מהשו מדהים לגבי משחקים לXBOX 360 שראיתי ברוסיה... - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהשו מדהים לגבי משחקים לXBOX 360 שראיתי ברוסיה...

the red dragon

Recommended Posts

לא מזמן הייתי ברוסיה והמשחקים לאקסובקס עולים שם 30-40 שקל :smile1::smile1::smile1: ברובל זה 300רובל....

מקוריים מקוריים!!! קניתי 12 משחקים מקוריים בקניה אחד :smile1: זה לא יאומן.. וגם איזה מבחר ענקי יש שם!!!

בישראל זה חרא הם עולים 400 שקל וגם המבחר פה הוא עלוב!!! 5 משחקים מקסימום בחנות למשל באג.... שם אני נכנס לחנות קודם כול הכול מושקע שם יש שם חנות במיוחד לאקסובקס ואתה רואה כזה קיר ענקי של משחקים לאקסובקס בזבזתי שם שעה רציני כי המבחר היה כזה ענק ורק 30 שקל זה מטורף!!!

למה בישראל זה לא ככה? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצטער לנפץ לך את הבועה אבל מדובר או במשחקים מקוריים אבל גנובים,או במשחקים פרוצים..רק ששם הפרוצים הם לא כמו אצלינו,אלא כאלו שבאמת נראים כמו מקוריים..עם הדפסה על הדיסק ועל העטיפה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא לא !!! ממש מקוריים!! האקסבוקס שלי קורא רק PAL והוא לא פרוץ!!!!!! זה מקורי זה באה אם הכול!!!!!!!! אם הספר והכול

אם זה היה מזוייף האקסובקס שלי לא היה קורא את זה... גם האקסבוקס עצמו עולה שם גרושים....

אתה חושב שאני אידיוט אני שאלתי את המוכר וזה...

אבא שלי אמר שפשוט בארץ לוקחים 40% מהרווחים של החנויות בישראל

וגם שיחקתי ב XBOXLIVE במשחקים באלו!!!!.... זה מקורי מקורי הכול חתום זכויות יוצרים מה שאתה רוצה

מה אתה מזבל את השכל גנובים? עלק.... על תקנא זה שבארץ ככה לא אומר שאתה חייב להמציא תרוצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אלה משחקים גנובים,אם כך.

תבין,שחברות העולם סוחרות בדולרים וביורו,ועל כן אין להם סיבה להביא משחקים לרוסיה במחיר כזה זול..כי מבחינת המטבעות בהם הן סוחרות הן לא ירוויחו כלום...ולכן יכול להיות שמשחקים מקוריים בארצות "נידחות" יעלו קצת פחות בשל שערי המטבעות השונים..אבל לא 40 שקל..סורי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יכול להיות זה נימצא בקניון הראשי של סנט פטרבורג ושם כול החנויות זה חנויות יוקרה ושום דבר שם לא מזוייף או גנוב... והחנות הזאת היא רשת שיש אותה לא רק סנט פטרבורג אלה גם במוסקבה ובעוד מקומות... במוסקבה זה עולה 1000 קובל שזה בערף 90-100 שקל מסיבה אחד כי מוסקבה היא העיר הכי יקרה באירופה.... וזה לא מזוייף או גנוב... :screwy: ורוסיה היא לא מדינה נידחת היא עולה בכול התחומים על במיוחד ביופי ובארכטקטורה.. אתה יודע איזה יוקרה זה במוסקבה ובסנט פטרבורג... מתי ראיתה בישראל 2 למבורגיני חונות ליד חנות? איזה מכוניות יש שם בכלל שבישראל אי אפשר לדמיין כאלו.. אז על תדבר איתי על מדינות נידחות... שישראל היא אחד מהם... וגם המכוניות ברוסיה המכירים שלהם זולים באשר בארץ.. ואבא שלי הסביר לי בידיוק למה זה ככה.. כי שראל לוקחת מלא מע"מ לוקחים 45%-25% מע"מ+מכס על מוצרים מיובאים.. למשל מכשירי אלקטרוניקה (מה שכולל גם את הקונסולות) הם לוקחים 40-45% ישר מהחנויות אז החנויות נאלצות למכור במחיר כפול.. :screwy:

