2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 116 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סוף שבוע לסיים את הSP?? אתה רציני? אנשים פה לא ילכו לישון עד שהם לא יסיימו את הSP :lol: :lol:

תראה יש את הסינגל בCOD בדרך כלל בין 6 ל10 שעות ברמה רגילה

יש מצב חדש נניח עוד 4 שעות כי אין לי מושג

ועוד איזה משימות קטנות או משהו כזה ניגד עוד שעתים

ניהיה טובים ונגיד 16 שעות סינגל למי שלא רוצה לחפור ולסיים את הכל ברמה הקשה ביותר

אתה חושב שאנשים ישחקו 16 שעות רצוף ?

בכל מקרה אני יחכה לביקורות ורשמים שלכם

מי יודע אולי עוד כמה חודשים אני יקנה משומש ממישהו אם יש אפשרות כזאת בלי ליחסם מהאונלין

קרירין אני מתחיל לקבל את הרושם שאתה לא מתלהב מMW2

לא אני לא אני חושב שמאז COD2 שהיה מצוין הסדרה לא השתפרה מספיק ומבחינת FPS אני מחכה לביושוק 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Xtazy תצחק תצחק אבל שיחקתי בשני הCOD5 ואהבתי הרבה יותר את הסינגל בWII למרות שהמשחקים מאוד דומים רק קמובן הגרפיקה בWII נחותה בהרבה

פשוט השליטה הייתה כזאת מגניבה וזה נתן את כל הכיף

בעניין גרסת הWII של COD4 אני כן ישחק בו אבל זה יותר להעביר את הזמן עד NSMB

אבל תבין שהגרסה הזאת הולכת להיות מאוד דומה לCOD4 בHD מינוס הגרפיקה למרות שיחסית לWII הגרפיקה מאוד טובה

יתר הדברים אונלין\דרגות וכו אותו דבר -יש סימן שאלה על צאט קולי שלצערי כניראה לא יוכנס בסוף אבל דברים אחרים קימים כמו בקונסולות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין איך קוד2 באמת? הוא שווה משחק גם היום? או שישן מדי מבחינת הגרפיקה?

ואני גם צריך להשלים מתישהוא את ביושוק שמושמה נשמע לי סתם מוזר...לא יודע תמונה של צוללן שמן עם מקדחה בתור יד על האריזה,לא ממש מדבר אלי,למרות שממש אהבתי את סיסטם 2 בזמנו. איי מחר בשעה זו אני אהיה עמוק בסינגל...and heaven help the guilty

אגב זה משחק חשוב ראשון שלא ראיתיאף סרטון/טריילר שקשור אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש 2 מפתחות לCOD ורק אחת מהם מחזיקה אנשים שיודעים לפתח לWII

הם הוציאו את COD5 בכל הגרסאות חוץ מהDS ובגלל שיש זמן עד COD7 נתנו להם לפתח פורט לWII של COD4

אם המכירות יהיו טובות הם כניראה יפתחו גם פורט לCOD6 בעתיד

זה הכל

בכל מקרה יצאו עד היום 2 גרסאות של COD לWII וכל אחת מהם מכרה מעל מיליון עותקים

יש סיכוי טוב שגם COD4 ימכור מעל מיליון בגרסה הזאת

קרירין איך קוד2 באמת? הוא שווה משחק גם היום? או שישן מדי מבחינת הגרפיקה?

ואני גם צריך להשלים מתישהוא את ביושוק שמושמה נשמע לי סתם מוזר...לא יודע תמונה של צוללן שמן עם מקדחה בתור יד על האריזה,לא ממש מדבר אלי,למרות שממש אהבתי את סיסטם 2 בזמנו. איי מחר בשעה זו אני אהיה עמוק בסינגל...and heaven help the guilty

אגב זה משחק חשוב ראשון שלא ראיתיאף סרטון/טריילר שקשור אליו.

היום הוא בטח מיושן אז הוא היה פיצוץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם הוציאו את COD5 בכל הגרסאות חוץ מהDS ובגלל שיש זמן עד COD7 נתנו להם לפתח פורט לWII של COD4

לא ממש... :lol:

http://www.gametrailers.com/news/more-call-of-duty-in-2010/1538

It’s not much of a surprise, but just a few days before the highly-anticipated launch of Modern Warfare 2, has confirmed that yet another title will be headed our way in 2010.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לוקח בערך שנה בין COD ראשי למחליפו שכל מפתחת יש לה זמן של בערך שנתיים להפליץ משחק ראשי בסדרה

ככה ש2010 יכול להיות גם עוד שנה בערך כמו שהכותר הזה יוצא בסוף 2009

בכל מקרה בדרך אין להם בעיה להשריץ גירסת לCOD 6 אם אקטיוויזיות תרצה בכל כי כל הכלים כבר הוכנו מאז COD5

תבינו בניגוד להרבה משחקי מולטיפלטפורם שיוצאים גם לWII המנוע הגרפי של COD הותאם לWII ופשוט רץ על הגדרות נמוכות בהרבה

ככה שאין צורך בפיתוח ניפרד ופורטים לפחות בתאוריה יכולים להיות כלים בהרבה

עכשיו גם קאפקום הולכת בדרך הזאת ועושה תאימות לאחד מהמנועים החשובים שלה לWII

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אוקיי קרירי, מחר בערב תיהיה לך ביקורת

בסוף אני אוסף את המשחק מחר בבוקר (ב10 אני שם), יש לי מחר מבחן בהיסטורייה והסתדרה לי המדפסת ככה שדיי מתאים לי להקדיש את יומי למטרות נעלות יותר מסתם בצפר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שTRYARCH [או איך שלא קוראים להם] הם גרועים.

המשחקים שלהם כ"כ בנאלים ומעפנים שזה מעצבן לראות שהם מיצרים משחקים כ"כ גרועים תחת השם "Call of duty"

IW יודעים מה הם עושים והם עושים את זה מצוין. COD1 היה מצוין. Cod2 היה מצוין. COD4 היה מצוין. ו-MW2 הוא היסטריה עולמי.

COD3 ו-World at War של טרייארק היו מחורבנים להפליא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...