2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 115 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

שוחחתי כרגע עם שימי מארקדיה , הוא מבקש מכל אילו שהזמינו את העותק במחיר של 165 ש"ח שיגיעו היום בחצות , הסנטר יהיה פתוח במיוחד לרגל ההשקה

הכניסה דרך שער קסטרו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ביקורת ראשונה לגירסת ה PC של המשחק- הציון 100

Telegraph

Modern Warfare 2 crosses into the must-have category of video games effortlessly. It offers an unmatched shooter experience, a compelling story mode, a slick package of mini missions and a multiplayer which is pretty much unparalleled in depth.

http://www.telegraph.co.uk/technology/video-games/6514124/Call-Of-Duty-Modern-Warfare-2-video-game-review.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לא לפתח ציפיות מוגזמות..לא לפתח ציפיות מוגזמות..לא לפתח ציפיות מוגזמות.."וואוו איזה מזל שאני לא אספיק לקרוא באובססיביות את כל הביקורות לפני צאת המשחק בזכות ההזמנה המוקדמת..מה שכן-100?לא קצת מוגזם?לא זכור לי מתי משחק כלשהו אי פעם קיבל 100..אני מריח כמה 60 דולר ספרים שאקטיויזן חסכו בשביל האתר הזה,אבל אני מניח שאין למבקרים שם יותר מידי ייסורי מצפון בהתחשב שגם ככה בטח היו נותנים לו 90 ומשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוחחתי כרגע עם שימי מארקדיה , הוא מבקש מכל אילו שהזמינו את העותק במחיר של 165 ש"ח שיגיעו היום בחצות , הסנטר יהיה פתוח במיוחד לרגל ההשקה

הכניסה דרך שער קסטרו .

הוא יכול לבקש , לא כולם יכולים להגיע...

אותי נורא מעניין אם מישהו יצליח היום בלילה לשחק או שבאמת המשחק יפתח מחר ב8 בבוקר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת ראשונה לגירסת ה PC של המשחק- הציון 100

Telegraph

Modern Warfare 2 crosses into the must-have category of video games effortlessly. It offers an unmatched shooter experience, a compelling story mode, a slick package of mini missions and a multiplayer which is pretty much unparalleled in depth.

http://www.telegraph.co.uk/technology/video-games/6514124/Call-Of-Duty-Modern-Warfare-2-video-game-review.html

די צפוי שמשחק אם כזה הייפ יקבל ביקורות גבוהות בהרבה אתרים

אותי מעניין היום יותר ביקורות של גימרים רגילים ולא אתרים שמקבלים תקציבי פרסום ...

בכל מקרה איך הם בדיוק בדקו את המולטי המקוון אם הוא לא נפתח באופן רחב עדיין ?

זה בולשיט משחק כזה צריך לבדוק שהאונלין לגמרי פתוח ואז רואים אם יש לאגים\ציטרים \וכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

All aboard the Hype Train! ;D

נקווה שנקבל משחק איכותי שיעלה את הרף בכמה רמות.

אני ממתין לראות איך כל העניין עובד בלי דדיקייטדס, ואז אחליט אם לרכוש.

הסינגל בדוק יהיה אדיר. למרות שנראה לי שהם די הגזימו עם להביא את העלילה לחלל החיצון (ככה לפחות נראה מהטריילר האחרון), אבל אני בטוח שגם את זה הם עשו נהדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שלפני כשבועיים (בערך) הרבה מבקרי משחקים הוזמנו לאירוע של IW (או של אקטיביז'ן) ויצא להם לשחק ולסקר את הSP וMP של MW2...

כן וזה ממש ביקורת מקצועית לבקר ככה משחק שהרכיב אונלין בו זה הרכיב החשוב ביותר :facepalm: :facepalm: :facepalm:

גם ככה את הסינגל אתה מסיים בסוף שבוע שמדובר בCOD

חוץ מזה שים לב ל"הרבה מבקרים הוזמנו לאירוע "

לא יהיה מופתע אם זה כלל טיסות \מלון\כיבוד

תן לי תנאים כאלו ואני מוכן גם לכתוב שברבי מסיבה בקריבים משחק מצוין ועוד למצוא תרוצים למה ;D

ולא לשכוח את תקציבי הפרסום של המשחק ...

בכל מקרה אני יחכה שאנשים בפורום הזה יתחילו לתת ביקורות ורשמים כי הם לא קיבלו כלום מאקטיוויזיון ומהאתר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...