מישהו יודע מהו השכר מינימום בארה''ב? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יודע מהו השכר מינימום בארה''ב?

Invisible person

Recommended Posts

אני שואל כי אני גולש בפורום שרוב המשתמשים שלו מארה''ב וכל ילד בן 17 שם מעלה תמונה של האוטו החדש שהוא רכש לעצמו, ואלה מכוניות ממש טובות יחסית לילד בן 17 שבטח עובד במקדולנדס.

ראיתי למשל סובארו, לא יודע איזה דגם..אבל זה ג'יפ..עלה 4500 דולר.

יש מצב שזה חירטוט אבל לא הגיוני שכל כך הרבה משתמשים מחרטטים שהם קנו אוטו ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

בארה"ב המיסוי על המכוניות הרבה יותר נמוך מבארץ, וכנראה מדובר בילדים ממשפחות אמידות, והתוצאה היא מה שאתה רואה. לגבי שכר מינימום, אני חושב שאם קיים דבר כזה שם, אז זה תלוי ב-state (אבל אין לי באמת מושג).

עריכה:

למען האמת, גם לא יזיק. מויקיפדיה:

בארצות הברית הסכום הרשמי הוא 5.15 דולר, כשהמדינות השונות רשאיות לקבוע סכומים שונים. שמונה מדינות בחרו להימנע מיישום חוק שכר מינימום כלל או לקובעו ברמה נמוכה יותר, ואילו חמש עשרה אחרות קבעו שכר מינימום גבוה יותר. שכר המינימום הגבוה ביותר הוא במדינת וושינגטון, בה שכר המינימום הוא 7.63 דולר לשעה. קרובה אליה אורגון עם 7.5 דולר לשעה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שואל כי אני גולש בפורום שרוב המשתמשים שלו מארה''ב וכל ילד בן 17 שם מעלה תמונה של האוטו החדש שהוא רכש לעצמו, ואלה מכוניות ממש טובות יחסית לילד בן 17 שבטח עובד במקדולנדס.

ראיתי למשל סובארו, לא יודע איזה דגם..אבל זה ג'יפ..עלה 4500 דולר.

יש מצב שזה חירטוט אבל לא הגיוני שכל כך הרבה משתמשים מחרטטים שהם קנו אוטו ???

זה לא ממש קשור לשכר מינימום, זו תוצאה של כמה דברים:

1- שאתה אומר "עובד במקדונלד'ס" שם זה לא כמו "עובד במקדונלד'ס" פה. הם מקבלים יותר, ולרוב יש פחות מיסים מבארץ.

2- מכוניות, כל עוד אתה לא רוצה חדש מהניילונים, עולות שם גרושים. תיכנס ל motors ותעיף מבט על מכוניות שנת 2005-2007, לא חייב משהו בומבסטי- אבל רכבים טובים יחסית.

3- הביטוח שם פחות יקר, הדלק שם עולה בערך 60% ממה שהוא עולה בארץ (60-65%, זה משתנה בגלל שמחירי הדלק כל פעם משתנים)

4- לא חייב שהם יהיו ממשפחות אמידות, אבל אכן מדובר, כנראה, בילדים שהמשפחה שלהם במצב כלכלי יציב (וטוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכר המינימום המדויק נקבע ע"י כל state, השכר המינימלי הפדרלי המומלץ הוא $6.55.

יש states שאין להם חוק כזה בכלל, ולמעסיק יש זכות לשלם לעובדים מה שהוא רוצה.

המכוניות בישראל יקרות בלפחות פי שתיים מארה"ב, אין לך מה לעשות השוואות כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחירי המכוניות בארה"ב הם בריצפה , 4500 $ מעמידות לך שבארץ היית קונה ב - 45000 שח' ( שלא לדבר על קניה מאוקשן - אבל זה ליותר מיקצוענים ) .

ברווז , אני לא מאמין , גע גע גע .

עסוק עם תיקון המשבר הכללי שלא היה ולא ניברא ? הבנקים יציבים ?! היכן נעלמת כאשר כל התאוריות המבוססות/ המלומדות שלך נפלו ? הלכת לילמוד עוד קצת ? - יפה לך , אתה זקוק לזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידה טובה שלי קיבלה מתנה מההורים רכב TOYOTA COROLA חדש במיאמי - 16,000$ אחרי מסים...

16,000 * 4.14 = 66,240ש"ח במיאמי / ובארץ = כ- 125,000ש"ח

http://www.auto.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%94-22386-%D7%98%D7%95%D7%99%D7%95%D7%98%D7%94-%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%9C%D7%94-125-000-%D7%A9%D7%A7%D7%9C.aspx

פי 2 (!!!) בערך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארץ יש מיסים של 100% על רכבים. למה אתם מתפלאים מהבדלי המחירים?

מקורו של מס זה, אי שם בשנות ה-50-60 של המדינה, אז הגיעו למסקנה שמי שברשותו סכום כסף לרכישת מכונית, ברשותו בוודאי סכום זהה לתשלום מס. מאז הדבר הפך לחלק משמעותי יחסית מהכנסות המדינה, וכנראה שאף אחד לא יבטל זאת בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברווז , אני לא מאמין , גע גע גע .

עסוק עם תיקון המשבר הכללי שלא היה ולא ניברא ? הבנקים יציבים ?! היכן נעלמת כאשר כל התאוריות המבוססות/ המלומדות שלך נפלו ? הלכת לילמוד עוד קצת ? - יפה לך , אתה זקוק לזה .

הטיפשות שלך מדהימה, אבל זאת לא אשמתך שאתה בור

אפילו לא הבנת מה כתבתי באותו זמן, אולי תנסה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוק האצבע הוא : מה שעולה בארה"ב בדולרים תכפיל פי 10 ושנה את הערך לשקלים ( עובד ביותר מקרים מאשר לא )

שוק המשומש בארה"ב הוא תענוג לכל "צוללן זבל" .

ערך הכסף נקבע לפי כמה זמן צריך לעבוד כדי לרכוש מוצר :ההבדלים נובעים מערך שעת עבודה ממוצעת , נניח כמה שעות עבודה אתה צריך כדי לרכוש המבורגר של מקדונלנד ( בארה"ב אתה צריך לעבוד 12 דקות - לפי שישה דולר לשעה ועלות המבורגר של דולר אחד - בארץ אתה צריך לעבוד כ שעה ועשרים לפי שכר מינימום של 19 שח' ועלות המבורגר 27 שח' - המורה שלי מתה ואף פעם לא הייתי במקדונלד אבל הרעיון/ נוסחה תופס )

זהו ברווז , עכשיו אני יודע למה היתגעגעתי לחוכמה והאנושיות שלך - חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...