מישהו יודע מהו השכר מינימום בארה''ב? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יודע מהו השכר מינימום בארה''ב?

Invisible person

Recommended Posts

דובי אני יפתיע אותך .

יש גם כמה הונדות בארץ שנוסעות עם כאלה הספקים פלוס מינוס אבל לא מצואים תראש שלהם יותר מידי מעל החול !!

בוא נגיד ככה אפשר לבנות ממנועים של הונדה ועוד הרבה מנועים יפנים אחלה בהמות ... ויש כמה סדרות מנועים שיש להם מלאי ופוטנציאלך שיפורים אדיר !

לא חסר מנועים שפורקו גם אצלנו בארץ ונבנו מחדש וכיום נושעים אפילו עם קיטים של טורבו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

תיהיה אתה מציאותי "גבר", ארצות הברית זה לא מהיר ועצבני, כן זה חוקי שמה, אבל המון שינויים לא חוקיים, יש יותר חופש מבארץ אבל עדיין אתה מאוד מוגבל למה שבאמת אפשר לתקוע ברכב שלך ורוב השינויים הם בעיקר קוסמטיים.

חוץ מזה מצטער לבשר לך, אבל הונדה שמגרדת את ה500 כ"ס נראה קיבלת מנוע שעולה פי 3-4 מהרכב עצמו, שלא נדבר על שאר הדברים ששינו בה ובספק רב אם היא חוקית.

בכל מקרה אל תשוו את יוקר המחיה בארצות הברית לפה, בארצות הברית אין ביטוח רפואי מקיף חינם, אין דמי אבטלה כמו שמכירים אותם בארץ המערכת הסוציאלית תקועה בשנות ה40.

בן אדם לא מבוטח יכול למצוא את עצמו ברחוב על זה שהוא הפיל למישהו בלטה על הרגל.

האוכל מאוד זול, אבל השרותים מאוד יקרים, חשבון פלאפון מגיע שמה למאות דולרים בחודש, הרכב זול אבל מחיר הבנזין באופן יחסי יקר יותר מאשר בארץ, הדירות בערים הגדולות עולות הן תועפות.

לא הכל וורוד שמה, שכר המינימום בישראל יחסית ליוקר המחיה והתלג הוא מהגבוהים בעולם מבין המדינות המתועשות.

בדיוק רציתי לשאול על הוצאות אחרות, וכנראה שכדאי לעבור לארה''ב רק אם אתה באמת מסודר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אם אתה מסודר, לעבור לשמה אם יש לך עבודה מסודרת זה אולי יהיה פתרון טוב, אבל אני מכיר אנשים שהציעו להם לעשות relocate ובעלויות המחיה שמה זה לא יוצא להם כלכלי בעליל, ומדובר על עובדי הייטק עם שכר של 25 אלף + בחודש, בשכר משוקלל שמה(לא מבחינה של 25/4 אלא מבחינה של הצמדת שכר לעובד על אותו תקן~ + כיסוי בסיסי של הוצאות מעבר) זה לא יוצא להם שווה בכלל, בגיל 30 שמה אם אתה לא חוסך נכון אתה חבל עליך...

בארץ הכל יותר פשוט, אנשים שמרוויחים שכר ממוצע במשק חיים לא רע בכלל, בן אדם יחיד שמשתכר כ5.5-6.5 נטו בחודש ולא סוגר את החודש לא ידוע לחיות נכון.

כן אתה יכול לנוסע לשמה לעבוד באיזה עבודה לא חוקית לגור בדירה עם 5 שותפים ולחזור לארץ אחרי חצי שנה-שנה עם כמה עשרות אלפי שקלים טובים, אבל זה רחוק מלחיות שמה.

אני לא רואה שום בעיה עם לגור בארץ, אין בעיית עובדים זרים כמו בהרבה מדינות(בעיקר אירופה), אין בעיה עם הרשות הסוציאלית(כמו ארצות הברית), אף אחד לא יזרוק אותך לרחוב סתם ככה. כן יש דברים שיותר יקרים פה בהרבה, אבל יוקר המחיה הבסיסי הוא מאוד נוח, אז כן אני לא יכול לשפר את ההונדה סיביק שלי, אבל גם אין לי אחת ואני לא מרגיש צורך עז לפצות על גודל האגזוז שלי אז זה לא כזה מעניין מבחינתי..

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה בארץ יש את הרעם הכחול סוברו עם 500 כוח סוס - כמובן אין לה רישיונות אבל בלילות חסרי ירח אפשר לראות אותה עושה תחרויות בילתי חוקיות בכבישי הארץ .

ואיי אנשים גלשתם מהרעיון שלי ....

אמרתי פשוט שארהב זואת ארץ עם אפשריות גדולות יותר וזה הכול !!

ויש לסובארו רשיונות פשוט לא כל אחד אמור לדעת מה שיש מתחת ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארה"ב זאת ארץ הקניות ! כוח הקניה של הדולר הוא פשוט עצום, במיוחד כשיש sales מטורפים.

בשנה שעברה הייתי 3 פעמים שם, טסטי כל פעם עם מזוודה חצי ריקה וחזרתי עם 2 מזוודות מפוצצות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארה"ב זאת ארץ הקניות ! כוח הקניה של הדולר הוא פשוט עצום, במיוחד כשיש sales מטורפים.

בשנה שעברה הייתי 3 פעמים שם, טסטי כל פעם עם מזוודה חצי ריקה וחזרתי עם 2 מזוודות מפוצצות ;D

צודק ונוגע לSAELS במיוחד בחגים ...

וגם כשיש חיסולי מלאים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה בארץ יש את הרעם הכחול סוברו עם 500 כוח סוס - כמובן אין לה רישיונות אבל בלילות חסרי ירח אפשר לראות אותה עושה תחרויות בילתי חוקיות בכבישי הארץ .

ו...? רגע וואו פניה אחת והיא תקועה על איזה עץ לשים 500 כוחות סוס בסיבק הנעה קידמית זה זבל טהור
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על כל מקרה - הרעם הכחול - 500 כוח סוס

תגיד לי כמה פעמים אמא שלך כבר אמרה לך לא לגעת בצעצועים שלה, זה לא הגייני וסוללות DD לא גדלות על העצים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי כמה פעמים אמא שלך כבר אמרה לך לא לגעת בצעצועים שלה, זה לא הגייני וסוללות DD לא גדלות על העצים...

עם כל הכבוד אמא שלי משתמשת בסולולות AAA

EPIC WIN :lol: :lol: :lol:

לחתימה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...