Splinter Cell: Conviction - כל הפרטים כאן - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Splinter Cell: Conviction - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

כנראה שהם באמת לא מבינים שהילדון הישראלי שמוריד את המשחק לא יקנה אותו בשום פנים ואופן, גם אם המשחק מעולם לא יהיה זמין להורדה, הוא פשוט יבחר במשחק אחר וזמין יותר. יוצרים מצב שבו שחקן שמוריד את השחקן ייהנה ממנו הרבה יותר לעומת מי ששילם על המשחק ממיטב כספו, בדיוק כמו שקורה בתעשיית הסרטים שמעדיפה להעניש את הרוכשים של ה-DVD/Blu Ray עם פונקציות מעצבנות. פשוט לא להאמין מי אחראי על קבלת ההחלטות בחברות הללו.

בוא אגיד לך שאני מכיר כמה " ילדוני ישראלים" שכן קנו את המשחק דווקא כי לא היה אותו בפרוץ.

ואפשר לשחק עם המשחק שעות בלי שום בעיה האמת.

ואין לי ספק שההגנה הזאת תשתפר ותתיצב,אין מה לעשות שגונבים למישהו פרויקט של לא מעט כסף /זמן צריך להילחם ועובדה זה עובד לא פרצו את המשחק .

טוב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

MW2 זה לא של הוביסופט אלה של אקטיוויזיון

ואין לו את ההגנה הזאת

הבעיה שאם מספיק גימרים יקנו משחקים שמשתמשים בהגנה המעצבנת הזאת כל האחרות ילכו בדרך הזאת

ופה יש לקוות שהמחירות יהיו יחסית חלשות אבל ניראה מה יקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע, אבל גם הם העלו את המחיר של MW2 בלי סיבה ....

עם האורך של המשחק לפי דעתי הם היו צריכים להוריד את המחיר :P

ואתה צודק בקשר להגנה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה זה הרבה חברות הבינו שהרווחים הגדולים בדור הזה מגעים מהקונסולות וככה הם פועלות לפחות בינתים

הבעיה שבקונסולות הסיכון מאוד גדול כי ברגע שיוצאת היורשת מתחילה הנעירה של גימרים ליורשת והזנחה של הישנה

לפעמים אפילו לקונסולה חדשה של מתחרים

ופיתוח משחק נחשב יכול לפעמים להיות יותר משנתיים ובסכומי כסף גדולים מאוד

חלק מהחברות שפתחו בעיקר לPC בדור הקודם ובדור הזה חדרו חזק לקונסולות אולי עוד לא הבינו את זה

לאומת זאת שוק הPC בדרך כלל יציב ואין באמת יורש -נכון שהיום הוא מוכר פחות אבל עדין יש לו מכירות טובות

חוץ מזה אין פה הגבלה ועמלות מיצרניות הקונסולות אלה שוק חופשי יותר

אבל בגדול אני חושב שהוביסופט עשתה את זה כנסיון

ואני מקווה שהוא יכשל

עכשיו אני לא חושב שבמקרה של כישלון היא תנטוש את השוק אלה תעשה כמו בעבר ותוציא את המשחקים בגרסת הPC אחרי חודשים או יותר מגרסאות הקונסולה

כדי לא לפגוע במכירות הגרסאות האלו

בעניין פירטיות אלו שבאמת רוצים יקנו 360 פרוץ למשחקי סינגל

לי אישית אין בעיה לוותר על הרוב המוחץ של משחקי הוביסופט למרות ש Splinter Cell: Conviction ענין אותי

אבל בהגנה כזאת אני אפילו לא יקנה במחיר מוזל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מבאסים היוביסופט האלה

כבר איזה 3 שנים אני מחכה לSC:C ודווקא עכשיו הם מבאסים עם ההגנה הזאת

נראה לי שבכל מקרה אני אקנה את המשחק

על AC2 ויתרתי אבל לSC לפחות יהיה מולטי וCOOP מעניין :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...