חיברתי Twin Turbo ל - Powercolor 4850 אבל אין לי מושג לאן מחברים את המאווררים. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיברתי Twin Turbo ל - Powercolor 4850 אבל אין לי מושג לאן מחברים את המאווררים.

Da-Funk

Recommended Posts

אוקיי קיבלתי היום את ה TT חיברתי אותו כמו שצריך רק שאין לי מושג לאן לחבר את המאווררים החיבורי מאווררים שיוצאים ממנו הם פיצול של 3\4 פינים.

בכ.מסך המאוורר המקורי נכנס ל -2 פינים. בלוח עצמו יש לי מקום ל - Sys Fen 1 ו Sys Fen 2 שהם 3 פינים אבל זה לא מתאים... המרווח בין הפינים גדול מדי מכדי שהמחבר יכנס.

מה עושים ?

עריכה:

יש את המתאים שמתחבר ל -12V לספק ויוצא ממנו שני חיבורים, אחד 0.7v והשני 12v

ורק החלק של ה-3 פינים יכול להתחבר אליו. לאן מחברים ? תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה מה שהסברתי שזה לא מתאים. המאוורר המקורי בכרטיס שלי נכנס למחבר של 2 פינים. החיבורים של המאווררים של ה TT הם או 3 או 4. רחב מדי... לא מתחבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב קצת תמונות אולי יסבירו ת'עניין

כך נראה המפצל שקיבלתי:

http://img89.imageshack.us/img89/9357/img1309diq.jpg

כך נראית היציאה מה - TT:

http://img89.imageshack.us/img89/111/img1311.jpg

הכניסה בכ.מסך (אין תמונה) היא שונה מכולן היא בכלל ברווח של 2 פינים. (קטן יותר)

עכשיו השאלה היא אם אני צריך לחבר את 2 היציאות שיוצאות מה TT (גם של ה- 3 וגם של ה- 4 כפי שרואים בתמונה מס' 2)

וכמה מתח צריכים המאווררים של הTT ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משתמש רק בחיבור של ה12V

ואותו אתה מחבר [את הכבל הלבן עם ה3 פינים ]"בנשיקה" ב MOLEX לאחד הצמות שבאות עם הספק

Molex = http://www.dvinfo.net/conf/attachments/non-linear-editing-pc/7552d1210860165-powering-two-9800gtx-gpus-enough-connectors-800px-molex_female_connector.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שברת משהו כשהוצאת את המאוורר המקורי. אצלי המאווררים של TT התחברו לחיבור המקורי שיש על גבי הכרטיס.

בכל מקרה, אתה מקבל יחד עם הקירור חיבור למולקס (חיבור חשמל רגיל של 4 פינים, גדול כזה שאליו מתחברים דיסקים קשיחים וכוננים ישנים). תחבר אותו לשם. הדבר היחיד שזה משפיע עליו הוא שלא תוכל לשלוט על מהירות המאוורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד יש לך את הגירסה בלי המאוורר REF נכון ?

אם כן בגלל זה יש לך רק שני פינים בכרטיס המסך..

ובגדול פשוט חבר את החיבור 3פינים מTwin Turbo לכניסת ה12V של המפצל שלך..המאווררים צריכים לעבוד על MAX..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד יש לך את הגירסה בלי המאוורר REF נכון ?

אם כן בגלל זה יש לך רק שני פינים בכרטיס המסך..

ובגדול פשוט חבר את החיבור 3פינים מTwin Turbo לכניסת ה12V של המפצל שלך..המאווררים צריכים לעבוד על MAX..

אני לא יודע מה זה מאוורר REF אבל מה שכן יש גירסה אחרת של הכרטיס בה המאוורר בא עם כיסוי אלומיניום כזה.

חיברתי כך כמו שאמרתם המאווררים לא מסתובבים. לא שברתי כלום חיברתי בהכי עדינות שיש.

וזה לא טוב שאני לא אוכל לשלוט על המהירות של המאווררים כי אני רכשתי את הקירור הנ"ל בשביל שקט :(

מה עושים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר REF הוא זה שמגיע עם הכרטיס בסטוק..מה שהחברה "שחררה" לפי העיצוב שלה..אם יש לך לינק לכרטיס מסך זה יעזור..

חיברת את המפצל והמאווררים לא עבדו ? בטוח ? נסה ל7V למרות שלא הגיוני..

כמו כן אין לך הרבה ברירות..או לחשוף את החוטים ולהעביר אותם לחיבור 3 פינים גדול שמיועד ללוח האם..או לבדוק עם המתאם שלך מה אפשרי לעשות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברתי את המתאם לספק (נקבה) חיברתי את ה 3 פינים מה TT לתוך ה 12V של המתאם. וכלום המאווררים לא מסתובבים אני מתחרפן!

אין פה אף אחד שיש לו את הקירור הנ"ל ויודע מה עושים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...