2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 83 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

איזה צעד מטופש הקטע הזה של השרתים,הריי דווקה עכשיו זה מוריד את הקטע של לקנות את המשחק באופן חוקי,

שום דבר לא ימנע מכמה להוציא מוד פשוט של שרתים ולשחק גם בMW2 בשרתים רגילים פרוצים,

ימצאו דרך לעקוף את הטיפשות של אינפיניטי,

את הפריאטים אין דרך לעצור,רק למזער נזקים,והדרך הנ"ל רעיון מטופש :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוקסין, היש ברשותך קונסולה כלשהי?כי לפי הדרך שאתה מדבר אני יכול להניח שגם אם יש, לא שיחקת במשחקי ...

קודם כל המשחק מוגבל ל16 איש בשרת רק לקונסולות. במחשב זה נישאר 32.

שנית-חוסר של קהילה ישראלית לא דבר שממש מדאיג אותי, קרא לי סנוב וכו' אבל אני זוכר טוב מאוד מה היה הולך בשרתים של COD4 כששיחקתי בהם, הן בPRO MOD והן בפאבליק... בצ'אט לא הייתה מילה אחת שהיא לא קללה, הן בפרוץ והן במקורי. שלא לדבר על הדרך בה אנשים משחקים... כך שלפחות בשבילי חוסר קהילה ישראלית לא נחשב כחיסרון.

שנית למצוא משחק בBF BC או 1943 לוקח שתי דקות גג. מערכת מציאת השרת מחפשת אותו לא רק לפי הדרגה, אלא גם לפי יחס הK/D, הזמן שהשחקן משחק וכמות הניצחונות וההפסדים, כך שאם יש לך סקיל מסויים הסיכוי שתתקע בשרת של נובים ותעשה בהם שפטים שואף ל-0.

שלישית בן דוד שלי השתתף בבטא הסגורה, הוא בהלם מהמולטי. אני מאמין לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי ששם לב, המשחק תומך ב Cloud

זה אומר שכל השירות של המשחק + הדרגה נשמרים בענן של סטים ויהיו זמינים על כל צרה שלא תבוא.

לגבי מספר השחקנים במולטי, אף אחד לא יודע מספרים אבל קחו בחשבון שהמפות ביחס ל COD4 גדלו

בנוסף גם הרחיבו את ה killstreaks כשהכי ארוך יהיה 15 כך שאני לא מאמין שהם לא חשבו על זה ויגבילו את מספר השחקנים.

כל ה IWNET הזה הוא שיטה חדשה וצריך פשוט להמתין ולראות איך יעבוד, כל מה שכולם כותבים ברחבי הרשת הם ספקולציות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Valve ואקטיביז'ן הכריזו היום על שיתוף פעולה כך שכל גירסת ה PC לכותר המתקרב תעבוד תחת חבילת Steamworks

http://www.bjorn3d.com/viewnews.php?id=3842

כל עותק כולל עותקים פיזיים של המשחק יחייבו התקנה של סטים למי שאין.

זה אומר שהעידכונים של המשחק יהיו אוטומטים דרך סטים, כמו כן ה Achievements וכמובן אפשרות הענן המבורכת.

חבילת ה Steamworks מאפשרת למפתחים/מפיצה שימוש מלא בכל הפיצ'רים שיש בסטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת טוב מאוד, אבל אני זוכר שלסטים היו לא פעם ולא פעמיים בעיות התחברות והורדת עדכונים.

אם זה תוקן [אני לא משתמש בתוכנה כבר המון זמן] ורק היתרונות נשארו אז ויוה לה פראנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת טוב מאוד, אבל אני זוכר שלסטים היו לא פעם ולא פעמיים בעיות התחברות והורדת עדכונים.

אם זה תוקן [אני לא משתמש בתוכנה כבר המון זמן] ורק היתרונות נשארו אז ויוה לה פראנס.

יותר בעיות של הספקיות בארץ עם סטים. *אהמ* 012 *אהמ*...

הייתה תקופה של חודש+ שפשוט לא הצלחתי להתחבר לסטים מה לא ניסיתי, ואז מישהו אמר לי יום אחד ש-012 פתרו את הבעיה. מעניין, פתאום זה התחבר בשנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...