שאלה על Nokia n97 - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על Nokia n97

raniAA

Recommended Posts

חומרה חזקה, מסך מגע, מקלדת מלאה, סימביאן 9.4, 2 מצלמות מעולות, יכולות מולטימדיה מאוד חזקות, לא יודע מה איתך אבל לטעמי הוא שווה את המחיר בריבוע(בשונה מהIPHONE שאני לא רואה שום סיבה בעולם לקנות אותו ולא Touch בחצי מחיר).

הסיבה היחידה שאני לא אקנה אותו היא שאולי אני אתפתה לקנות Omnia HD לפני כן

ויופי שאפשר לקנות , כל העניין זה לא להסחב עם בלוק בתיק, וגם NetBook מבחינתי זה בלוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:hizuk: ^^

זה בדיוק מה שכולם אומרים לי, יכלת לקנות ..נכון יכלתי אבל לא קניתי.

אגב שמעתי על האומניה HD שהוא לא כל כך עושה את העבודה כמו שצריך, לבנתיים בגרסת טרום השקה שלו..

שהוא דיי כבד מהשאר ויותר איטי, אולי יסדרו את זה, בכל מקרה יקר כמו הנוקיה הוא לא יעלה זה בטוח.

ואותה דעה כמו שלי בדיוק בנוגע לאייפון, הוא לא מכשיר לשימוש משרדי ואם אני רוצה אני אקנה אייפוד, אותו מכשיר בדיוק ללא שיחות.

פשוט מי שרוצה לראות איך ה N97 עובד שיכנס לפה..

יש עוד סרטונים שם למי שרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, זמין בOrange וVodaphone בין 550-700 פאונד תלוי בחבילת השיחות שאתה רוכש בהתחייבות לשנתיים, מחכה לSIM FREE בינתיים ראיתי כאלה רק בשוייץ 800-900 פרנק(550-600 דולר~), אבל לא שולחים לארץ :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא N97, אבל בהחלט חתיכת מכשיר נחמד, אבל בשווייץ אין מיסי קניה על שום דבר ככה שתוסיף 100-150 דולר למחיר במפעילות בארצות הברית(וכרגע הוא הולך לצאת שמה ב850/1900 שזה לא עוזר לאף אחד חוץ ממי שרוצה להיות בפלאפון), ועוד איזה 50-75 למחיר הרחוב בהתחלה לSIM FREE.

ממה שהבנתי המחיר ברחוב באנגליה עומד על 700 פאונד לSim Free וכרגע הוא לא זמין בחנויות, שבוע אספקה באורנג' והמצב לגבי Vodaphone לא ברור.

שהספקיות בארץ יעברו כבר לחבילות דקות בצורה נורמאלית, המכשיר הזה עולה פאונד 40 לחודש(בהתחייבות לשנתיים) עם 1200 דק' שיחה באורנג'..

גרררר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה "אותו" מכשיר, המכשיר יוצא בכמה גרסאות לפי אזור כמו כל מכשיר אחר, בשווייץ המחיר מאוד זול כי אין מיסי קניה, המחיר בשאר המדינות גבוה יותר לפי מיסי הקניה באותה מדינה(מכס + מע"מ).

בארצות הברית המכשיר מושק בגרסאת 850/1900 שלא פועלים בארץ בדור שלישי למעט פלאפון(שעובדת על 850/2100), וזה לא ממש עוזר לי.

אפשר יהיה גם להביא N97 מסין באיזה 400 דולר לדעתי כמו שהיה עם הN95 אבל בלי מצלמות, WIFI(שלא מאושר בסין) ותדרים הזויים, בהונג קונג המכשיר נמכר בתצורה ארופאית(עם כל הפיטשרים) למעט התדרים.

אבל שוב זה לא עוזר, למרות שאני באמת שוקל לקנות את המכשיר בארץ עם חבילת שיחות טובה לדעתי אני בקלות יכול להוציא מסלקום 400-500 דקות שיחה + הN97 בסביבות ה250 שקל לחודש שזה יהיה שווה את זה מהטרחה להביא אחד מחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזוי לא ידעתי על זה :P

שמעתי שהם מייצות לעצמם את המכוניות למשל...לוקחות מרצדס ועושות כמעט אותו הדבר של מכונית אבל לא בדיוק אותו הדבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מגלה לי דברים חדשים..לא היה לי מושג!

אבל רו המפעלים של המכשירים האלו מגיעים מסין...אבך אלו שיש להם את האופציות האלו, פשוט לא נמכרות שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב ההרואין מגיע מאפגניסטן מדינה שאחזקת כל סם בה דינה מוות אז מה בדיוק הפואנטה?

למדינה יש חוקים, שייצרו מה שרוצים שמה שימוש אסור, WCDMA לא אסור פשוט לא הוטמע עדיין ולכן אין טעם לבזבז כסף על קישוריות דור שלישי במכשיר לא יפעל ברשת מתאימה, וWIFI אסור על פי החוק בסין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...