מבקש המלצה לFULL TOWER עד 1000 ש"ח - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לFULL TOWER עד 1000 ש"ח

XTZ-Mike

Recommended Posts

Xtazy-Mike , יש לך את הקוסמוס (גרסת ספורט) במחיר לא רע פה- http://www.tmsfox.co.il/Product.aspx?productid=1213

מה שאני אוהב בו, זה שהוא מאוד מרווח- הרבה מקום לעבוד ולהכניס/להוציא רכיבים ולנקות. בתור אחד שיש לו את האנטק 1200, אני חייב לציין כי גם הוא מארז מעולה-יש לו פילטרים שעושים עבודה מצויינת, כשהמאווררים על HIGH יש פשוט זרימת אויר מטורפת במארז ועל LOW הוא ממש שקט (עשיתי לפני כמה חודשים סקירה קטנה עליו, חפש בסטיקי. אם אני לא טועה, לפי בנצ'מרק שראיתי לפני כמה חודשים זרימת האויר שלו הכי טובה מבין שלושת המארזים כשהמאווררים על HIGH). אולם, מה שדי מטריד אותי זה שהוא לא ממש ארוך- כלומר כרטיס GTX260 תופס כמעט את כל האורך שהוא מציע לכן מעניין יהיה לראות מה יהיה עם כרטיסים עתידיים שיהיו גדולים ממנו ביותר מ2-3 סנטימטר. הHAF משתלם יותר משניהם, והוא גם עדיף אם איני טועה בתמיכה לקירור מים. לצערי, הוא אינו כולל פילטרים לכן מבחינתי לפחות זה חיסרון מאוד גדול.

המחיר שלו באמת מדהים בTMSFOX , השאלה היא אם זה לא עוד טעות מהמעבר לחנות המאוחדת.

האמת שהקוסמוס אס מושלם מכל הבחינות אבל אם אני אקנה את המחשב בIQPC או בסקאיי אז הוא יעלה לי יותר...

אני צריך לעשות כל מיני שיקולים כדי לראות איך אני מכניס אותו , יש מצב שפשוט אני יעלה את התקציב רק כדי להכניס אותו

eliil , תודה על התמונות , אני אשמח לעוד בפרטי עם יש לך , המארז באמת נראה מדהים (גם הסידור שלך... :) )

עריכה:

יאיר , זה נראה לי ממש מוזר שה1200 קצר באיזה 5 ס"מ מהHAF והSINPER , הייתי בטוח שהוא יהיה באורך דומה כי שאר המימדים שלו די קרובים לשניהם.

אני ממש בהתלבטות קשה , לא תכננתי לקנות מחשב עכשיו אלא בעוד כמה חודשים וזה עכשיו בא לי בהפתעה ואני ממש לא רוצה "לפשל" בבנייה של המחשב הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאיר , זה נראה לי ממש מוזר שה1200 קצר באיזה 5 ס"מ מהHAF והSINPER , הייתי בטוח שהוא יהיה באורך דומה כי שאר המימדים שלו די קרובים לשניהם.

הוא באותו אורך כמו מארז ג'נרי של אייבורי :lol:

בכל מקרה, כנס לגוגל/youtube וחפש סקירות עליהם, יש המון שיעזרו לך להחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה מ SKY פשוט תבנה את המפרט ב FOX ואז תלך עם הצעת מחיר ל SKY, באתר שלהם כתוב שהם מתחייבים למחירים הנמוכים ביותר.. הCOMOS S נראה מבטיח במיוחד

עריכה:

בFOX יש לך גם את ה KHAOS ב 850, אבל אני לא כל כך יודע מה הוא שווה, מבחינת איכות שכולו גדול ומאלומיניום זה נחמד מאוד אבל אין לי מושג איך הוא משאר הבחינות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה מ SKY פשוט תבנה את המפרט ב FOX ואז תלך עם הצעת מחיר ל SKY, באתר שלהם כתוב שהם מתחייבים למחירים הנמוכים ביותר.. הCOMOS S נראה מבטיח במיוחד

עריכה:

בFOX יש לך גם את ה KHAOS ב 850, אבל אני לא כל כך יודע מה הוא שווה, מבחינת איכות שכולו גדול ומאלומיניום זה נחמד מאוד אבל אין לי מושג איך הוא משאר הבחינות

תשמע, בסופו של דבר המחירים מתקזזים (יש דברים שיקרים באחת וזולים בשנייה ולהיפך) , ההתחייבות של סקאיי היא רק להצעת מחיר מודפסת וזהה לחלוטין למפרט עם חלקים שיש אצלם ובאספקה מיידית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...