מוד / שיפצור - משתיק קול לשואב בדיל. - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוד / שיפצור - משתיק קול לשואב בדיל.

i-pink

Recommended Posts

האקסלרומטר עבר את ההלחמה בהצלחה ואני מקבלת מתחים משתנים בן 0.8V ל2.5V בהתחאם לזווית.

כרגע יצקתי את כל ההלחמות בדבק ואני מניחה שתוך כמה שעות זה כבר יהיה יבש.

בינתיים תתכבדו בתמונות שלו לפני היציקה.

img0701o.jpg

והעלתי גם סרטון של זה עובד ליוטיוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגניב ביותר. עבודה יפה.

עכשיו רק נשאר לבנות את כל האלקטרוניקה מסביב :)

אגב, פעם השתמשתי ברכיב דומה בפרוייקט שהדגים תקשורת I2C בין חיישנים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה את רוצה שהוא יעשה? HID device ? לאיזה ממשק תחברי אותו? כעיקרון אם את מחברת אותו לMCU עם אני חושב שיהיה די קל להגדיר אותו כממשק משתמש מסוים. ה HID או במילים אחרות human interface device אם אני זוכר נכון משתמשים בinterrupt transaction שזה בעצם poller עם קצב דגימה של2 בחזקת N מילישניות כשN לרוב גדול מ 1. עם מודמים משתמשים bulk לצד של ה RX שעובד בעצם כמו interrupt אבל עם polling של 1 מילי שניה.

אני כבר שיחקתי (תיקונים ושיפורים) בכמה דרייברים של אבל בצד של הhost . בצד של הdevice זה אמור להיות משחק ילדים. את יכולה להגדיר את הaccelerometer כעבבר סטנדרטי לגרום לו להתנהג באופן שונה בהתאם לפוזיציה של הנייד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נישמע רעיון נחמדד..

אם כבר הייתי מעדיפה להגדיר אותו כמקלדת ושהוא ישח לי קיצורי מקשים בהתאם לזוית, אבל גם הייתי רוצה שהכייון שלו לפעמים יתנהג כמו גלגלת.. (גלילה/ דפדוף בין שולחנות עבודה / דפדוף בין אפליקציות..)

כלומר תהיה חייבת להיות תוכנה נוספת על המחשב שתהיה חייבת לשלוח נתונים למיקרו בקר של האקסלרומטר כדי להגיד לו מה לעשות..

דוגמא לסיטואציה:

אם פתוח, הטייה של המחשב לצדדים תגרום להעברת השירים קדימה ואחורה, הטיה מעלה ומטה תשנה את הווליום..

בקריאת EBOOK PDF, הטיה מעלה ומטה תגרום לגלילה אוטומטית, והטייה לצדדים תגרום לדפדף בין העמודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...