איזה כרטיס מסך יכול להריץ את CRYSIS על HIGHEST DETAIL? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה כרטיס מסך יכול להריץ את CRYSIS על HIGHEST DETAIL?

STRENGTH

Recommended Posts

סורי אבל ההמתנה לכרטיס המושלם כנראה תמשך לנצח כי אי אפשר להביס את המערכת.

כל מי שמתפאר במערכת הטובה ביותר והיקרה ביותר אין לי ממש מה להגיד לו חוץ מ "פתח שעון, יש לך 30 יום להנות ממנה עד שייצא הדבר הגדול הבא, זוז!"

הדרך הנכונה ביותר לבחור חומרה היא קודם כל לראות מה אתה רוצה מהחומרה למשל:

אוקיי, יש לי פה מסך 20'' ברזולוציה של 1680X1050 ומחשב ישן, אני רוצה להריץ את ASSASSINS CREED, UT, CRYSIS ומשחקים רבים על הגדרות טובות ולהנות מהמשחקים, עומדים לרשותי ככה וככה שקלים, בואו נבנה מפרט טוב ומאוזן שיספק לי את הביצועים שאני צריך, ויהווה אופציה טובה אולי לשדרוג של מעבד\זכרון\כרטיס בעתיד.

ולא:

אוקיי אני רוצה מערכת מפלצתית סתם כדיי שאוכל להתעלל בהגדרות לא הגיוניות במשחקים הכי חדשים היום, לזרוק שקל ולהתחרט בעוד כמה חודשים על כמויות הכסף הענקיות ששפכתי כשלחברים שלי יש מערכת חדשה שהם קנו אותה בזול והיא טובה יותר משלי.

אני מקווה שהבנת לאן אני חותר פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני חושב שהבנתי אבל לא מאלה שקונים מחשב כל שנתיים..אני קונה פעם ב-5 שנים מחשב טוב וזה אמור לסדר אותי להרבה זמן.

בכל מקרה גם אם הייתי כמו הרוב פה בפורום שכל שנה משדרגים או כל שנתיים קונים מחשב חדש,אני לא חושב שהייתי יודע מה לעשות עם אותו מחשב אחרי זה.

יש לי עכשיו בבית כבר 5 מחשבים לא יהיה מקום לעוד מחשבים ואני לא מתכוון למכור אותם.

אני רק רציתי שאותו מחשב שאני הולך לקנות יוכל להריץ CRYSIS בצורה מושלמת ממש התלהבתי מהגרפיקה של המשחק שהוא יצא זה היה נראה לי בפעם הראשונה ממש אמיתי!

אני כבר לא מחפש את הכרטיס המושלם אני רוצה שרק CRYSIS יעבוד טוב השאר לא משנה לי כל כך ;D

אני לא יודע מה אני יעשה אני באמת רוצה שהמשחק יעבוד עם פילטרים והכל..זה מצחיק שמשחק שיצא 2007 עדיין מקשה על כל כרטיסי המסך שיש היום אולי אני יחכה לכרטיסי המסך החדשים שמעתי שהולך להיות בקרוב DX11 וכרטיסים יותר חזקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתחרר מדפוס המחשבה של קניית מחשב להרבה זמן ואי שידרוגו, זאת תפיסה שגויה מיסודה.

ואם אתה לא צריך מחשב אין שום סיבה לא למכור אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכמה נגיד אני יוכל אחרי זה למכור את המחשב?

נגיד אני קונה היום מחשב ב-5000 ש''ח ובעוד שנתיים אני ירצה למכור אותו אני חושב שמחיר לפחות ירד לחצי במקרה הטוב זה הפסד רציני של כסף אם חושבים על זה. (יד שניה)

האמת אני קונה מחשב פעם נגיד ב 5-6 שנים ומשדרג אותו לפעמים כמו הוספת או החלפת כרטיס מסך ככה אני עושה בדרך כלל.

אולי מה שאני עושה זה לא מתאים לגיימר רציני אבל זה עדיין חיסכון בכסף :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי תקופה כל כך ארוכה אין טעם לשדרג מחשב וטהכנולוגיה תתקדם כל כך שלא בטוח שתהיה תאימות בין החלקים החדשים למחשב כזה (סביר מאד שלא).

אי אפשר לצפות ממחשב גיימינג להחזיק כל כך הרבה, הוא דורש שידרוגים תכופים יותר (פעם בשנה וחצי-שנתיים לכרטיס מסך לפחות) ולכן לא כדאי להוציא יותר מדי בפעם הראשונה כי זה יתיישן כמעט באותה מידה אבל יוצא שבזבזת יותר כסף שיכול היה ללכת אחר כך לשידרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש משנה כי קרייסיס בנוי על הפנים , זה נראה כאילו אף כרטיס לא יריץ אותו חלק עם כל הפילטרים (למרות שזה לא ממש משנה)

אנשים חייבים להפסיק לקחת אותו בתור מדד או בתור דרישה למחשב חדש , אם משחק שיצא לפני שנתיים עדיין לא רץ חלק על כרטיסים חדשים זה כבר היה אמור לסמן לכולם שהוא מתוכנת באופן גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, אני הלכתי בנוסחה הפוכה- במקום להעלות רזולוציה, להגדיל את מרחק הצפיה.

