נייד 13.3 מארה"ב - HP DV3510NR -vs- DELL XPS 13 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד 13.3 מארה"ב - HP DV3510NR -vs- DELL XPS 13

KamaL

Recommended Posts

שלום לכולם.

יש לי אפשרות לייבא מארה"ב (ללא משלוח), וכעת אני מתלבט בין שני דגמים:

HP DV3510NR - שעליו יש דיון נרחב בפורום.

http://www.bestbuy.com/site/olspage.jsp?skuId=9027714&type=product&id=1218010176167

DELL XPS 13 - הסדרה החדשה של הניידים, היורש של ה M1330.

http://www.bestbuy.com/site/olspage.jsp?skuId=9150624&type=product&id=1218036666917

שניהם נמכרים ב BESTBUY, במחיר של 899$. עם מיסים (בתוך ארה"ב) ומשלוח אני מניח שזה יגיע ל 1000 $ - מחיר סביר בהחלט.

כעת אני מתלבט בין שני הדגמים. ל יש 2 שנות אחריות מול 1 לדל (למרות שמימוש האחריות הוא נושא בעייתי) ומשקל יותר נמוך, לדל יש מעבד יותר חזק, יותר מהיר, כ.מסך יותר טוב, דיסק קשיח יותר מהיר, ולדעתי עיצוב יותר יפה.

השימושים שלי - אינני מתכוון להריץ משחקים כבדים, כך שהכ. מסך על שניהם מספיק בהחלט, , גלישה באינטרנט, PHOTOSHOP לפעמים. בסה"כ לא שימוש כבד.

מהסקירות שקראתי עד כה, יש בעיה ב XPS החדש לגבי פליטת חום מוגזמת, לכן אני די מתלבט בין שני הדגמים.

אחריות: מה לגבי באחריות של ה בארץ?

תודה מראש. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה מבסט-ביי אז האחריות ניתנת למימוש אך ורק דרכם.

לא תוכל לממשה בארץ ואף לא דרך בארה"ב.

רק למחשב שנקנה באתר של יש תמיכה של ואחריות בינלאומית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג לגבי .

איפה מצויין שהאחריות מבסט-ביי היא בינלאומית ? עליך לברר את תנאי האחריות עם החנות. צריך להיות און-ליין באתר החנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרא את הסטיקי בנושא יבוא מחשב נייד מארה"ב.

רק מחשבים מסויימים של דל (בדר"כ הם מתחייבים על זה בדגמים עסקיים בלבד בעלי אחריות מורחבת מיוחדת, אך יש יוצאים מהכלל) זכאים לאחריות מלאה בארץ וגם לא כל המחשבים של זכאים לכך (כאן זה בדר"כ כולל את המחשבים העסקיים היקרים יותר אבל גם חלק מהצרכניים זכאים, זה מאד משתנה). עלייך לברר את העניין לגופו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן כללי הייתי נמנע מדל בייחוד מהדגם שאתה מציין

קניתי את המחשב הזה (בארץ) והוא מרעיש באופן מעצבן, האחריות של דל בארץ הם נוראיים מכריחים אותך לדבר איתם בטלפון כל היום והמחשב עושה את הדרך בדואר הלוך וחזור אליהם יותר מאשר הוא אצלך.

במקרה שלי אחרי שהחליפו לי כונן , האדיסק ולוח אם (ב3 פעמים שונות- כל פעם החזירו לי מחשב מרעיש) הרעש לא עבר.

בסוף הם נתנו לי מחשב חדש מהקופסא- ותנחש גם הוא מרעיש.!!

לא מדובר ברעש חזק מאוד אבל בהחלט מדובר ברעש לא תקין (חריקה שאי אפשר לפספס) לראייה הם החליפו לי הרבה חלקים ואפילו מחשב כי גם הם חושבים שהרעש לא תקין. אבל כנראה זה מכה של הדגם הזה. בקיצור- מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד לא ממליץ על הדגם הזה של XPS1330 פשוט לא כדאי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתה לי את אותה התלבטות שלך בין ה-HP לכמה מחשבים שונים, בעיקר מול הדגמים של שנמכרים באותו מחיר. בסוף לקחתי את ה- כי הוא מתאים לי בדיוק למה שאני צריך. (למשחקים יש לי מפלצת של מחשב בבית ו-360 ו-PS3 ככה שאני מכוסה מכל הכיוונים)

הייתי צריך מחשב נייד שייתן זמן סוללה ארוך, יהיה אמין ומהיר אך עם זול מספיק קטן ונייד כדי שלא יכביד עליי ויהיה ניתן לסחוב אותו בקלות ממקום למקום. כמו כן אם יהיה לו עיצוב יפה ופיצ'רים מעניינים זה יהיה אחלה.

הלכתי לבסטביי, ראיתי את המחשבים השונים וכאמור בחרתי ב-.

יש לי את הלפטופ כיומיים ואני מרוצה עד הגג, אמנם התקינו את התוכנות המעצבנות שלהם שאני לא צריך בכלל אבל לא בעיה להסיר אותו ואחרי הסרה ועדכוני דרייברים שונים + עדכון לווינדוס המחשב פשוט טס. המחשב נראה טוב, מסך 13 שלא קטן מדי ולא גדול מדי, קל לנשיאה ממקום למקום, סוללה שמחזיקה הרבה זמן ופיצ'ר נחמד בדמות המקלדת המוארת שלי באופן אישי זה מאוד חשוב כי אני יושב הרבה בחושך וזה פשוט הופך הכל לנוח יותר.

בנוגע לישומים גרפיים ומשחקים לא יצא לי לבדוק אותו אבל אני לא מצפה לביצועים שבשמיים מכיוון שאין פה איזה כרטיס מסך נוח ויעודי למשחקים כמו באסוסים השונים אך זאת גם לא המטרה שלי, המטרה שלי היא בעיקר שימוש ללימודים והפעלת תוכן HD ולשימושים אלו המחשב מספק אחלה של ביצועים.

נקודת זכות נוספת היא הדקיקות של המחשב עצמו מה שמשדר יוקרה ומעניק נוחות ועם זאת המסך LED שלו פשוט חד ונוח והרזולוציה שלו פשוט מתאימה לו בצורה מושלמת.

בקיצור תעשה את החשבון שלך מה אתה צריך - מחשב נייד חזק שיוכל להריץ משחקים כמו שצריך אך יהיה יותר גדול,כבד ומסורבל ובעל זמן סוללה נמוך או מחשב יותר חלש שיתפקד בעיקר לשימושי , לימודים וסרטים ויהיה יותר נוח ונייד ובעל זמן ארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...