2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 108 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

מה הבעיה עם מה שהוא עשה?

לפי מה שאני מבין, נכון WAREZ וכל זה, לא חוקי.

אבל, נניח אני קניתי את המשחק (כרגע באמת קניתי אותו, דרך , שילמתי אפילו די הרבה!)

ואני רוצה להוריד אותו מבעוד מועד, וברגע שיגיע יום רביעי או משהו, רק להכניס את KEY.

מה הבעיה עם זה?

לי זה נשמע חוקי לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אפילו חברות תוכנה עושות את זה (כמו מיקרוסופט )

לא מבין מה הבעיה.

ככה אני בא, מוריד את זה, וביום שאני משיג KEY (חוקי ששילמתי עליו במיטב כספי) אני מכניס אותו ומתחיל לשחק.

נראה לי עדיף מאשר אחכה שזה יהיה בSTEAM ואז אצטרך להוריד מ יחד עם כל העולם ועוד פה מישראל שזה זז ממש לאט, ואני יוריד את כל ה 12 ג'גה שלו או כמה שלא יהיה באיזה 20 קיי בקושי!

(ככה יורד לי לרוב ב ובמיוחד שיש עומס על השרתים שלהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי היום לארקדיה כדי לשלם להם ,המוכר אמר לי שכבר מחר המשחק יהיה בחנות....היגיוני???

לא עקבת אהה??

ארקדיה מחר בחצות פותחת את החנות כדי שמי שהזמין יוכל לבוא ולקחת ולהנות מהמשחק מבין הראשונים.

מכך נובע שהגיוני שמחר המשחק יהיה בחנות...

יאללה חבר'ה , תפסיקו כבר לדבר על מה שהודלף או לא.

כל עוד זה לא הגיע מהמפיצה/מפתחת באופן רישמי, זה לא חוקי.

יכול מאוד להיות שיהיה Pre-Load בסטים החל מיום שלישי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש יותר מנשק צלפים אחד.

יש איזה ארבע או משהו כזה, בהחלט אמור לספק את כל הצלפים פה.

בכלל לפי מה שראיתי מבחינת נשקים, ממש אין בעיה ויש אין ספור נשקים.

לדעתי המשחק יהפוך מאוד מעניין קצת אחרי שהוא יצא ויתווספו מפות ו SKILLS ומה לא.

אני אישית מעדיף גם לסייים אותו קודם ב HARD ולהנות מכל רגע ולחקור כל ס"מ בכל מפה (ככה שבמקום 10 שעות משחק, יקח לי נניח 14 שעות או משהו כזה) ורק אחרי זה להתחיל לשחק ברשת.

מעצבן שהמחיר שלו קצת גבוה :(

אני מקווה שהם רק יתנו מקסימום תמיכה, יוציאו PATCHES כל פעם שצריך, יעדכנו את המשחק עם מפות חדשות ו SKILLS ומה לא כל הזמן, יוסיפו נשקים ועוד מלא דברים ככה שגם שנה או שנתיים מעכשו (עד שיצא הבא בתור) יהיה כיף לשחק בו כמו שהיה כיף ב 4 !

:jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי בתור אחד ששילם 60 דולר למשחק, מגיע כשקצת ישקיעו בנו!

כשאתה קונה משהו כמו LEFT FOR DEAD וכל אלו, כן יש תוספות כל הזמן, וכנל למשחקים נוספים בסגנון.

לפחות שיפתחו את המנוע שלו ככה שכל אחד יוכל לבנות מפות, משחקונים, נשקים ועוד ולהוסיף אותם למשחק בהורדה ישירה.

וגם (מניח שדיברו על זה, אבל לא קראתי הכל) מעצבן שאין שרתים ייעודים אך ורק למשחק :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...