אתה חיי באשליה... רק גונבת ממך דברים ואתה לא שם לב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם משחק PAL עולה באירופה 50 יורו,איך הוא יעלה מחיר שווה ערך ל25 יורו ברובל ברוסיה (במקרה היקר)? לא מדובר פה על מיסים,ישנו מחיר בסיסי שדורשות חברות המשחקים..אז או שהסתכלת על משחקים ישנים יותר,שכיום עולים בארצות נורמליות(משמע לא בישראל) 15-30 דולר, או שאין הסבר לזה בכלל..אתה מדבר על מחירים זולים יותר מהמחירים ההתחלתיים בכל העולם,אין פה הגיון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שראיתי... :-\

טוס לשם ותראה בעצמך..

הכול מקורי ועובד מעולה ואת האקסבוקס קניתי בארץ והוא לא פרוץ ולא מזוייף... קניתי אותו מבאג והכול... טסתי לסנט פטרבורג ומוסקבה.. נכנסתי לקניונים שדרך אגב מדהימים שלא תראה כאלו דברים בארץ!! הלכנו שם לעיבוד מרוב החנויות והגודל שם שזה מדהים..יש שם הכול הכול... נכנסתי לחנות ראיתי מחיר 300 רובל אמרתי WTF קניתי 12 משחקים הלכתי חזרתי לארץ הפעלתי והכול עובד.. שיחקתי איתם בXBOX LIVE והכול יופי.. ובארץ אחרי שנתיים יש לי רק 8משחקים ושם ניכנסתי לחנות ביום אחד יש לי 12 חחח :yelclap:

גם אבא שלי היה מופתע ממחיר המכוניות שם... מכונית יוקרה שאין בכלל בארץ עולה פחות ממכונית אממ לא יודע תן לי מכונית טובה שיש בארץ חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד לכולם , אני דווקא מאמין שזה המחיר , ברוסיה יש המון פיראטיות לכל מה שנוגע למשחקים וסרטים , כאמצעי מניעה , רבים (גירסאות R5 למי שמכיר) וכן משחקים רבים מגיעים לשם ונמכרים בזול כדי להילחם בפיראטיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא פיראטי זה מקורי... תקרא את כול התגובות שלי למעלה :screwy:

קשה לך בהבנת הנקרא, נכון?

בניגוד לכולם , אני דווקא מאמין שזה המחיר , ברוסיה יש המון פיראטיות לכל מה שנוגע למשחקים וסרטים , כאמצעי מניעה , רבים (גירסאות R5 למי שמכיר) וכן משחקים רבים מגיעים לשם ונמכרים בזול כדי להילחם בפיראטיות

אני דווקא אומר שזה כן מקורי למרות שאתה אף פעם לא יודע אם זה גנוב או לא אבל מאחר ואמרת שקנית את זה בחנות בקניון בסט. פיטרסבורג, נשארה האופציה שזה באמת זול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בתאילנד ניתן לקנות חשבון WOW חודשי ב2$ . זה פרוץ ? איך בדיוק ?

2. מדוע שברוסיה לא ימכרו זול מוצר מקורי ? זה רק ישפר את המכירותצ וילחם בפיראטיות הגואה שם. אני חושש שמוסקבה היא אחת הערים היקרות ברוסיה בנושא זה, אגב.

3. מי שביקר בוייטנאם - יש חנויות רשמיות של EA שמוכרות משחקים ברבע מהמחיר שלהם בארץ.

4. http://hktoyfair.hktdc.com/

5. http://www.thehut.com/hut/games/platforms/psp.dept

http://www.comparestoreprices.co.uk/cheap-psp-games.asp6.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הגדולה איזה משחקים ?

אתה יכול לתת שם אחד אפילו של משחק חדש ?

חוץ מיזה רבותי שכחתם אפשרות של משומשים במצב מאוד טוב שהחנות ארזה בחזרה

לחנויות בחול יש אפשרות הרבה יותר טובה ליתעסק אם משומשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הגדולה איזה משחקים ?

אתה יכול לתת שם אחד אפילו של משחק חדש ?

חוץ מיזה רבותי שכחתם אפשרות של משומשים במצב מאוד טוב שהחנות ארזה בחזרה

לחנויות בחול יש אפשרות הרבה יותר טובה ליתעסק אם משומשים

או יותר טוב, תמונה של כל המשחקים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...