המחשב מחובר לטלויזית LCD של 32" ב 1366X768, פילטרים על AAX4 AFX8, וגם קרייסיס רץ במקסימום ככה על ה 4850 הבודד שלי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיד שלא שמים לב לפילטרים זה כמו להגיד שלא שמים לב להבדל בין HD לשידור רגיל - יש הבדל , ובחלק מהמקרים הוא מורגש (עיין ערך המשחק החדש של WOLVERINE) - מה שכן הוא לא בתקן חובה !

אם אתה רוצה , זוג 285 יריצו את המשחק על ההגדרות המקסימליות , ואולי גם 295 - אבל זה בהחלט לא שווה את המחיר הנדרש !

לכן אל תשכח שהחיים הם פשרה אחת גדולה וצריך להתפשר , אלא אם כן יש לך בוחטה של כסף ולא אכפת לך סתם לשרוף אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר שטויות הוא רץ לחבר שלי על GAMER מעולה עם 9600GT

זה שיש אנשים שיש להם מחשב משנת 2001 שלא יתפלאו למה הוא לא רץ להם כלל

ומה לעשות שאי אפשר להישאר באותו דרישות ומנוע גרפי.

נכון שהמשחק כבד מן הרגיל אבל אתה לא יכול להגיד "בנוי מחורבן"

הוא משחק מדהים /מושקע ואני פשוט מוריד את הכובע לאלה שעשו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך להתפשר על רזולוציה 1440X900 ושמתי במשחק את ההגדרות הכי גבוהות שניתן כולל הפילטרים

וזה לרוב נע בין 32-37

שיש מקומות[אחוז קטן מהמשחק שזה מגיע ל29-28]

והכרטיס מסך שלי GTX285 עבר O.C

Core 744/shader 1555/memory 1430

בשורה התחתונה אל תשקיע במערכת יותר מדי

לא מרגיש הבדל באמת בכל הפילטרים והאלה

אז למה אני משחק אתה שואל רצון מטומטם לריץ את המשחק על "הכי" גבוה וזה באמת סתם זורק אותך למטה מבחינת FPS בלי שיפור שמצדיק רכישת כרטיס בעלות של 2000 .

נכון שהמשחק כבד מן הרגיל אבל אתה לא יכול להגיד "בנוי מחורבן"

הוא משחק מדהים /מושקע ואני פשוט מוריד את הכובע לאלה שעשו אותו.

אתה סותר את עצמך...

עם כרטיס כמו שלך שנחשב הכרטיס הכי חזק היום עם אחת ואתה מתפשר על רזולוציה ואתה לא מקבל יותר מ40 FPS ושיש לך ירידות מתחת ל30 FPS משמע שהמשחק בנוי על הפנים (לא מבחינת גרפיקה אלא מבחינת התכנון שלו).

זה שהוא כיפי והוא נראה טוב ומבחינת פיזיקת משחק הוא מדהים זה עדיין לא משנה את העובדה שהוא תוכנת בצורה גרועה.

חוץ ממנו ומוורהד , נכון שאין עוד משחקים שבהם אתה מתפשר על רזו' ופילטרים? (וגם אם יש אתה יכול לספור אותם על אצבעות יד אחת ועדיין ישארו לך אצבעות פנויות ביד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפה ועד ולהגיד שהוא בנוי מחורבן זה קצת הגזמה

אני אישית רוב המשחק מקבל 30 FPS או יותר נדיר שיש ירידה מתחת לזה

ואף אחד לא אמר שצריך להריץ על 16XQ אפשר חצי מזה .

וקשה להבדיל בינהם

גם רידיק לדוגמא החדש אם אני מפעיל על MSAA16X הוא חותך לי את ה FPS מ75 ומעלה ל30

בשורה התחתונה: שאראה משחק שנראה כמוהו שרץ יותר טוב אולי אוכל להגיד משהו לא בסדר במנוע שלו

הוא פשוט נראה מדהים.

http://i41.tinypic.com/rrun2w.jpg

http://i42.tinypic.com/im4fas.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בתמונות האלה דרוש AA, לפחות X2 ומומלץ X4, יכול להיות זה בגלל שאני מסתכל על פריים בודד ולא במשחק וזה גם רזלוצייה גבוהה, אבל באמת שאין סיבה ליותר מAAX4 ב1920x1200 והרבה פעמים אפילו אפשר לוותר עליו בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינני מבין,זה דיון קרייסיס או דיון על כרטיס לבחור?

פותח הדיון,הרצה של משחק מתבססת על עיקרון השילוש:

מעבד

זיכרון

כרטיס מסך

ופה זה נגמר,אין הרצאות ואין שומדבר אחר.

כשתהיה בטוח במפרט שלך נוכל לעזור לך יותר עד אשר זה יקרה הדיון מוצה.

ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...