2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 77 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

קראתי את כל מה שכתוב, בולשיט אחד גדול!

רשימת שרתים תמיד אפשר לסנן בשניות! כל התוספות כמו רשימת חברים אפשר לעשות בלי קשר! לא משנה כמה המערכת תיהיה טובה סידור שרת ל CLAN/LP או משחק עם חברים יהיה הרבה יותר נוח עם רשימה ואפשרות לפתוח שרתים! הורדת מספר הצ'יטרים נית לעשות גם בלי מערכת נפרדת (שבכלל לא בטוח שבאמת תעזור במשהו)!

בקיצור הכל בולשיט בשביל לגרום לאנשים להרגיש טוב, בפועל אין יתרון אחד לכל המהלך הזה. אין מודים (וזה חשוב, לא משנה מה תגידו, תיראו את המשחקים של VALVE), אין אפשרות לשנות הגדרות (גם חשוב, נדיר היום שיש שרת שלא שינו בו הגדרות מסויימות) ואין אפשרות להוסיף מפות שזה החיסרון הכי גדול (שוב תיראו משחקים כמו SOF2, CS, TF2).

המהלך הזה הוא של ולא של IW והוא נועד לגרום לזה שיהיה אפשר לדרות כסף על MAP PACKS גם ב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה מה יש!

ואין לי שום בעיה עם זה.

לא אוהב מודים או קלאנים או כל מני תוספות שרק מעלות לי את העצבים,

רוצה להפעיל משחק ולשחק.

לגבי מה יהיה בעתיד- הנבואה ניתנה לשוטים anyway

*היום נכנסתי לשחק קצת במולטי של COD4 וכל שרת שנכנסתי נאלצתי להוריד מפות בקצב הורדה של 50K

לאחר סיום הורדה, הסיבוב נגמר ושוב צריך להוריד קבצים, לאחר 20 דקות פשוט התייאשתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך אמונה עיוורת במשחק, תהיה קצת ביקורתי ותבין כמה אתה מפסיד.

בקשר למפות בקוד4 אתה צריך להיכנס לאתר של אותו שרת ולהוריד חבילת מפות משם ופשוט לשים בתיקיית המשחק. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה סתם פסימי , עוד לא יצא המשחק , עוד לא יצא לך לשחק בו , עוד לא יצא לך לנסות את הMP וכבר כולכם קבעתם שהוא גרוע ודנתם אותו למוות...

למה שסיימון או כל מישהו אחר יצטרך להיכנס לאתר של השרת , לחפש ולהוריד חבילת מפות רק כדי לשחק בMP?

הבנאדם רוצה להיכנס למשחק ולשחק , בלי כל ההתעסקות הזאת מסביב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק.

יש לך אמונה עיוורת במשחק, תהיה קצת ביקורתי ותבין כמה אתה מפסיד.

בקשר למפות בקוד4 אתה צריך להיכנס לאתר של אותו שרת ולהוריד חבילת מפות משם ופשוט לשים בתיקיית המשחק. :xyxthumbs:

זו לא אמונה עיוורת.

זו סידרת המשחקים האהובה עליי ואני יודע להעריך באופן מושכל מה אני הולך לקבל.

אני לא מעונין להוריד מודים למרות שתיקיית המודים שלי מפוצצת במפות שנאלצתי להוריד ועדיין נאלץ להוריד.

אין לי שום דרך לזהות סרברים עם מודים ואני מחפש בנרות סרברים עם מפות רגילות.

בנוסף, אם פעם הייתי נחשף לעשרות סרברים עם פינג דו-סיפרתי היום זה לא קורה.

שורה תחתונה:

מי שחושב שהמשחק הולך להיות כישלון או שה IWNET הזה הוא בולשיט אני מציע לו להמתין 20 יום ולקבל תשובה אמיתית

אפשר לדבר עד מחר אם הצעד הזה הוא טוב או רע רק שאי אפשר לדעת בוודאות עד שלא ננסה.

הם מבטיחים מערכת שרתים חדשה וידידותית שתעשה רק טוב לשחקנים

תנו להם את הצ'אנס להוכיח, מה הביג דיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Infinity Ward הרסו את המשחק.

http://www.infinityward.com/forum/viewtopic.php?f=24&t=123824

תקראו את זה ועל תיקנו את המשחק למחשב, זו הדרך היחידה שהם יבינו ואולי ישנו משהו.

