GTX260 192 או HD4870? בתקציב של עד 1000. - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX260 192 או HD4870? בתקציב של עד 1000.

DarkAnus

Recommended Posts

גם בפנדס שירות לא משהו...גם בKSP..

להגיד את האמת, בכל חנות מחשב השירות לא משהו..אולי יש בודדות, אבל לא משהו שמוכר לי.

יש ליד הבית שלי המון חנויות מחשבים. יש "שביב מחשבים" ו"אס.אר מחשבים" אבל הן לא מוכרות..כנראה גם לא הכי זולות[בהשוואה לKSP לדוגמא]..לא יודע אם כדאי לי לקנות שם..

סך הכל, מחנות מחשבים אני צריך אמינות במכירת החלקיםכלומר שאקבל את מה שאני משלם עליו, חלקים איכותיים, הרכבה איכותית ומקצועית של כל הציוד.

ושלא יבלבלו בשכל בעינין האחריות אם משהו יהרס, אלא יחליפו ללא כל עיקוב ובעיה. ובתכלס, לא חושב שKSP רחוקים מזה..יש לי מספיק חברים שקנו שם והכל בסדר.

בנוגע למשלוח בדואר, יש לי ממש ליד הבית..אתקשר לפנדס ואברר אם זה אפשרי ואשאל בנוגע למחיר..השאלה היא איך אשלם להם?

בכל מקרה, החלטתי סופית. עדיפות ראשונה- GTX270 216sp של gainward[מקווה שזו חברה טובה בכלל]

ועדיפות שניה הGTX270 196sp של מKSP...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התכוונת GTX260...216/192SP ולא GTX270 :P

סך הכל, מחנות מחשבים אני צריך אמינות במכירת החלקיםכלומר שאקבל את מה שאני משלם עליו, חלקים איכותיים, הרכבה איכותית ומקצועית של כל הציוד.

ושלא יבלבלו בשכל בעינין האחריות אם משהו יהרס, אלא יחליפו ללא כל עיקוב ובעיה. ובתכלס, לא חושב שKSP רחוקים מזה..יש לי מספיק חברים שקנו שם והכל בסדר.

תקרא את הדיון הזה

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=405595.0

ואז תראה שכתבת פה קצת שטויות :) וזה אחד מיני רבים, פשוט זה אחד שנמצא כמה שורות מתחתייך.

השירות של KSP באמת מזעזע אולי כדאי לפתוח נושא חדש שמזהיר אנשים שהאחריות אצלם דפוקה.

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי,אני די מזועזע.קראתי את כל האשכול ואני ממש מתעצבן בשם הבחור ההוא.נראה שהוא עדין שומר על קור רוח, מה שאני לגמרי לא מבין. בכל מקרה, אני יודע לדבר עם אנשים,החלטי,יודע להתוכח ובמידת הצורך-לאיים. סך הכל,יש חוקים וגבולות שלחברה אסור לשבור במסגרת אחראיות.שרק ינסו.. אקנה בקי.אס.פי.

אשמח לשמוע עוד תגובות בעינין הכרטיס..

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים רק למען הדיון אציע כרטיס מחברה מתחרה שהוא INNO 3D G260 עם קירור מסיבי ורציני לOC עתידי מFOX מה איתו ומה ההמלצות על הכרטיס הזה משום שהוא עולה רק 830 ש"ח לעומת 900+ שזה הכרטיס שאתם מציעים לו אז מהם ההבדלים בין שניהם ומה יותר כדאי מבחינת OC וקירור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים רק למען הדיון אציע כרטיס מחברה מתחרה שהוא INNO 3D G260 עם קירור מסיבי ורציני לOC עתידי מFOX מה איתו ומה ההמלצות על הכרטיס הזה משום שהוא עולה רק 830 ש"ח לעומת 900+ שזה הכרטיס שאתם מציעים לו אז מהם ההבדלים בין שניהם ומה יותר כדאי מבחינת OC וקירור?

ההבדל הוא, שלפי המחיר מדובר בטוח בGTX260 192SP... שהוא חלש יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא חלש יותר מה - INNO3D ב - KSP שלפי מה שהבנתי פותח הדיון רוצה לקחת.

בכל מקרה הפרש הביצועים בינו ל - GAINWARD לא ממש משמעותי ל - 1680X1050 ששם גם GTX 260 192SP בלי OC מפעיל הכול מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס בדרך כלל אני מסכים איתך, אבל מניסיון שלי, שאני לא מחליף יותר מידי, (תסתכל במפרטים בצד :P), עדיין הייתי מעדיף את המעט פריימים יותר, בהפרש תקציב לא גדול כל כך, בשביל שהוא ישרוד קצת יותר.

כיום אתה לא רואה הבדל, כי מעבר ל60 פריימים לא תרגיש כלום, אבל לאט לאט כשזה יורד, כשמשחקים ותוכנות מתפתחות, יכול להיות משמעות לתוספת הזאת.

אם ההפרש היה גדול יותר, הייתי אומר שאין טעם להשקיע את הכסף כיום, כי בעתיד תוכל להשקיע אותו, אבל כשההפרש יחסית קטן, ואחלה , וכבר OC מראש, אז למה לא :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור טוב יש גם ל - INNO3D בפוקס.

ה - 170 ש"ח האלה לא ממש יועילו לו עכשיו ובעתיד גם לא.

אם זה היה כרטיס ל - 1920X1200 ששם כל טיפת ביצועים חשובה הייתי מסכים איתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם דניס.

דנדן, ההפרש בביצועים ממש לא קיים ברזולוציה שמדברים עליה!

הקירור מצויין מפצה על הליבה ה"פחות טובה" כי הוא מאפשר לעשות OC טוב יותר

בסופו של דבר הביצועים שלהם יהיו שווים והכרטיס הזה יעלה רק 805 שח (למזומן, אם אתה משווה ל-KSP)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי טראומה מinno3d.בעבר רכשתי גיפורס 2 שלהם והיו לו בעיות התחממור יתר.הוא היה ממש מסריח..שימו לב כמה זולים הכרטיסים מהחברה הזו.למרות שאת גיינוורד אני לא מכיר ולא שמעתי עליהם כלום :/.

ההוא עם ה216sp עדיף בודאות. הוא מיוצר בפחות nm כך שהוא מתחמם הרבה פחות וצורך מעט חשמל-פוטנציאל אוברקלוק גבוה! כשבנוסף הליבה מהירה יותר ומעט חזקה יותר.תראו השואות בגוגל,מדובר ביותר מכמה פריימים לשניה..חוץ מזה אני לא מבין מה הרזולוציה של המסך כל כך משנה..הכרטיס חזק יותר וקר יותר,עובדה. אני דואג רק לאמינות החברה גיינוורד. המחיר זול מידי..עולה כמעט כמו gtx260 192sp!

המבחר הזה משגע אותי :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה הרעש סביב הכרטיס הזה? בכל ביקורת משבחים אותו. מה הפואנטה ביותר sp, יותר mhz,יותר פוטנציאל אובר קלוק וכרטיס קריר וחסכוני יותר? זה נשמע ממש ממש טוב בהשוואה לinno3d...

:/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת דניס כל שני וחמישי מחליף את הדעה שלו על ה216SP :silly:

(אבל משהו שהוא טוען מאז ומעולם, ה192SP וה216SP, אם שניהם בסטוק אין הבדלים רציניים שמצדיקים את המחיר, אבל הGAINWARD בא בOC, אז שווה לשקול אותו)

בכל מקרה, gainward שייכת לפאליט, אז אין לך מה לדאוג :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...