המלצה למסך 19-22 תקציב עד 1500 גג - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך 19-22 תקציב עד 1500 גג

Patriarch

Recommended Posts

בעקרון השימושים הם EBOOKS IRC וקצת משחקים. אולי אחרי כמה זמן אקנה מסך נוסף באותו גודל שיהיה כפול אם זה חשוב

ואלא אם כן יש סיבה רצינית (פחות ארטיפקטים \ טשטושים ) עדיף להשאר באזור ה1000 (מה שחשוב שהתמונה תהייה חדה ז"א בלי הקטע שטקסט בלי CT נהייה מטושטש באופן מגעיל ועם מין הילה מסביב וכו') נראה לי גם DPI גבוהה מדי לא חשוב . ושיהיה רחב כמובן

בקיצור מה שהכי חשוב זה אמינות כבר היו לי הרבה כאבי ראש עם מסכים ואני לא רוצה להרגיש תקוע...

בקשה מיוחדת היא שאפשר יהיה להוריד את הבהירות במסך באופן סביר\גמיש ושלא יהיה מאוד בוהר (יש לי מעין חרא בעיניים קוראים לזה floaters וזה נראה כשיש אור חזק ומפריע להתרכז )

הכרטיס מסך שזה יתחבר אליו זה נראה הHD4770 או HD4870 תלוי מאוד , כנראה הראשון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.....נראה לי מותר להקפיץ פעם ביום לא? תקנו אותי אם אני טועה

בכל אופן האם מבחינה של עבודה מול טקסט לדוגמה פאנל E- יותר טוב מTN אלא רק מדובר משהו ממש משני כמו זוויו צפייה רחבות מאוד וזהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך,

פאנל E- מותאם בעיקר לתוכנות עריכה/גרפיקה והשינוי במשחקים/טקסט/גלישה בינו לבין מסך בעל פאנל TN איכותי היא באותה הרמה ובכלל לא מורגש וחבל על הכסף אם המסך מיועד לטקסטים/משחקים וגלישה.

המלצה שלי:קניתי את הSAMSUNG T220 בעל ניגודיות של 1:50000 והוא בעל פאנל TN איכותי ומסך מדהים במשחקים (ללא מריחות,ובסרטים),נראה יפה מאוד/אלגנטי ומגיע עם תוכנה להתאמת צבעים ועומק צבע בצורה טובה מאוד.

עם תג מחיר של 1100-1300 זה המסך בשבילך (לפי דעתי),מסך שעולה בכמה רמות על מתחריו (DELL, וכו').

החיסרון היחידי שלו שציפיתי שתהיה לו יציאת HD אך התאכזבתי.בכל מקרה יכול לשמש כמסך באופן מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום , אכן חשבתי על המסך הנ"ל למרות שהעיצוב שלו לא כ"כ יפה בעיניי (לא אוהב כל הגלוס הזה זה מזכיר בלי בכלל במחשבים את המקינטוש ץ אני מעדיף עיצוב קלאסי )

חשבתי גם על 2243BW של שקראתי עליו ביקורות טובות (והוא עולה פחות ויש לו אופצייה לכיונון גובה)

מה דעתכם עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-2243BW בהחלט מומלץ. הוא לא נופל מה-T220, ובהחלט יש כאלה שסולדים מהעיצוב של ה-T220 ודומיו.

עדיין, ה-2209WA עדיף, אם אתה יכול להשקיע את העוד קצת כדי לרכוש אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2209WA עדיף כן אבל במחיר הזה אני יכול לרכוש שני מסכים .

נץב תודה על האישור\עזרה סוףסוף (חח זה לא הנושא הראשון שאני שואל ולא השני)

וחוץ מזה הבנתי שעוצמת האור בדל חזקה מאוד..... ---> גורם לפלוטרס להיות נראים ---> מוריד את החוויה מכל איכות צבע או תמונה שתהייה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...