המחשב לא יוצא מה-Splash Screen - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב לא יוצא מה-Splash Screen

lioryb

Recommended Posts

שלום.

אחרי שניתקתי את ה-HD שלי לצרכי תפעול בלעדיו (נסיון לתחל את המחשב דרך USB), חיברתי את ה-HD חזרה, והמחשב אינו יוצא מה-SPLASH SCREEN. ברגע שאני מנתק את ה-HD, המחשב יוצא ממנו, ומנסה לתחל כרגיל (וככה עליתי עם Live CD).

האם זה אומר שה-HD קרס? הוא בן כחצי שנה בסה"כ, והרבה חומר אינו מגובה...

ניסיתי גם לחבר את ה-HD לחריץ SATA אחר (במקום ה-CD DRIVE שממנו העליתי את ה-UBUNTU) וזה עדיין לא פתר את הבעיה.

יש למישהו רעיון מה לנסות? (המפרט המלא מתואר בצד)

אני חייב לגבות את המידע איכשהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה עדכונים (מקווה שזה לא נחשב ל-DOUBLE POSTING)

טוב, אז בינתיים מה שהספקתי לעשות, זה להעלות מן האוב הארד דיסק ישן, חיברתי אותו למחשב - והפלא ופלא, המחשב עולה.

כשניסיתי לחבר במקביל גם את ההארד דיסק הבעייתי, שוב המחשב לא יוצא מה-Splash Screen.

העליתי מן האוב מחשב ישן, וחיברתי אליו את ההארד דיסק הבעייתי בלבד, והנה, גם הוא לא עובר את שלב בדיקות החומרה (במחשב ההוא אין Splash Screen) - הוא נתקע בשלב שהוא כותב Detecting IDE או משהו בסגנון (מחשב בן 4 בערך...)

!_Nike_! - לגבי איפוס ביוס שהמלצת לי, זה משהו שאני מעדיף להמנע, כי עם תחילת דרכי עם המחשב הזה, היו כמה התאמות שהייתי צריך לעשות (בעקבות המלצות בפורום של Gigabyte לגבי לוח האם), ואני בספק אם אצליח לשחזר את העדכונים הללו :) מה גם שלא נגעתי ב- בחצי השנה האחרונה, למעט הנסיון לשכנע את הלוח אם, לשים את -FDD כ-PRIMARY, אבל ביטלתי את זה, וזה לא עזר...

מה גם שלא נראה לי שזה צריך לגרום למצב שבו אני לא יוצא מ-Splash Screen, ובטח כשבדקתי על אותו מחשב הארד דיסק אחר, והוא עבר, ובדקתי את ההארד דיסק הבעייתי על מחשב אחר, וגם שם הוא גרם לתופעה דומה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...