מחפש כרטיס מסך בסביבות ה800 שקל, אפשרות לחריגה, תודה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש כרטיס מסך בסביבות ה800 שקל, אפשרות לחריגה, תודה

dante123

Recommended Posts

שלום לחברי הפורום

אני כבר הרבה זמן לא מתעדכן בתחום הזה, לכן אני ממש אעריך את עזרתכם פה! :hi:

אז ככה, המפרט הנוכחי שלי כתוב מימין, הצטיידתי בספק שנחשב למעולה בזמנו (אנרמקס ליברטי 400 וואט) כי ידעתי שאני אשדרג, אבל מצפיה בסטיקי ''כרטיסים מומלצים'' התחלתי להכנס לפאניקה (בערך ;D), כי כתוב שהכרטיסים בטווח המחירים שלי דורשים 400 וואט ומעלה! ואני לא יודע איך הספק שלי יעמוד בזה

לכן אני אעריך את זה אם מישהו יבהיר לי את המצב בדיוק.

דבר שני, לוח האם שלי הוא M2N-E שגם נחשב לחזק כשקניתי אותו, וכידוע לי הוא תומך בכל הנתונים שכרטיסי מסך בימינו צריכים (אני לא מדבר על הSLI למיניהם שדורשים מערכת של חנקן נוזלי ;)), בטווח המחירים שציינתי.

עוד דבר (מצטער על החפירה הקלה), שדרגתי לאחרונה ל3 GB של ראם, וזה לא ממש שיפר את האיכות שבה המשחקים רצים. זה תקין? מה היחס בין יעול של כ''מ טוב להרבה ראם? הגיוני שראם יהיה פחות חשוב.

בעקרון אני רוצה כ''מ שיריץ את המשחקים החדשים ב...מדיום high שכזה? עם רז' של 1280X1024 (יש לי מסך 19 אינץ' רחב אבל אני לא רוצה להיות חזיר :P) ועם פילטרים גם בינוניים. אני מדבר על הרידיק החדש ועל הTOTAL WAR, בנוסף למבול שיבוא עוד מעט. עד כמה השאיפות שלי עומדות בתקן הנורמלי? ;D

בעיקר שיריץ את הtotal war החדש בצורה טובה למדי ומעלה, כי הוא המשחק שאני בעיקר משדרג את הכרטיס בשבילו.

תודה מראש וסליחה על הכתיבה המסיבית, יום טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההיענות!

אז לגבי ההודעה של deelad, אני מצטער אבל לא הבנתי כלום לגבי המוצר. כמו שאמרתי אני לא מתמצא בשוק כבר.

דניס- אני מעדיף להמנע מאוברקלוקינג. אתה חושב שזה הכרחי עד כדי כך שזה יהיה צוואר בקבוק?

לגבי הזכרון- כמו שאמרתי, הוספתי ולכן יש לי כרגע 3 ג'יגה ראם. זה מספיק, לא?

ולגבי הספק- הוא לא יהיה בעיה לפי מה שהבנתי, תקנו אותי אם אני טועה.

יש עוד הצעות לגבי כרטיסים בסביבה הזו? או אני ממש ממש אשמח אם תוכל לתת לי עוד פרטים על ה4770, כמו למשל ביצועים שלו במשחקים.

תודה רבה!

עריכה: יש ששווים יותר בטווח מחירים קרוב (50 יותר, 100 יהיה מאוד לחוץ אבל רק אם כדאי)? בעקרון אני מתכוון להוציא 850 מקסימום אבל קרוב ל900 שזה המקסימום שמגרד את המקסימום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה דיון גדול על ה - HD4770 עם המון ביקורות בעמוד הראשון שלו, אתה מוזמן להתרשם (מחירו מתחיל מ - 550 ש"ח).

הספק יחזיק בקלות את הכרטיס הזה מאחר שהוא צורך מעט מאד יחסית.

כמות הזיכרון הזאת תספיק.

OC הוא הכרחי בשביל להימנע מיצירת צוואר בקבוק לכרטיס, התדר הבסיסי של המעבד שלך נמוך מאד.

כמו כן צריך מעבד חזק בשביל EMPIRE: TOTAL WAR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, תודה.

עוד כמה דברים קטנים:

מה זאת אומרת מתחיל מ550? 800 זה עם מיוחד או משהו?

אין כרטיסים יותר טובים במחירים קצת יותר גבוהים?

אפשר שהחנות עצמה תעשה אוברקלוק? אני ממש מעדיף שלא להסתבך עם זה.

זה עדיין נשמע לי קצת הזוי הקטע עם המעבד, הרי במשחקים רוב הנטל נופל על הזכרון והכ''מ...זה בגלל הפיזיקה שבמשחק? שדורש עוד מאמץ?