הם רוצים להפוך את המחשב ל- ומכירות של המשחק למחשב רק יעזרו להם, הם גם מתכננים לגבות כסף על פאטצ'ים כמו באקס בוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חמוד מה שהבאת , רק חבל ש100,000 איש זה כרגע טיפה בים לעומת יותר מ11 מיליון איש שהזמינו את המשחק מראש....

11 מילון כולל ה- אולי, תסתכל בכול האתרים ובאמזון אפילו הגירסה למחשב ירדה במלא וכול האתרים הגדולים מבקרים אותם על מה שהם עשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שחושב שהמשחק הולך להיות כישלון או שה IWNET הזה הוא בולשיט אני מציע לו להמתין 20 יום ולקבל תשובה אמיתית

אפשר לדבר עד מחר אם הצעד הזה הוא טוב או רע רק שאי אפשר לדעת בוודאות עד שלא ננסה.

הם מבטיחים מערכת שרתים חדשה וידידותית שתעשה רק טוב לשחקנים

תנו להם את הצ'אנס להוכיח, מה הביג דיל?

תראה הוא יצליח במכירות זה בטוח

הוא גם יקבל ציונים טובים מהמבקרים "האמינים" שיש היום באתרים הגדולים זה גם בטוח

ככה שמהבחינה הזאת הוא יחשב מצליח

השאלה הגדולה אם הגימרים שיקנו את המשחק באמת יחשבו שהוא שווה את הכסף -ובאמת נחכה וניראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה לאיזה פלטפורמה זה?

60$ במומצע לעותק כפול 11 מיליון איש זה עדיין רווח של 660 מיליון דולר (לפחות)

נראה לך שכרגע מזיז להם 6 מיליון דולר משחקני PC?

גם ככה , המגמה היום של מפתחות משחקים היא נטישה איטית של פיתוח למחשב (שזה כבר לדיון אחר) ככה שכרגע ההשפעה זניחה.

עריכה:

קרירין , אני מקווה שכל הרעיון שעומד מאחורי למנוע כניסת צ'יטרים ופיראטים למשחק תגרום לאלה שקונים את המשחק רק להעריך אותו יותר.

ברור לי שיש דרכים אחרות למנוע את הבעיות האלה אבל זו הגישה שהם בחרו וההחלטה הזאת תעמוד במבחן הזמן.

הם גם יכולים לקום ולהגיד יום אחד שהם מודים שהם טעו או לחילופין יקומו ויגידו שלמרות השינוי המשחק עדיין מעולה וזה לא מה שמשפיע על המשחקיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין,אתה קורא את מה שאתה כותב?

ציטטת אותי בתשובה לשאלה שלך עכשיו.

Infinity Ward הרסו את המשחק.

http://www.infinityward.com/forum/viewtopic.php?f=24&t=123824

תקראו את זה ועל תיקנו את המשחק למחשב, זו הדרך היחידה שהם יבינו ואולי ישנו משהו.

הם רוצים להפוך את המחשב ל-xbox ומכירות של המשחק למחשב רק יעזרו להם, הם גם מתכננים לגבות כסף על פאטצ'ים כמו באקס בוקס.

הפורום שם מורכב מקלאנים בעיקר ומכאלה שנרשמו שלשום (שים לב למספר ההודעות של אנשים שם) רק בשביל המחאה.

רובם כותבים שם שהם לא יקנו את המשחק וקשה לי להאמין שזה יקרה.

11 מילון כולל ה-xbox אולי, תסתכל בכול האתרים ובאמזון אפילו הגירסה למחשב ירדה במלא וכול האתרים הגדולים מבקרים אותם על מה שהם עשו.

לגבי אמזון, כל אנשי המחאה של הפורום מעניקים ביקורת שלילית למשחק בשביל להרחיק אנשים.

באמזון שאני מסתכל כרגע המשחק נמצא ב מקום 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחכה ונראה, תודה על העידכוןן.

וגם רשום באמזון שהמיקום שלו עלה....

הוא ירד למקום ה 50 בערך כשהחדשות יצאו כי אנשים חיכו עם ההזמנה או החליטו לבטל.

אני מאלה שמאמינים ל IW כי עד היום הם לא איכזבו אותי אפילו פעם אחת.

מהר מאוד המשחק יעלה למקום הראשון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...