איזה ספק עדיף seasonic vs. pcp&cooling - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה ספק עדיף seasonic vs. pcp&cooling

yarkoni

Recommended Posts

שניהם באותה רמה בערך ומאד משתלמים למערכות כבדות (מעבד QUAD ב - OC ומערך SLI/CF).

הנצילות של הסיסוניק גבוהה יותר ול - PCP יש אחריות ארוכה יותר.

מוזר שיש להם באתר פעמיים את הסיסוניק במחירים מעט שונים...

http://www.tmsfox.co.il/Product.aspx?productid=1721

אתה סתם שואל או שאתה רוצה לקנות ספק ? אם כן אז ציין את מפרט המערכת שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחריות 3 שנים ניראה לי יספיק לי

ואני רוצה ליקנות

המפרט שלי בצד

ואני רוצה להוסיף עוד HD4870 יותר מאוחר [יכול להיות] זה לא משתווה היום אז בנתיים אני לא יקנה

אבל בכול מיקרה אני צריך ספק איכותי בסביבות מחירים אלו [העדפה ל650-600 W ]

ברשותי עכשיו CM EXTREAM POWER 650 W ובירצוני להחליפו ובמקמו עם תוספת של עד 100 שקל גג בהעדפה לחסוך כמה שיותר להביא ספק חלופי ואלו המתמודדים הפיבורטים שלי עם יש עצה יותר טובה אשמח לישמוע

אפשר לישמוע גם מי יותר שקט אולי ? השקט לא כזה חשוב לי אבל עדיין מעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שיש הבדלי רעש מורגשים ביניהם.

בשביל CF גם תצטרך להחליף לוח, לא נראה לי משתלם כל הסיפור הזה.

פשוט תחליף כרטיס אחר שתצטרך וזהו (אבל את ה - CM שלך זה לא רעיון רע להחליף בכל מקרה כי הוא מסדרה לא איכותית של החברה, ספק 450W טוב יספיק לך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כןן אני לא אוהב אותו תגיד עם קניתי מחשב מלפני חודש יש מצב שאני יוכל להחזיר את הספק להוסיף 100 שקל ולהביא את אחד מהספקים שדיברתי עלהם למעלה??

ועוד משהו מה אתה מעדיף מבין שנהם ?? דעה שלך אישית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון מה הוא מפסיד מיזה הוא לוקח את הספק מכניס אותו לקופסא ומוכר באותו מחיר למישהו אחר ובאותו זמן הוא מרוויח גם עלה עוד 100 שקל

[עושים להם טובה והם לא יסכימו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון מה הוא מפסיד מיזה הוא לוקח את הספק מכניס אותו לקופסא ומוכר באותו מחיר למישהו אחר ובאותו זמן הוא מרוויח גם עלה עוד 100 שקל

אי אפשר למכור משומש בתור חדש, במיוחד אם הוא עבד חודש ולא סתם הוצע מהקופסא והוחזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה PCP&C איכותיים יותר ומשתמשים בחלקים טובים יותר, אבל מן הסתם המחיר גבוה יותר ביחס להספק שמקבלים.

מבחינת רעש, במנוחה ה PCP&C והסיסוניקים דומים, במאמץ הסיסוניק כבר שקטים יותר במעט.

שלקוח אחר יקנה מוצר ויתברר לו שהוא משומש, הפגיעה במוניטין של החברה תגרור השלכות הרבה יותר משמעותיות מרווח של 100 שקל.

אין שום סיבה בעולם שחנות תסכים לקבל ספק שעבד חודש שלם אצל מישהו, כמו שאתה הלכת לחנות וקיבלת ספק חדש לחלוטין תמורת הכסף ששילמת, לכל לקוח יש זכות ללכת ולקבל ספק חדש שהוא משלם את מלוא המחיר עבורו.

אתה בעצם מבקש מהחנות להיות חאפרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי להגיד את זה אבל ככה הם גם ככה בלי שאני יבקש ....

אלא אם אתה מבסס את זה על משהו, מה שאתה עושה פה כרגע זה הוצאת דיבה. אני ממליץ לך לערוך את ההודעה.

SCORN, יש הבדל בין ה - SS 550/650W HT לספקים המקבילים מסדרת ה - S12 ENERGY PLUS ?

לא ממש, בעיקרון ב S12 יש קבלים קצת יותר יקרים (הראשיים זהים, המשניים ב S12 טובים מהמשניים בדגמי ה OEM/סילבר פאוואר)

אבל סה"כ, התוצאה די זהה, אין פער מספיק גדול באיכות הרכיבים בשביל להצדיק את הקניה של ה S12 EP כריטייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול לא אמרתי שם של חנות כך שאין שום הוצאת דיבה אבל לא נשחק משחקים של ילדים קטנים ערכתי

דבר שני אזז מה אתה מציע ליקנותתת את ה pcp&c או את הסיסוניק? אני מצפה לספק טוב בתמורה טובה ועם יש לך בכלל הצעה אחרת אשמח לישמוע ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PCP&C ספקים חזקים גם בטמפ' גבוהות, לא לחשוב פעמיים. :xyxthumbs:

http://www.hardwaresecrets.com/article/503/1

"Since this power supply passed flawlessly all our tests and continued working after that , is really able to deliver its labeled power at 45º C and provides a high efficiency, this is definitely a model we recommend, and that is why we are giving it our Golden Award Seal."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...