Velvet Assassin - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Velvet Assassin - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

באופן מפתיע GS נותנים לו ציון גבוה למדי של 7.5 (יותר מל - DEATH TO SPIES).

http://www.gamespot.com/pc/action/sabotage/review.html

לדעתי זה בדיוק הציון שמגיע לו. משחק לא רע בכלל, צריך רק לתת לו צ'אנס כי השלבים הראשונים מאוד קלים ונראים די מטופשים, אבל האתגר מגיע בהמשך.

אם רק היו טיפה מתקנים כמה דברים מעצבנים, כמו למשל אויבים מטומטמים ומנגנון התחמקות ממש גרוע (אין לך שום אינדיקציה איפה אפשר להתחבא ואיפה לא, רק כשאתה ממש נמצא באזור מסויים) - אז המשחק היה יכול להיות ממש טוב.

אני לא מבין למה בביקורת התלוננו דווקא על מנגנון היריה בנשקים. זה באמת קשה לכוון ולהרוג בפגיעה אחת כי מדובר באמת במשחק התגנבות ולא ב FPS. ככה זה גם במשחקים כמו ספלינטר סל שבהם לא רוצים שתרוץ ותירה בכל דבר שזז אלא תשתמש בזה רק במקרים נדירים. חוץ מזה שדווקא אהבתי את זה שקשה מאוד לכוון עם נשקים, כלומר שאין לך כוונת מדוייקת אלא אתה חייב להעריך איפה בדיוק תפגע היריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתם אומרים להביא לו צאנס נוסף? מחקתי אותו מעצבים בהתחלה נראה ממש גרוע

לדעתי כן, הוא באמת הולך ומשתפר עם הזמן, והשלבים הראשונים די קלים ומטופשים (גם בגיימספוט חשבו ככה מסתבר), הם יותר אימון מאשר משימות אמיתיות.

אני חושב שמגיע למשחק צ'אנס, לפחות הוא החזיק אותי עד הסוף (הסוף דווקא די מעצבן אגב).

כדאי גם לשחק אותו ברמת הקושי הגבוהה, ככה הוא בהחלט מאתגר בשלבים המתקדמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משחק גרוע וגיימספוט זה כבר מזמן פאסה

גיימספוט כמובן לא מדד לכלום, אבל גם בקרב הגולשים הוא קיבל 7.1 ממוצע. אני לא חושב שהוא משחק גרוע, נראה לי שפשוט יש לו צדדים מאוד חלשים אבל גם צדדים חזקים, ככה שזה די מתאזן. שוב, צריך לשחק את כל השלבים כדי להנות ממנו ולא לשפוט אותו רק לפני השלבים הראשונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי את החזקים ולא מצאתי אולי גולשיה הצעירים (מאוד) והנאמנים של גיימספוט הצליחו.

הגיימפליי במשחק עלוב, חוסר עקביות בעלילה, כאילו זה שמדובר בבחורה אמור לכסות על החסרונות הרבים.

זה משחק התגנבות לעניים.

אני לא רואה איך המשחק יקבל ציונים גבוהים יותר ממה שקיבל מגיימספוט.

טוב נו, ימים יגידו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...