המלצה לכרטיס רשת אלחוטי... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לכרטיס רשת אלחוטי...

ZiX

Recommended Posts

אני מתכנן לקנות D-LINK 615

יש לי שלוש מחשבים שיוחוברו בכבל רשת CAT5-E

ואחד .. (שנמצא בערך 5 מטר מהראוטר.. קיר מפריד)

הייתי רוצה המלצה לכרטיס ..

אגב יש ראוטר שינצל טוב יותר את הכבלים שיש לי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיד שאתה רוצה שינצל את הכבל יותר טוב זה כמו להגיד שאתה רוצה כרטיס גרפי שינצל את הכבל למסך יותר טוב. ::)

אם אתה רוצה חיבור מהיר יותר בתוך הרשת שלך, אתה יכול לקנות שמשלב בתוכו מתג ג'יגה ביט אתרנט או לקנות מתג ג'יגה ביט בנפרד.

לנתב שתומך ברשת ג'יגה ביט תצטרך לפחות להכפיל את מחיר הנתב שיש לך (סביבות 600-700 ש"ח וצפונה). מתג ג'יגה ביט פשוט עולה בסביבות ה200+ ש"ח.

לגבי הכרטיס רשת, מה הדרישות/רצונות שלך מהרשת. הנתב הזה הוא תקן N (טיוטה), כך שאם אתה רוצה להנות מהיתרונות שלו אתה צריך כרטיס רשת תקן N. אני בדר"כ ממליץ ללכת על כרטיס רשת מאותה חברה - במקרה הזה הDWA140 (מתאם USB) או הDWA547 (חיבור PCI). הבעיה עם כרטיסי N היא שהם יקרים (200 ש"ח ומעלה). אם אתה רק רוצה חיבור שיעבוד ויהיה אפשר להתחבר לאינטרנט, אתה יכול לקנות כרטיס תקן G, במקרה הזה אין חשיבות ממשית לתוצרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לך.. יש לי שמיועד להיות מחובר למחשב ולכן חשוב לי שהעברת הנתונים תהיה מהירה.. ביקשתי ראוטר שינצל תאיכות מהסיבה שאני יודע

שיש כבלים שלא מסוגלים להעביר על המהירויות שהכבל הזה מסוגל..

אם זה באזור ה600 שקל ראוטר אז סבבה אני אחייה עם זה..

בנוגע לכרטיס רשת.. יש לי עדיפות ל והשימושים הם ממש בסיסים.. תקן G יספיק לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער, לא הבנתי כלום מההודעה שלך :nixweiss:

אני ארה לכל הכיוונים ואקווה לפגוע:

כבל CAT5E, שזה הסדנטרט היום, שמחובר עם 8 גידים תומך ברשת ג'יגה ביט אתרנט. אם מחוברים רק 4 גידים אז הוא תומך במקסימום 100 מגה ביט, שזה המקסימום של המתג המובנה בנתב שיש לך.

הנתב שנראה לי מומלץ לקנות כתומך ברשת ג'יגה ביט הוא הDIR-655, גם של D-LINK. יש ביקורת מצויינת שchief כתב ויש לינק בסטיקי.

עכשיו, הHTPC הוא המחשב שהולך להיות מחובר אלחוטית או שהוא מחובר כבר קווית?

אם אתה מתכנן להזרים אליו סרטי HD מהמחשבים האחרים אז שימוש בתקן G עלול להיות לא מספיק בחלק מהמקרים. כנ"ל אם אתה מתכנן להעתיק אליו בנפחים גבוהים, שכן תקן N בקליטה טובה יהיה מהיר בערך פי 3-4 מתקן G. חיבור קווי יהיה עדיף על שניהם. כמובן שזה גם תלוי איך מחובר שממנו אתה מעתיק/מזרים.

אם זה מחשב אחר שמחובר אלחוטית והשימושים בסיסים אז כמו שאמרתי, תקנה מתאם כלשהו. אם אתה לוחץ אותי לפינה אז אני אמליץ לך על הDWA110 של D-LINK או הEW7318UG של אדימקס, למרות שכל כרטיס מפירמה ידועה (LEVEL ONE, TP-LINK,TRENDNET,LINKSYS,NETGEAR) יעשה את העבודה אותו דבר כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי ראשית תודה רבה

שנית המחשב שלי המחשב של אח שלי (שתי המחשבים שמיועדים להעביר סרטי HD) מחוברים באמצעות כבל לראוטר..

כנ''ל גם ה ..

את הבדיקות עשיתי מראש .. והעביר 3 חוטים (אחד מהמחשב שלי אחד משל אח ואחד מהHTPC.. ובבית של 4 קומות בלי תוכניות חשמל אתם בטח מעריכים שזה לא היה פשוט)

בכל אופן אני צריך רשת קווית של 1 GBIT.. ככל הנראה ה D-LINK..

ובנוסף , אני צריך כרטיס רשת (עדיף USB) למחשב שאמא שלי תעבוד עליו והוא לשימושי בסיסים..

כרטיס בתקן G בהחלט יספיק..

בהנחה שאני מזמין את הD-LINK (ראוטר) איזה כרטיס כדאי לי לקחת?

אגב אין נתבי G שעובדים על 1 GBIT רשת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות G, לקנות מתג ג'יגה ביט ולחבר בינהם. אין נתבי G משולבי מתג ג'יגה ביט שנמכרים בארץ, עד כמה שאני זוכר.

אם אתה כבר משקיע ברשת, אז בכל מקרה עדיף N "פשוט", כדוגמת הDIR-615 כיוון שבמחיר כמעט זהה אתה מקבל מכשיר יותר חזק.

לגבי כרטיס הרשת:

אם זה מחשב אחר שמחובר אלחוטית והשימושים בסיסים אז כמו שאמרתי, תקנה מתאם כלשהו. אם אתה לוחץ אותי לפינה אז אני אמליץ לך על הDWA110 של D-LINK או הEW7318UG של אדימקס, למרות שכל כרטיס מפירמה ידועה (LEVEL ONE, TP-LINK,TRENDNET,LINKSYS,NETGEAR) יעשה את העבודה אותו דבר כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות G, לקנות מתג ג'יגה ביט ולחבר בינהם. אין נתבי G משולבי מתג ג'יגה ביט שנמכרים בארץ, עד כמה שאני זוכר.

אם אתה כבר משקיע ברשת, אז בכל מקרה עדיף N "פשוט", כדוגמת הDIR-615 כיוון שבמחיר כמעט זהה אתה מקבל מכשיר יותר חזק.

לגבי כרטיס הרשת:

615 הוא N? וכמה עולה המתג הזה של הג'גה ביט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-615 הוא בתקן N. המחיר של מתג של 1G מתחיל ב-200 שקל ועולה צפונה.

הבנתי.. נראה לי שאני אזמין את ה 6574N וזהו.. מתחינת עליות אני יוצא עם 600 שקל ועם ג'גה ביט כמו שרציתי

תודה לכם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי קניתי את ה 6574N בסופו של דבר עם המתאם..

אני אמור לקבל את זה תוך שבוע .. אחרי שאני מקבל את זה יש צורך לשמור את המודם של ? (אזטק 600E)

ואני לא צריך להודיע לבזק שעשיתי נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...