2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

האמת שגם לי הסרטונים של הגיימפליי נראו כאילו שהם קצת הקצינו את הקטע של האקשן. במיוחד הקטעים שאתה לבדך מחסל עשרות חיילים שסתם עומדים בלי לקחת מחסה. ב MW1 לפחות שמרו על אווירה של ריאליזם, בדרך כלל ברוב השלבים היו הרבה חיילים בצד שלך, וגם בשלבים שהיית לבדך אז לרוב לא חיסלת עשרות אוייבים בו זמנית אלא יותר בקבוצות בודדות.

אני מקווה שבאמת ההדגמות של הגיימפליי היו על דרגת קושי מאוד נמוכה. :nixweiss:

הגיוני שבהדגמה של הגיימפלי לא ישימו רמת קושי גבוהה כי אז יהיו פאדיחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה נורמלי לחלוטין. מה אתם רוצים שבהדגמה חיה, באמצע מסיבת עיתונאים לחוצה בזמן השחקן ימות ויתחיל מחדש באיזה צ'ק פוינט? אני לא חושב.

כן ברור לכולם שבהדגמות משחקים על רמת קושי נמוכה מאוד. אבל הנקודה שהאקשן במשחק נראה קצת over the top. ואני לא חושב שזה בהכרח קשור לדרגת קושי נמוכה או גבוהה. אם למשל בהדגמה אתה מחסל לבדך עשרות אויבים (SOAP לא עוזר יותר מדי לפי מה שיצא לראות) אז גם אם מדובר ברמת קושי נמוכה, עדיין עצם העובדה שאתה צריך להתמודד לבדך נגד כמות כל כך גדולה של אוייבים סטייל "רמבו" (ואני לא חושב שרמת הקושי משפיעה כ"כ על כמות האויבים בשלבים) מראה שהמשחק לקח כיוון קצת שונה מ MW1.

בכל אופן כמובן שאי אפשר לשפוט משחק מכמה דקות בודדות של גיימפליי בתערוכה, אז נחכה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שזכור לי בMW1 נאלצנו לחסל לבדנו לא פחות אויבים ממה שרואים בסרטון מ-MW2. ביחוד זכור לי השלב שמסתערים על איזה כפר וצריך לאט לאט לכבוש כמה בתים, האויבים פשוט לא מפסיקים לבוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה זה עם כל המשחקים של הסדרה הזאת

אם אתה לא תתקדם אתה תישאר באותו המקום. האויבים במשחק הזה אינסופיים וזה די מעאפן.

במקום לעשות כל אויב עם טיפה מח הוא סתם רץ אליך... גם כשהם תופסים מחסה הם עושים את זה בדיוק כשכל תשומת הלב מופנית אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ברור לכולם שבהדגמות משחקים על רמת קושי נמוכה מאוד. אבל הנקודה שהאקשן במשחק נראה קצת over the top. ואני לא חושב שזה בהכרח קשור לדרגת קושי נמוכה או גבוהה. אם למשל בהדגמה אתה מחסל לבדך עשרות אויבים (SOAP לא עוזר יותר מדי לפי מה שיצא לראות) אז גם אם מדובר ברמת קושי נמוכה, עדיין עצם העובדה שאתה צריך להתמודד לבדך נגד כמות כל כך גדולה של אוייבים סטייל "רמבו" (ואני לא חושב שרמת הקושי משפיעה כ"כ על כמות האויבים בשלבים) מראה שהמשחק לקח כיוון קצת שונה מ MW1.

בכל אופן כמובן שאי אפשר לשפוט משחק מכמה דקות בודדות של גיימפליי בתערוכה, אז נחכה ונראה.

מצאתי דמו של אותו שלב מE3 שנראה ברמה קשה יותר:

אז אולי באמת בתערוכה הם השתמשו ברמה הנמוכה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו פה , איך היה נראה הדמו אם כל רגע המדגים היה נהרג כי הוא היה מותקף בידי ברמה גבוהה?

סיכוי טוב מאוד (שוב כמו שנאמר פה אם אני זוכר נכון) שאפילו השתמשו בGOD MODE וכד'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק נראה ממש טוב, אני רואה שיש שיפור בגאפיקה לעומת ה MW1 או שאני מדמיין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בסדר לי עם הגראפיקה של MW1.

שידרוג גראפיקה = כרטיס מסך חזק יותר = :(

הסר דאגות מליבך (או כיסך..)

מדובר על אותו מנוע שעבר שיפורים ולא על חשבון צריכת כח עיבוד גרפי מיותר

סמוך על אינפיניטי, מנוע גרפי איכותי יש להם ביד.

הם יעשו הכל כך שאפילו מזכירות יוכלו לשחק על המחשב במשרד :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...