מחפש מצלמה אולטרא-קופקטית עם יכולות וידאו טובות ככל האפשר (עד 2K). - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מצלמה אולטרא-קופקטית עם יכולות וידאו טובות ככל האפשר (עד 2K).

tmpusr

Recommended Posts

ראשית - רב תודות לשניכם!

אז זה משאיר רקת את הSONY מסדרת TXXX כולשהי. בדוק ע"פ מחירים ונתונים.

למה דווקא סדרת T ולא W270/W290 למשל שיתרונה בעיקר בזווית הרחבה, הזום והמחיר השפוי בהרבה? בגלל מסך המגע?

שוב, כדאי לך לבדוק את הSD880.

יש לה את כל מה שאתה מבקש.

אם אתה רוצה גם צילום HD יש לך את הSD780.

ה-880 שוקלת כמעט 200 גרם וללא HD. ה-780 כבר סבירה יותר (160 גרם) ועם HD אבל עם זום X3 ועדשה לא רחבה - במחיר זהה ל-W290 של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שהדגשתי כמה פעמים כאן ובת'רד המקורי - הדגש על יכולת בגודל קומפקטי ככל האפשר.

אם כך אל תצפה ממצלמת סטילס ליותר מדי כי יכולת הוידיאו שלה משנית בלבד.

שווה לבחון את ה-MINO או את ה-SD780.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה-SD780 שאלתי מדוע היא ולא ה-W290 של סוני:

ה-880 שוקלת כמעט 200 גרם וללא HD. ה-780 כבר סבירה יותר (160 גרם) ועם HD אבל עם זום X3 ועדשה לא רחבה - במחיר זהה ל-W290 של .

לגבי ה-MINO פתחתי ת'רד שלם בנושא... פשוט במחיר הזה כבר חבל לא לקבל בנוסף לוידאו גם יכולות סטילס.

השאלה הגדולה היא מה ההבדל בפועל בין איכות הצילום של ה-MINO ואיכות הוידאו של מצלמות הסטילס הקטנות שהוזכרו כי אני כמעט בטוח שמבחינת פרמטרים טכניים דווקא מצלמות הסטילס עדיפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

רק עניין פעוט שנראה לי חשוב עבור גונן:

אין יכולת לבצע זום בזמן צילום .

אבל נראה שלרוב המצלמות בקטגוריה/תקציב אין את היכולת הזו משום מה.

ל TZ7/ZS3 דווקא יש, בנוסף לעוד הרבה דברים טובים, רק המחיר מצליח קצת לצנן את ההתלהבות - חריגה של כ 250 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי Panasonic FX37

- אולטרה קומפקטית (146 גרם)

- טוח זום 25-125

- HD וידיאו (720p)

- יצוב תמונה

זוכת ההשוואה הקבוצתית של dpreview למצלמות אולטרה ב 2008

http://www.dpreview.com/reviews/Q408slimgroup/page15.asp

נשמעת אפשרות מבטיחה למדי - ניגש לקרוא...

^

רק עניין פעוט שנראה לי חשוב עבור גונן:

אין יכולת לבצע זום בזמן צילום .

אבל נראה שלרוב המצלמות בקטגוריה/תקציב אין את היכולת הזו משום מה.

ל TZ7/ZS3 דווקא יש, בנוסף לעוד הרבה דברים טובים, רק המחיר מצליח קצת לצנן את ההתלהבות - חריגה של כ 250 ש"ח.

זה באמת פיצ'ר חשוב מניסיוני ולמיטב הבנתי סדרת ה-T של סוני כן מאפשרות זום בזמן (אבל המחיר :pissed:). אגש לבדוק.

^ גונן כבר פסל את המצלמה הזו עקב משקל וגודל (הוא מחפש אולטרה קומפקטית)

אני באמת מחפש אולטרה קומפקטית אבל ככל הנראה, כמעט כל המצלמות שמשתלמות למחירת ולתמורה שוקלות בסביבה הזו פחות או יותר.

עדיין לא נואשתי מלמצוא שתתן את רוב המאפיינים ב~100 גרם (ודאי לא זום מעל X3 למשל) אבל צריך להיות ריאליים.

לאחר סינון ב-Dpreview המעולה, אלה המועמדות במשקל עד 150 גרם (כולל סוללה) עם 720P

ultracompact.th.jpg

* הקלה ביותר (110 גרם!) היא ה-Casio EX-S270 עם 720P, זום X4 ועדשה רחבה (לא יודע אם אפשר לעשות זום בזמן וידאו).

* ה-T900/T90 אמנם שוקלות ~150 גרם אבל דקות בהרבה (15 מ"מ לעומת 22 בשאר) עם 720P, זום X4 אך עדשה לא-רחבה ומחיר בשמיים.

* ה-FX37 שוקלת כמו ה-T900 אך בעובי 22 מ"מ אבל עם עדשה רחבה במיוחד וזום X5 (וגם מחיר זול יחסית של ~1250 ש"ח).

* כבדה ויקרה בהרבה (~2K) היא ה-DMC-TS1 ששוקלת כמעט 200 גרם אבל היא מוקשחת, עמידה למים ואבק וכוללת 720P עם זום X4 וזוית רחבה. מצד שני ממה שהתרשמתי איכות התמונות שלה פחות מממוצעת בהשוואה לשאר (ועדיין ככל הנראה עדיפה על כל מצלמפון כיום (בכל מחיר) וה-720P שלה רחוק מלהיות באמת HD (אבל שוב - טוב ככל הנראה מכל מצלמפון בשוק). אני מעלה את האפשרות רק בגלל המאפיינים "חסיני הילדים" שלה לאור השימושים הצפויים.

תודה לכולם על העצות - אני ממשיך לחפש וכל עצה תתקבל בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, אבל שוב - זה לצילום מזדמן של סטילס/וידאו ולא כתחליף מלא למצלמת הסטילס/וידאו שיש לי.

מהסקירות שקראתי הם מגיעים בפועל ל~20FPS ב-720P שזה גם לא רע בכלל בשביל מצלמפון. עם זאת, איכות הסאונד מזעזעת - 8KHZ בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...