אמינות תוכנת בדיקה MEMTEST - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אמינות תוכנת בדיקה MEMTEST

zaroor

Recommended Posts

רציתי לעדכן מקרה מוזר שהיה לחבר

המחשב חדש יחסית לוח אסוס P5QLE מעבד 8400 זיכרון OCZ 2 כל אחד ג'יגה עם קירור עליו ניקנה קיט זוג ,זה התחיל במסכים כחולים

מידי פעם ואז שהוא התחיל להישתמש בתוכנת SKYPC וזה כבר קורה באופן קבוע אז הצעתי לו לבדוק זיכרונות עם MEMTEST בשני הגירסאות

ואז זה הראה הרבה כשלים באדום בוצעה הפרדה לכל אחד בניפרד אז באחד היה הרבה ובשני בקושי בוצעו החלפת סלוטים לא שינה כלום לאחר מכן

הלכנו לחנות להחליף את הזכרונת ואז בחנות KSP הוא אמר תשאיר לי אותם שבוע לבדיקה ואני יודיע לך, חבר שלי התעצבן מאוד ואז בנתיים הוא קנה

קיט אחר של כל אחד גי'גה ואז הרכיב למחשב ובהנחה שהכל בסדר ...ואז שוב אותה בעייה חשבנו לוח ,בינתיים היה שבת אז הוא חיפש איזה

פיתרון יכול לעזור........הוא הוריד תוכנה FIXERROR הפעיל אותה והבעייה ניפתרה עד היום אין מסכים כחולים כולל הזיכרונות שהוחזרו מהחנות גם ניבדקו לבד

כל קיט וגם יחד

כמה אפשר לסמוך על התוכנה MEMTEST לקבוע זיכרונות לא תקינים ????כמעט היה קרב בחנות שאתה חושב בטוח לפי התוכנה שזה לא תקין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MEMTEST 86 בגירסת ה-BOOT אמינה לחלוטין.

אם השתמשת בגרסת ה-BOOT אין מצב שהשגיאות שקיבלת מגיעות ממערכת ההפעלה (ככה שגם אין מצב שהבעיה תיפתר ברמה הזאת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כמו לא יותר מצירוף מקרים.

או שהבעיה תחזור בקרוב, או שההחלפה של הזכרונות ניקתה קצת את הסלוטים, שאולי גרמו לבעיה.

וכמו שנאמר:

אם השתמשת בגרסת ה-BOOT אין מצב שהשגיאות שקיבלת מגיעות ממערכת ההפעלה (ככה שגם אין מצב שהבעיה תיפתר ברמה הזאת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק במצב BOOT והסלוטים לא נוקו בהעברה כי שהוחזר בהתחלה לאותו מקום (לפני התיקון עם FIXERROR) זה חזר ורק מראה שלא הסלוטים

ולא ליכלוך עשה בעייה והעובדה שעם הכרטיסים החדשים גם היה בעייה דרך אדב הלוח חדש יחסית

אבל בנתיים כבר כמה חודשים עובד בסדר ללא שום בעייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...