וד''א, מה לגבי משחקים כמו הרידיק החדש? וdark sector? איך ירוץ לפי דעתך?

עריכה: בדקתי קצת, ולא עדיף את הHD4850? או הGTS250? האמת היא שהATI מצטיירים לי כעדיפים מבחינת העלות\תועלת בנתח הזה של השוק, אני צודק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראת את הביקורות שאתה שואל על HD4850/GTS 250 ? הם עולים הרבה יותר ונותנים +- אותם ביצועים.

אין צורך בכרטיס חזק מה - HD4770 לשימושים שלך, הוא יעשה את העבודה מצוין.

ברזולוציות נמוכות כמו 1280X1024 למעבד יש חלק לא קטן בביצועים במשחקים.

לא נראה לי שחנות תעשה OC למעבד ישן כזה ועוד לאחד שאתה לא קונה אצלה כרגע.

DARK SECTOR לא אמור להיות כבד בכלל לפי ההערכה שלי.

רידיק רץ טוב מאד על כרטיסי ATI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אחרי שקראתי קצת, הבנתי מאיפה אתה בא אבל גם ראיתי של4850 יש יתרון קטן על פני ה4770 והוא במיוחד מתלבט ברז' גבוהות. לא כך?

עכשיו, הבעיה העיקרית שלי בעניין היא- נגיד ואני אקנה 4850, אני לא יודע עד כמה המעבד יהיה צוואר בקבוק...ויכול להיות שהוא יגביל את הביצועים של הכרטיס עד כדי כך שה4770 כבר יהיה עדיף (הרי אין בעיית צוואר בקבוק ב770).

אז זו באמת דילמה...ההפרש הכספי הוא לא בעיה, אבל השאלה היא מה כבר יהיה עדיף מבחינת ביצועים (אני כנראה לא אעשה למעבד). מה אתה אומר?

בנוסף אני אשמח אם תמליץ לי על חנות שנמצאת בכפ''ס (או בת''א, גם אפשרות...ואני מתכוון באמת ת''א ולא ביהוד או משהו) שמוכרת את הכרטיס הנ''ל.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל במחיר בין ה - HD4850 ל - HD4770 לא מצדיק את עצמו בכלל, ה - HD4770 משתלם הרבה יותר.

יהיה צוואר בקבוק עם כל כרטיס ברמה סבירה כמו 9800GT/GTX/GTS 250 או HD4770/4830/4850.

הנה הכרטיס בחנות עם סניף בכפר סבא - http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=871

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, שוכנעתי, שכנעת (גם בעקבות זיגזאג שאני סומך על המילה שלהם), אני אקח את ה4770.

עכישו, שאתה אומר שיהיה צוואר בקבוק גם ל4770, עד כמה יהיה? בטוח שהוא יהיה פחות מוגבל ביכולות עקב כך שהוא טכנית פחות מתקדם מאשר ה4850, אבל עד כמה? כי אני הייתי בטוח שהמעבד לא ישפיע על כרטיס כמו ה4770.

ועוד משהו שמציק לי: אני יכול לקנות או בחנות גדולה ואמינה אבל רחוקה לי (כמו שאמרתי, ת''א או כפ''ס) ואז בטוח תהיה לי אחריות אבל זה בעייתי להגיע לשם.

מצד שני, אני יכול לקנות בRSM, אבל לך תדע אם היא תסגר ואז יהיו בעיה עם האחריות...כפ''ס זה גם במרחק רבע שעה נסיעה פה כך שזה יותר טוב.

האחריות של ATI היא דרך יבואן רשמי במקרה? כי זה יהיה הרבה יותר טוב...

אני אשמח לתשובה בסוגיה פה.

תודה רבה על העזרה דניס! באמת שעזרת לי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה להגיד עד כמה בדיוק אבל יהיה צוואר בקבוק שיפגע באופן ממשי בביצועים של הכרטיס.

RSM זו חנות וותיקה למדי (רק האתר שהם פתחו הוא חדש יחסית) ולכן לא הייתי חושש יותר מדי שהם ייסגרו ולגבי האחריות הייתי מציע לך לשאול אותם ישירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על ההקפצה, אבל אני קונה היום ושמתי לב שהכרטיס 4830 עולה פחות מה4770 (550 נגד 600), מה אתה אומר על הכרטיס?

ברור לי שיהיה פה את אפקט צוואר הבקבוק (הכסף לא כזה משנה, העיקר איזה כרטיס יפעל יותר טוב על המערכת).

אני אשמח לתשובה מהירה, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...