רעיון לשיפור הביצועים של המחשב שלי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רעיון לשיפור הביצועים של המחשב שלי

MDK

Recommended Posts

כרגע אני מרוצה מאוד מהמחשב הנוכחי שלי ואינני מעוניין לשדרג אותו, מה שכן החום קצת מטריד אותי...ובקנייה של המחשב תקעו לי מארז גרוע של SIMBADDA - מארז קבר עם קירור נורא ואיום ועם מעבד PALOMINO מחומם ומוכן למנגל...

במשחקים ,אחרי כמה שעות ועם מזגן בחדר, המעלות מגיעות לרמה חמה: מעבד על 62 מעלות בערך ולוח אם על 45 מעלות! המשחקים לפעמים קופצים בגלל החום...זה פוגע באיכות של המחשב...!

בקיצור, חשבתי, אולי אני יכול עוד במסגרת האחריות שלי, להחליף את המעבד PALOMINO למעבד באותה מהירות (1800) רק בליבה TBRED, ואני לא בטוח שהלוח תומך בזה...יש לי לוח ישן 7vrxp

וגם חשבתי להחליף מארז למארז נורמלי...

האם יש לכם הצעות?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Motherboards for AMD : NF7 v2.0 nForce2 Motherboard (ATA133, DDR400, AGPx8, 5.1 Sound, USB 2.0) [ ¤ 550.87 ] 1

CPU Cooling : Thermaltake Volcano 11+ Xaser Edition Highest Performance Cooler for [ ¤ 169.93 ] 1

Cases : Compucase-HEC Midi Tower CI-6A19 BLACK Front 300W Case [ ¤ 324.92 ]

זה יוצא משהו בסביבות ה1000 ש"ח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי תודה...

אבל למה לבזבז כסף סתם?!

אני מרוצה! אני לא צריך משהו שייתן לי חצי פריים יותר...

אני רוצה להחליף מעבד לTBRED

שאלתי אם הלוח שלי תומך בכלל.... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לוח אחר...!

אני מדבר על לוח מהדור של KT333 ואתה מדבר על KT400...:\

תאמין לי שאני מעדיף להחליף למארז נורמלי וזהו! ואם יש לי אפשרות להחליף למעבד TBRED לא שווה?

לפי מה שהבנתי, יש הבדל משמעותי של 12 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אהבתי מאוד את המארז הזה:

Frontier AIR Midi Tower Front USB 2.0 300W Silver Case

שיש לו שתיי מאווררים של 80 מ"מ מקדימה (עם חורים אמיתיים לא "חנוקים") ועוד אחד של 80 מאחורה, והמחיר שלו מאוד זול.. חוץ מזה שיש את הגירסא עם חלון יפה, שבה יש עוד מאוורר 80 בחלון, אז נראה לי שהוא יהיה מאוד מאוורר..

http://www.pch.co.il/docs/pd1235417336.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תודה לכולם...בכל זאת אני מאמין שאם יהיה לי מהיר ואני ארצה להשאיר את המחשב דלוק 24 שעות הוא לא יעמוד בזה...

כעיקרון יש לי אחריות על המעבד, חשבתי אולי אני אעשה TRADEIN עם החנות שקניתי אצלה את המחשב, ואבקש tbred

השאלה כמה הוא משפר את החום...

המארז שנתן SUB יהיה לי קשה לבקש כי הוא לא נראה מוכר....

אני צריך מארז מסודר מנסיונכם...יש לכם הצעות? (בנוסף HEC)

ואם אני אחליף מעבד לTBRED האם לא מספיק לבקש את הBOX עם המאוורר שמגיע איתו במקום לדרוש volcano 11 או HF אחר..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר של הBOX כמו ששמעתי בהחלט לא יספיק לך, הוא גם רועש וגם לא נותן ביצועים טובים. אם אתה רוצה משהו באמת זול תיקח את הוולקנו 6CU שנותן ביצועים טובים מאוד ביחס למחיר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיקח את הV11 אלא אם כן אתה מסוגל לעמוד ברעש... כשהוא שקט הוא מאוד חלש ולא כלכך אפקטיבי...

אולי באמת מומלץ שתיקח את הV6CU...

ואגב, אני לא רואה סיבה למה לא לקחת למשל AXP1700 TBRED ולעשות לו .. יכול להיות נחמד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"המאוורר של הBOX כמו ששמעתי בהחלט לא יספיק לך, הוא גם רועש וגם לא נותן ביצועים טובים"

אל תיקח את הV11 אלא אם כן אתה מסוגל לעמוד ברעש... כשהוא שקט הוא מאוד חלש ולא כלכך אפקטיבי...

אולי באמת מומלץ שתיקח את הV6CU...

ואגב, אני לא רואה סיבה למה לא לקחת למשל AXP1700 TBRED ולעשות לו .. יכול להיות נחמד

קודם כל אני לא מתעסק עם OC, לא הסטייל שלי...שנית יש לי לוח בעע וזכרונות בעע לOC...אז זה ירד מהפרק

דבר שני: אני רוצה לקחת מעבד TBRED בגלל ההבדל בטמפ' ששמעתי שיש בינו לבין הPALOMINO באותה מהירות...

מישהו רשם פה מזמן שאין כבר בעית חום והם ועובדים על 30 או משהו כזה...אבל זה היה ממש מזמן

איזה מארז אתם מציעים שלא יעלה 700 אבל עדיין יהיה אפקטיבי בלי תוספות של מאווררים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...