למה לדעתי ויסטה טובה מWINDOWS7.... - עמוד 6 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לדעתי ויסטה טובה מWINDOWS7....

bad-sector

Recommended Posts

לפי דעתי הייתה כוונה שויסטה תיהיה קצת כבדה כי זה עוד צעד להעביר אנשים למערכות 64 ביט... נראה לי הם רוצים להיפתר מהמערכות של 32 ביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא נראה כאילו מישהו מנסה להתפתר בכלל כי אפילו 7 שהיא אמורה לצאת רשמית בסוף שנה תומכת 32ביט...

לדעתי זו לא המטרה...

אני האמת לא ניסיתי יותר מידי את 7 אבל עכשיו סיקרנת אותי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון ש 7 עדיין יוצא עם 32 ביט כי כל האנשים עדיין לא מוכנים לעבור ל 64 ביט אבל אולי כנראה הגירסה הבאה כבר תיהיה רק 64 ביט, ואם הגירסה הבאה לא תיהיה רק 64 ביט, אני בטוח שהגירסה אחריה תיהיה רק 64 ביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון ש 7 עדיין יוצא עם 32 ביט כי כל האנשים עדיין לא מוכנים לעבור ל 64 ביט אבל אולי כנראה הגירסה הבאה כבר תיהיה רק 64 ביט, ואם הגירסה הבאה לא תיהיה רק 64 ביט, אני בטוח שהגירסה אחריה תיהיה רק 64 ביט.

ועד אז כל המחשבים שלנו יהיו בטנדרט של QUAD לפחות, ו8GB שיקבלו מהות אחרת ב64BIT ועוד צעד נוסף של תמיכות רבות שיוסיפו כדי להשלים את התמונה, אבל שוב, ייקח זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

ויסטה טובה יותר היא רק הקדימה את זמנה מבחינת דרישות החומרה.

...

זאת סתירה פנימית מה שאתה אומר - אתה מבין שברגע שמיקרוסופט מנסה לשווק לציבור הרחב משהו שבפועל מתאים אולי ל-10-20% מהמשתמשים אז יש בעיה?

זה כמו שמישהו ייצר עכשיו מכונית מדהימה שעובדת על חנקן נוזלי או משהו - נוסעת 500,000 ק"צ על שני ליטר, נקיה, מהירה כמו מכונית ספורט וכו' - אבל מה, בשום מקום אין תחנות דלק של חנקן... אז זה מוצר מחורבן!

אז יופי, נראית נפלא וגם עובדת מדהים בתנאי מעבדה - מבחינה טכנולוגית ואקדמית היא אחלה של פרוייקט, אבל מבחינת מוצר מדף היא פשוט הייתה גרועה כשהיא יצאה.

תסתכל מה אומרים פה על קרייסיס בפורום של המשחקים, זה בדיוק אותו דבר - בתור מוצר מבודד כשכל הסביבה אופטימילת זה אחלה מוצר - אבל כשבפועל זה עובד על הפנים אצל 90% מהיוזרים, משהו פה לא טוב.

כל חברה יכולה לייצר מוצר שיעשה דברים מדהימים שישאיר את כולנו בהלם, החוכמה זה לייצר משהו כזה שגם יעבוד אצלך בבית, ולא יצטרך חוות שרתים כדי לתפקד. ובזה הם נכשלו עם הויסטה (לפחות בהתחלה, עם השוק של היום והSP השונים המצב הרבה יותר טוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי הכל נראה לך ככישלון ונכון יש משהו במה שאתה אומר....

אבל אני רואה את זה גם בצורה שונה... הם רצו להעלות את הרמה של החומרה... כי תחשוב על זה ככה אם ויסטה הייתה לוקחת משאבים כמו איך היו מתקדמים בחומרה?

אנשים היו רואים וואלה הכל עובד סבבה... למה לשדרג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול מאד להיות שיש אינטרסים מאחורי הויסטה (למרות שאני לא מאמין שהפגיעה הזאת ביחסי ציבור כדאית בשום מקרה) - אבל אם זה המצב זה עוד יותר חמור מסתם לייצר מוצר גרוע... זה כמו איזה סוחר סמים שמוכר לך בזול בהתחלה ואז כשכבר אין לך ברירה דופק אותך :lol:

יש דרכים לעודד שידרוגים, אבל זאת לא הדרך - אם כל התוכנות והמשחקים שלי עובדים טוב על חומרה ישנה, למה לשדרג בשביל ווינדווס? מיותר לגמרי. אני באמת לא מאמין שלשם הם חתרו.

ולמה רואה הכל ככשלון? אני עובד עם 7 מהיום הראשון שהבטא בחוץ ואני ממש ממש מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...