מחפש מצלמפון טוב ולא יקר עם GEOTAGGING. איך ה-SE-T700/C902 לדעתכם? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מצלמפון טוב ולא יקר עם GEOTAGGING. איך ה-SE-T700/C902 לדעתכם?

tmpusr

Recommended Posts

לאור הת'רד המקביל:

עריכה: כל הת'רד הזה נעשה רלוונטי ודחוף בהרבה כיוון שאתמול איבדתי את ה-K800i הנאמן שלי ואני תקוע אפילו בלי יכולת לצילום סטילס ראויה לשמה.

לאור המחירים המאוד-גבוהים של מצלמפונים טובים, אני שוקל ברצינות לקנות מצלמת סטילס אולטרא-קומפקטית עם יכולות וידאו טובות ולקנות פלאפון זול ופשוט במקום. גם אחסוך את חבילת הגלישה שאין לי כל שימוש בה, גם פחות קרינה, פחות תשלום לחברות הסלולר ואיכות סטילס/וידאו עדיפות בהרבה.

נתקלתי ב-C902 עם מצלמת 5MP ויכולת GeoTagging שהוכרז כמצלמפון הטוב ביותר כיום (במחיר שפוי) ובאחיו הזול והקליל - ה-T700, שניהם בסביבות 1300 ש"ח.

מה דעת המומחים כאן, בדגש על איכות הצילום? כל השאר לא מאוד מעניין אותי (ראו בת'רד המקורי למה). יש לו יכולת כלשהיא?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה K800 שלי מוציא תמונות יותר טובות מה c902 של חברה שלי.

בכלל ה C902 בנוי לא טוב, הוא שביר והמנגנון של המצלמה יכול להידפק בקלות.

המצלמה שלו עדיפה רק כשיש אור יום, אבל במקרה כזה ה K800 מוציא תמונות מספיק טובות לדעתי.

יש את ה N82 של , אין לי נסיון איתו אבל לפי הביקורות הוא טוב מאוד, ויש לו XENON.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את ה N82 של , אין לי נסיון איתו אבל לפי הביקורות הוא טוב מאוד, ויש לו XENON.

ה-82 עולה עוד לפחות 500 שקל מהתקציב שלו, אך בהחלט טוב בכל פרמטר.

ה-C902 מציג יכולות צילום ממוצעות מינוס לצערי ואכן אני יותר אוהב אפילו את ה-K800. יכולות הוידיאו של שניהם עלובות. ה-N82 לעומתם מציג וידיאו מרהיב יחסית עם רזולוציית VGA עם קצב מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהוא יותר גדול באופן משמעותי. אבל יש לו מסך גדול יותר וזה כן משמעותי.

מסך גדול בהרבה, והוא אכן עבה יותר, אבל עם איכות הבנייה הבאמת מביכה של ה-C902 זה לא משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע בקשר ל GEOTAGGING, אף פעם זה לא עניין אותי.

דווקא בשבילי זה ה-killer Feature - אני מצלם מאות בשנה ואח"כ לך תדע איפה צילמת מה/מי, במיוחד שכיום עוברים כמה שבועות (ועשרות אירועים מקומות) עד שאתה נאלץ "לרוקן" את כרטיס הזיכרון. לכן זה בכותרת.

מסך גדול בהרבה, והוא אכן עבה יותר, אבל עם איכות הבנייה הבאמת מביכה של ה-C902 זה לא משנה.

עד כדי כך? במה זה מתבטא? גם ה-T700 בעייתי מהבחינה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, כדאי שתנסה ותשחק קצת עם המכשיר ביד כדיי שתרגיש עד כמה אאייכות בניה "ירודה" כי כל אחד וההגדרות שלו. זה יעזור לך לקבל קצת רושם על המכשיר. תבקש מחבר/ מכר/ חבר לעבודה/ חנות פרטית לשחק קצת במכשיר ואם אפשר לראות צילומים של הפלאפון ואז תחשוב אם לקנות או לא.

ולסופו של דבר- מה היה לך רע ב-K800I? סה"כ זה מצלמפון יחסית טוב וזול להיום- 700 שקל בערך מחודש מחנות פרטית (חדש 900 בערך).

נ.ב-

טיוג גאוגרפי זה דבר קריטי מאוד? אני מבין שזה אופציה מאוד מגניבה אבל זה דבר "נדיר" וצריך לחפש בשביל זה מכשיר שכולל מקלט/ תכונה שכזו מה שמסבך ת'עסק ומצמם את האפשרויות. אם תקח נפרדת אני מבטיח לך שרוב הסיכויים תצלם פחות, זה לרוב לא נוח כמו פנימי בטלפון שתמיד עליך וגם אין טיוג גיאוגרפי. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שזכור לי הוא בעייתי הרבה פחות מהבחינה הזאת, אך לא זוכר בוודאות.

K800 אכן לא רחוק יותר מדיי משני הדגמים שהצעת כאן, אין כאן איזה קפיצה משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בשבילי זה ה-killer Feature - אני מצלם מאות תמונות בשנה ואח"כ לך תדע איפה צילמת מה/מי, במיוחד שכיום עוברים כמה שבועות (ועשרות אירועים מקומות) עד שאתה נאלץ "לרוקן" את כרטיס הזיכרון. לכן זה בכותרת.

ביידיפולט לא, אבל יש אפליקציה לכל סימביאני שעושה את זה...

http://www.mobiletopsoft.com/symbian/freeware/tag/geotagging

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

K800 אכן לא רחוק יותר מדיי משני הדגמים שהצעת כאן, אין כאן איזה קפיצה משמעותית.

ה-K800 שלי אבד וה-T700 קטן ודק ממנו משמעותית, עם מצלמה די דומה + GeoTagging ובמחיר לא רחוק.

ביידיפולט לא, אבל יש אפליקציה לכל סימביאני שעושה את זה...

זה בתנאי שיש לו (מה שמייקר את הטלפון וגם "עושה" אותו שמן וכבד יותר - ודאי בהשוואה ל-T700 הדקיק).

ה-GeoTagging של דגמי הנ"ל מדוייק הרבה פחות כי הוא מבוסס על מיקום אנטנות (~200-300 מטר שגיאה) אבל זה מספק אותי בהחלט.

חוץ מזה, אני לא חובב סימביאן במיוחד - אוהב את הנייד שלי פשוט ומהיר. מצד שני אין לי בעיה להתרגל אם זה באמת מצדיק.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עולה כ~1400 ש"ח בחנויות, 720 ש"ח במבצע החדש של סלקום או 0 ש"ח למדברים מעל 150 ש"ח (גדול עלי) + 23 ש"ח X36 על חבילת גלישה מיותרת לחלוטין.

K800 עולה כ~1000 ש"ח חדש עם מקשים בעברית, כבד ועבה בהרבה וללא GEOTAGGING כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...