי אפשרות להשתמש במערכת

החזקה שלי שמבוססת על רמקולים שולחניים ומגבר מבית HARMAN KARDON ).

בכל מקרה,מה שנראה לי חדשני זה שבעצם מדובר בכרטיס קול חיצוני- שמוזער ברמה כזאת,שהתאפשר לשלבו בתוך האוזניות

עצמן,כך שניתן להנות לכאורה מסביבת SURROUND גם במחשבים שאין בהם כרטיס קול בכלל או במקום כרטיס קול לא תקין

או גרוע ומוגבל כמו שיש במחשבים ניידים או מחשבים ישנים.

זה גם יכול להיות תחליף חלקי עבור מחשבים עמוסים לעייפה כמו עבור המחשב השני שלי, למשל,שלא נישארו בו חריצי הרחבה פנויים עבור

כרטיס קול יעודי.

אולי האוזניות הללו רחוקות משלמות,אבל אני ארכוש אותם גם אם יתברר שהם עושים חצי ממה שלוגיטק טוענת.

לצערי AMZON לא שולחת את האוזניות הללו לארץ (130 $ ) וגם למיטב ידיעתי לא ניתן להשיגם כאן.

אם אתם מכירים דרכים אחרות לרכוש אותם,אז אנא פירטו אותם כאן.

אגב,בתור מוצר שניחשב כמוצר למחשב בלבד (שהרי הדרך היחידה להשתמש בו היא באמצעות חיבור ) ,האם הוא

ניחשב מבחינת המכס בארץ כמוצר מחשב (כלומר אפס מכס עליהם) או כאוזניות לכול דבר ועניין (ככול הידוע לי מכס גבוהה מאוד) ?

אם הם ניחשבים כאוזניות,מהו אחוז המכס שחל עליהם,נכון להיום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אין מכס על אוזניות. רק מעמ.

ב. אני לא רואה פה שום חדשנות. כרטיס קול שבונים בבית אפשר להכניס במשהו כמו 2 מטבעות של 10 שקל. אז משהו שמייצרים במכונה אפשר למזער הרבה יותר. הבעיה היא שכנראה שמדובר על משהו דיי זבלה, כי רוב כרטיסי הקול ב- הם כאלה.

ג. ה-dolby סראונד חדש בערך כמו מעבדי הפנטיום של אינטל, ואני לא רואה מה מיוחד בו כל כך. חבל שלא מנצלים מנגנונים חכמים הרבה יותר (כנראה שהם דורשים יותר מדיי כח).

אם יהיה לך אותן אתה מוזמן לביקור. יש לי אחרות שעולות בערך פי 2 מזה בחו"ל (270$ בערך) והן סטריאו נטו. יהיה מעניין לשמוע אותן אחת ליד השנייה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי אני אנסה את הG35 סראונד במשחקים ואם אני לא אוהב את זה אני אקנה HD515 ראיתי ביקורות טובות.

יש לך המלצות לאוזניות אחרות בסביבןת ה600 ש"ח למוסיקה ומשחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אין מכס על אוזניות. רק מעמ.

ב. אני לא רואה פה שום חדשנות. כרטיס קול שבונים בבית אפשר להכניס במשהו כמו 2 מטבעות של 10 שקל. אז משהו שמייצרים במכונה אפשר למזער הרבה יותר. הבעיה היא שכנראה שמדובר על משהו דיי זבלה, כי רוב כרטיסי הקול ב- הם כאלה.

ג. ה-dolby סראונד חדש בערך כמו מעבדי הפנטיום של אינטל, ואני לא רואה מה מיוחד בו כל כך. חבל שלא מנצלים מנגנונים חכמים הרבה יותר (כנראה שהם דורשים יותר מדיי כח).

אם יהיה לך אותן אתה מוזמן לביקור. יש לי אחרות שעולות בערך פי 2 מזה בחו"ל (270$ בערך) והן סטריאו נטו. יהיה מעניין לשמוע אותן אחת ליד השנייה.

Anatoli.

קטונתי להבין את הטכנולוגיה שעומדת מאחוריהם,אבל ממה שהבנתי החדשנות היחסית נובעת מהשילוב שבין DOLBY HEADFHONE VERSION-2

לבין האוזניות המיוחדות,שהן אינן סטריאו רגילות.

האמת לא מעניין אותי אם לוגיטק דחפו לשם נמלה מאולפת שעושה את העבודה,הדבר היחידי שחשוב זה מבחן התוצאה,

ומדיווחים ראשונים עולה הרושם שאכן האפקטים של ה-SURROUND באמת משכנעים (אלא אם כן ,כל המגיבים הם בתשלום.....).

יהיה לי אותם בקרוב ,אם אתה או אחרים כאן תגידו לי איפה אני יכול להשיג אותם.....

אם תהיה אפשרות להזמין אותם בארץ,אז יהיה לי שבועיים לנסות אותם לפני שאני אצטרך להחזירם במידה והם "לא יספקו את הסחורה".

מהיכן אתה בארץ,זה היה יכול להיות מעניין לשמוע את דעתך המקצועית עליהן?

אגב,כבר עכשיו ברור שהן פחות טובות מאוזניות סטריאו איכותיות כמו שלך,בכל מה שקשור למקור אודיו דו-ערוצי ,וזה צפוי ומובן לחלוטין

שהרי זה לא יעודן העיקרי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://global.ebay.com/Logitech_G35_Surround_Headset_Ready_to_Ship_Now_/220418136451/item

והדולר עומד על 3.96 כעת. תעשה חישוב כמה זה יוצא כולל משלוח ולזה תוסיף 15.5% מע"מ ואולי עוד איזה 100ש"ח שיתחשק להם לקחת ככה סתם במכס.

יצא לי כ-800 שקל (עם משלוח ומע"מ וללא מכס )

אני די בטוח שראיתי היכן שהוא, שיש מכס גבוהה על אוזניות,כך שזה סיכון.....

מלבד זאת,נראה לי שעדיף לשלם 1000 שקל בארץ ולקבל אחריות נורמאלית מאשר לחסוך 100-200 שקל.

תקנו אותי אם אני טועה.....

אבל לעזעזל, איפה מוכרים אותה כאן??? ???

יתרון נחמד באוזניות הללו זה שהן כוללות כרטיס קול מובנה בתוכן.

מבחינתי זה משמעותי מפני שכרטיס הקול שלי לא תומך ב-DOLBY HEADPHONE ,ואם הייתי צריך לרכוש

בנוסף גם כרטיס קול שתומך בתכונה זאת ,אז הייתי נאלץ לשלם עוד קרוב לאלפייה עבור כרטיס קול כמו XONAR של אסוס:

http://zap.co.il/search.aspx?keyword=xonar

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ניראה לי אני אנסה את הG35 סראונד במשחקים ואם אני לא אוהב את זה אני אקנה HD515 ראיתי ביקורות טובות.

יש לך המלצות לאוזניות אחרות בסביבןת ה600 ש"ח למוסיקה ומשחקים?

סוף סוף הגיע:

http://zap.co.il/search.aspx?keyword=g35

רק שהמחיר כבד למדי

אני מתלבט קשות אם לקנות אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...